FR Akcja Mateusz Kotnowski
counter
4 7 10 5 1
Tomek Nowy wpis

Słyszałem ze praca bardzo rozwojowa, to prawda ?

ania97 Nowy wpis

Super Zespół , Pan Mateusz też bardzo fajny . Naprawdę polecam bardzo.

Karola Nowy wpis

Sporo wyzwań ale też dużo wsparcia od przełożonego i współpracowników. Trzymam kciuki za dalszy rozwój Firmy! :)

Krystyna Nowy wpis
@Karola

Na pewno sporo osób doceni fakt, że praca w FR Akcja jest pracą pełną wyzwań - a już szczególnie docenią to Ci ambitniejsi. Czy to oznacza, że ze strony tego pracodawcy można liczyć na cykliczne szkolenia branżowe? Powiedz coś więcej na ten temat.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 425 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w FR Akcja Mateusz Kotnowski?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Janek

Fajnie, że klienci tak dobrze piszą o firmie ale mnie interesuje czy potrzebują pracowników?

Gość

Gorąco polecam! Pełen profesjonalizm i bardzo dobra atmosfera. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie :)

Tak1Nie
Bolek

Bardzo dobrzy trenerzy, miła, zachęcająca atmosfera. Duże możliwości szkoleniowe. Polecam!

Tak2Nie

Agnieszka

Bardzo fajna firma, z dużym potencjałem kapitału ludzkiego, fajni trenerzy i szkoleniowcy, którzy znają się na swoich tematach.

Tak3Nie

Tomasz

Firma godna polecenia, profesjonalna komunikacja, czułem się wysłuchany zrozumiany a przede wszystkim otrzymałem usługę po, którą się zgłosiłem, polecam i daję opinie bardzo dobrą.

Tak3Nie

Zostaw merytoryczną opinię o FR Akcja Mateusz Kotnowski - Łódź