Opinie o Wibe Dominik Będziak w Stary Bogucin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wibe Dominik Będziak. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wibe Dominik Będziak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wibe Dominik Będziak w Stary Bogucin

Hubertt

Firma z fajną atmosferą, całkiem fajne pieniądze jak na branże i okolice.

Bartosz
@Hubertt

Moglibyście sprecyzować, jak dokładnie wygląda poziom wynagrodzeń za pracę w firmie Wibe? Chciałbym sprecyzować tę kwestię, ponieważ uważacie, że można tam dobrze zarobić. Tym bardziej zaciekawił mnie Twój komentarz.

KINGA
@Bartosz

Panie Bartoszu zapraszamy na rozmowę, odpowiednią stawkę dopasujemy do doświadczenia.

Norman

Firma jest oceniana jako dobry pracodawca i bez powodu nie miałaby tego!

Kolo

Całkiem przyjazna firma zarówno dla początkujących jak i osób z doświadczeniem. Polecam

Janek

Pracuje w WIBE Dominik Bedziak od kilku lat, nigdy nie spotkałem sie z wyzyskiem pracowników, panuje bardzo przyjazna wręcz rodzinna atmosfera między wszystkimi zmianami, każdy każdemu pomaga a właściciele co rok organizują kolejne szkolenia aby cały czas podnosić kwalifikacje każdego pracownika oraz zapewniają godziwe wynagrodzenie i atrakcyjne imprezy firmowe. Bardzo nowoczesny i urozmaicony park maszynowy daje wiele możliwości do rozwoju. Pracodawcy wyrozumiali i pomocni nie tylko w pracy ale i prywatnie.

Najlepszy kolega
@Janek

Haha xd Broń , broń idź się pochwalić co napisałeś to ci może rzucą dwie stówy jak psu :D

Wibe
@Janek

Dziekujemy za opinie. Jak widac w poprzednim wpisie nie kazdy dorosl do szczerej i konstruktywnej rozmowy.

Janek
@Najlepszy kolega

Weź sie ogarnij czubie, nygusem byłeś to ochłapy Ty dostawałes a ja mam wiecej na godzine wiec nie musze żebrać. Nie miałeś odwagi nigdy mowic wprost tylko oczerniac za plecami teraz tez nie masz jej stanąć twarza w twarz ale spotkamy sie jeszcze... ;-)

Anonimek
@Janek

Ten wpis chyba pokazuje że poprzednie opinie to nie tylko złośliwości byłych pracowników , miła atmosfera widzę aż paruje..

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Wibe Dominik Będziak na stanowisko pracownik administracyjno-biurowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy warto jest podjąć pracę w tej firmie i czy jest miejsce dla młodego operatora CNC?

trolCNC

Spoko firma polecam dla młodych ale i doświadczonych pracowników. Zawsze można się dogadać. Duża elastyczność, zaawansowane obrabiarki i ciekawa produkcja. Lubię atmosferę w Wibe Dominik Będziak za: dobra technologia, nowe maszyny, spotkania po pracy, przyjazne i otwarte szefostwo

Best regards!

Dobra firma na start. Nic dobrego więcej nie powiem, nadgodziny błędnie wyliczane i nie na czas (oczywiście pod stołem). Możliwość awansu jak najbardziej, czyli więcej obowiązków, nadzór nowych nieodpowiedzialnych pracowników, więcej maszyn do produkcji i wszystko na głowie jedynej osoby, wynagrodzenie znacznie wyższe od reszty pracowników oczywiście parę PLN. Silnie widoczna wyższość osób ze znajomościami. Co do samej pracy, "technolog" to śmiech na sali. (usunięte przez administratora) Znaczne braki w technologii, podmienianie detali na wadliwe przez współpracujących "kolegów". Chęć jakiej kolwiek inicjatywy w polepszenie procesu produkcji jest olewana przez szefostwo. Co do pani "szefowej", czas zapłaty za nadgodziny i nie zobaczymy jej w firmie... Mimo, że ma zaledwie 20m na halę produkcyjną. Współczuć tylko właścicielowi, chłop naprawdę kumaty i ogarnięty, ale taki (usunięte przez administratora) jaki narobił tam technolog i co niektórzy pracownicy ciężko będzie ogarnąć, zwłaszcza że co chwila kolizję na maszynach. Pozdrawiam serdecznie.

PST

Właściciel spoko ale ten gruby z biura to prawdziwy (usunięte przez administratora) dodatkowo denerwuje wszystkich swoim zachowaniem jak ludzi traktuje. Ogólnie polecam tą firmę na start bo mają dużo nowych maszyn i technologii.

WIBE
@PST

Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do współpracy nie tylko młode osoby "na start" ale również osoby z dużym doświadczeniem na stanowisku: operator i ustawiacz CNC, ślusarz, szlifierz, frezer, tokarz. Chcemy być najlepsi w branży i dla osób z wysokim potencjałem oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia.

Jankes

Firma żerująca na młodych pracownikach , zero szacunku do pracownika, masa obowiązków nie adekwatna do wynagrodzenia , wielki wyścig szczurów, częste braki wyposażenia, całe szefostwo cechuje niesłowność, firma dobra na rozwój ale pozatym totalne dno , minimalnie po kilku miesiącach pracy można się wypalić , jesteś w firmie na 10 stanowiskach na raz , zrób sobie choć 10 minut przerwy i przez kolejne pół roku twój lider będzie Cię gnębił za lenistwo . Do tego grubas , technolog od siedmiu boleści który traktuje ludzi jak świnie do zatyrania , współczuć tylko pracownikom . Skarbówka zjadła by tą firmę na śniadanie

WIBE
@Jankes

Dziękujemy za opinię, jednak nie należy patrzeć na firmę przez pryzmat osobistych animozji. Nasza firma ma jasno przydzielone zadania dla pracowników. Za ich sumienną realizację i zaangażowanie oferujemy pracownikom awans i adekwatne wynagrodzenie. Zapraszamy wszystkich kandydatów do skorzystania z oferty rozwoju do poziomu ustawiacza CNC którą to oferuje firma WIBE. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i plany dynamicznego rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Wibe Dominik Będziak - Stary Bogucin

• Jak się pracuje w Wibe Dominik Będziak?

Zobacz opinie na temat firmy Wibe Dominik Będziak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wibe Dominik Będziak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wibe Dominik Będziak
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 109B
    87-811 Stary Bogucin