Opinie o Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając w Balików

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając w Balików

Administrator Nowy wpis

W Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Spawacz. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Zwolniony Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym zakładzie... Zastraszanie gdy odchodzisz .. wynagrodzenie na niskim poziomie .. nadgodziny nie są płatne ..

Siemka, widziałem, że ze dwa miesiące temu była oferta dla wulkanizatora. Nikt chyba teraz się nie odnosił bezpośrednio do pracy? wiem z opisu ze oferowano kwotę do 4,000 zł, ciekaw jednak jestem co będzie gdy uda mi się przyjąć jakoś przełom grudzień / styczeń? Wtedy bym pracy potrzebował, możliwe ze będzie zapotrzebowanie czy raczej musze czekać na rotacje? Jakie przewidywane są podwyżki?

Adamek Nowy wpis

Ja z kolei bardzo polecam prace w tej firmie, zarobki adekwatne do umiejętności, napewno trzeba się wykazać zdolnościami manualnymi i umiejętnością posługiwania się elektronarzędziami. Jeśli chodzi o właściciela bardzo mądry i życiowy człowiek, zawsze pomoże i jest wyrozumiały. Praca nie jest bardzo wymagająca, większość rzeczy jest zautomatyzowana, jednak momentami trzeba użyć troche siły.

Firma Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik serwisu wulkanizacji taśm – Wulkanizator. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Agata

Dalej robi się na zleceniu czy po dwóch latach sporo się zmieniło? Nie widzieliśmy z chłopakiem ofert w sieci a firma z tego co widzieliśmy ponad 20 lat już działa, czy część zespołu jest stała? Opinie pracowników na forum ze dwa lata temu były rozbieżne, jak jest z nimi dzisiaj? Jakie są średnie zarobki?

Pablo16

Praca w warunkach stresujących, szefowi wiecznie coś nie odpowiada i zwraca sie do pracowników w sposób wulgarny. Pracodawca mimo że ktoś zrobi coś dobrze i tak wyraża swoje negatywne zdanie na wykonaną pracę.

Honker

Potwierdzam

Orlando
@Pablo16

Nie prawda. Szef jest bardzo miły, wymaga tego za co płaci i robi bardzo przyjazną atmosferę. Polecam. Solidna firma, płaca na wysokim poziomie.

Aleks
@Pablo16

Szef jest bardzo miły. Lubi ludzi i ludzie lubią jego. Polecam pracę z tym człowiekiem.

Adi890223
@Orlando

Na jakim wysokim poziomie ? 3 tys na początek to jest nic w porównaniu z innymi ofertami pracy .. do tego obowiązki i nadgodziny nie płatne, umowa śmieciowa

Klaudia

Czy firma zmieniała w ostatnim czasie numer telefonu?

Zostaw merytoryczną opinię o Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając - Balików

• Jak się pracuje w Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając?

Zobacz opinie na temat firmy Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Pas-Pol Firma Handowo-Usługowa Wiesław Zając
  • 10