Opinie o Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek w Michale

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek w Michale

Czy w Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

NoName Nowy wpis

Każdy narzeka a i tak do niego przyjeżdża . Chyba,że konkurencja wstawia takie komentarze ;) Sławek naprawia samochód mi,mojej rodzinie i wszystkim moim znajomym . Czy ktoś narzeka ? Nie . Sławek ma fach w ręku i potrafi to pokazać . Chyba że pojawia się klient z iniekcja "za drogo " to może zrobić to taniej ;) nie wszyscy chcą oryginalne drogie części do auta . Ze Szrotu taniej nie zawsze lepiej . A potem baaaa,bo zepsute :) Polecam tego mechanika . Te poprzednie komentarze to jakieś brednie .

Marino Nowy wpis

Mechanik godny polecenia robi moje dwa auta zawsze na czas zawsze daje rabaty na części (sprawdzone) ceny za usługę nie wygórowane według mnie bardzo słowny człowiek na pewno będę polecał go znajomym

Wiktor Nowy wpis

Jest opcja przejścia na zdalne ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Może ktoś chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek w mieście Michale? Jak dotąd nie ma informacji związanych z zatrudnieniem.

Tomasz

Pracownicy w tej firmie to jacyś papudracy. Brudni smierdzacy alkoholem, nawet raz byłem świadkiem jak Pan który majstrowal coś przy zawieszeniu był tak pijany że z ledwoscia trzymał się na własnych nogach.

@Tomasz

Skoro twierdzisz że są papudrakami to mniej tyle odwagi zeby im to powiedzieć w oczy bo kozak w necie (usunięte przez administratora) w świecie. Pozdrawiam

Romek

Jakie zatrudnienie, tam przychodzą wszyscy Ci kto ich nie chce,, same reklamację tam są..

@Romek

Co ty możesz wiedzieć jestes pracownikem tej firmy czy może bylym ze tak.piszesz?! Moze napisz coś więcej o tej firmie?

Dudek

Potwierdzam negatywne opinie poprzednich klientów, mechanik niesłowny, samochód stał 3 tygodnie i nawet nie został dotknięty, telefony i upominanie się nie przyniosło żadnego rezultatu. Na dodatek przy odbiorze samochodu czekała na mnie niemiła niespodzianka, super mechanicy pozostawili zaciągnięty ręczny hamulec na mrozie co spowodowało blokadę koła i w rezultacie uszkodzenie ręcznego. NIE POLECAM !!!!!!!

Sugerujecie ze w firmie jest problem z alko?

Mały

Do naprawy były m.in. wycieraczki. Serwis zepsuł cały mechanizm i zrobił prowizorkę, która działała do pierwszego większego deszczu. Do tego wzięli za to niemałe pieniądze. Teraz muszę dużo więcej zapłacić za naprawę ich dokonań. Porażka.

@Mały

To z ciebie taka (usunięte przez administratora) ze nie potrafisz sam sobie wycieraczek naprawić. Brawo

Nie polecam. PORAŻKA. Auto w gorszym stanie niż oddałem do naprawy, smar na kierownicy oraz smród benzyny którego ciężko się pozbyć. Oczywiście auto nie naprawione, musiałem zabrać gdyż na naprawę czekałem dwa tygodnie i tylko co chwilę słyszałem że auto jest już naprawiane, po moich częstych telefonach w sprawie auta miałem multum głuchych telefonów z nieznanych mi numerów przypadek, nie sądzę.

@Marcin

Porażka To chyba ty masz na drugie! Skoro porażka po co przyprowadziles do niego samochód żenada

Maria

Ten mechanik to jakiś żart naciagacz,czekasz na samochód tygodniami A odbierasz bardziej zepsuty niż był papudrak nie polecam

@Maria

Papudrak to chyba ty jestes nie wierzę w too ze trzymał tyle czasu samochód jest godnym polecenia mechanikiem i nie trzyma auta tygodniami pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek - Michale

• Jak się pracuje w Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek?

Zobacz opinie na temat firmy Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek?

Automax Elektromechanika Pojazdowa Sławomir Wiączek
  • 136