Opinie o Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna w Konin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna w Konin

ela Nowy wpis

a ja jestem bardzo zadowolona. prowadziła mi dwie ciąże i miałam tez zabieg ginekologiczny i na oddziale byla równiez bardzo mila i interesowała się pacientem

S.K. Nowy wpis

Lekarz, przez którego nabawiłam się depresji i nerwicy - będąc w ciąży. Nikomu nie polecę tej ginekolog. Podczas jednej z wizyt kontrolnych okazało się, że skróciła się szyjka więc zostałam skierowana do szpitala na założenie pessara (piątek). Miał on dojść w poniedziałek, najpóźniej we wtorek, natomiast kontakt z panią dr i uzyskanie jakichkolwiek informacji graniczyło z cudem. Nie odpisywala na SMS-y, nie odbierała tel (pomimo wcześniejszych zapewnień że jest do mojej dyspozycji), łaskawie przyszła do mnie po południu i powiedziała, że pessara nadal nie ma i że jeśli nie przyjdzie dziś to będę musiała spędzić święta w domu (Boże Narodzenie), bo ona jutro ma wolne i nie będzie specjalnie dla mnie przychodzić ... Widziała, że się zdenerwowałam (płakałam) i nagle po 2h zadzwoniła przemiła że pessar przyszedł i że mogę się wypisać i przyjechać do niej do gabinetu to ona mi go założy (tak też się stało). 2-3 tygodnie później przewróciłam się na śniegu i obilam miednicę, chciałam skonsultować się z panią dr, więc napisałam SMS co powinnam zrobić, czy mogę do niej przyjechać, że się martwię że coś mogło się stać maluszkowi. Odpowiedzi brak. Łaskawie kolejnego dnia po wielu telefonach odebrała z wielkim krzykiem na mnie, że co ja sobie wyobrażam, że nie jestem jej jedyną pacjentką, że co ona miała mi odpisać jak przecież napisałam że czuje ruchy dziecka (jednak mimo wszystko zależało mi żeby zbadał mnie lekarz lub pokierował) - DARŁA się na mnie przez bite 10 minut obrażając w najgorszy możliwy sposób - byłam w szoku że lekarz odzywa się z taki sposób do swojej ciężarnej pacjentki. Bardzo żałuję że nie nagrałam tej rozmowy .. Jednym słowem jest to osoba, która nie panuje nad sobą, jest bezczelna i wulgarna (często przeklina), bez empatii i zrozumienia drugiego człowieka. Liczy się tylko ona (wizyta trwa 1h, gdzie większość czasu opowiada historie związane z jej życiem i pracą, a nie z moim przypadkiem). Wszystkim kobietom radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem, jeśli macie na uwadze zdrowie swoje i swojego dziecka. NIE POLECAM.

Pacjentka

Byłam pacjentką doktor Przybylskiej i szczerze odradzam tą panią jest miła i uprzejma gdy jej płacisz.Chodziłam do niej całą ciąże była do rany przyłóż a gdy trafiłam na oddział to nawet nie pofatygowała się żeby przyjść do swojej pacjentki.Mówiła że jak przyjadę do porodu to mam dać znać a jak napisałam smsa że jestem to nawet nie odpisała.Może jest dobrym lekarzem i mało bierze ale jak już nie miała korzyści ze mnie to w (usunięte przez administratora) mnie miała.Moja przygoda z doktor Przybylską skończyła się na zawsze.Nie polecam jej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna - Konin

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Przybylska-Malinowska Lilianna?

• Jagiełły 11
    62-510 Konin