Konsalnet Astra Nowa Sól

Nowa Sól

Opinie o Konsalnet Astra Nowa Sól

goral

A czy wczesniej byliscie upominani o godzinach pracy? To stnowczo za dużo tyle harować!

obserwator

Coś strasznego! Zmiany 12-godzinne, które przedłużają się do 16-18h na jednej zmianie! Nadgodziny nie są oddawane ani w formie wypłaty ani w dniach wolnych. Należy to zgłosić do Inspekcji Pracy, ale każdy pracownik się boi, że straci pracę i nie będzie mógł związać końca z końcem. (usunięte przez administratora)

rumburak

Elsa
@rumburak 29.06.2014 15:48
obóż pracy! praca po 24 godz. non stop!! 8 zł na godz.syf, dno, tragedia - z ludziz zrobiono niewolników......

Dodam,że brakuje podstawowego sprzętu, a wymagają od nas Bóg wie czego. Nic nie idzie na lepsze. Zero zainteresowania ze strony przełożonych. Robią z ludzi idiotów !

łezka

W Konsalnecie Nowa Sól jest ok! komu się nie chce pracować ten narzeka .

Zostaw opinię o Konsalnet Astra Nowa Sól - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Konsalnet Astra Nowa Sól