Opinie o F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk w Boguszyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk w Boguszyn

Renata

coś tutaj było pisane, że płacą pod stołem. że całość wypłaty macie wypłacane do ręki, a nie na konto? jak to jest? mój brat szuka pracy więc pytam dla niego .

Sebastian Krawczyk reklama.ai Nowy wpis
@Renata

Szanowna Pani Renato, proszę przeczytać mój wpis, wszystkie opinie podane przez anonimowe pseudo osoby są kłamstwem. Zapraszam do zapoznania się z warunkami . biuro@reklama.ai

Jacek Nowy wpis
@Sebastian Krawczyk reklama.ai

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - dlaczego kłamią

Człowiek z Kłodzka Nowy wpis
@Jacek

Skąd to się niestety bierze :)

Człowiek z Kłodzka Nowy wpis
@Sebastian Krawczyk reklama.ai

Wszystko kłamstwo ? A Pan to może przykład człowieka prawdy i uczciwości ?

Sebastian Krawczyk

Dzień dobry , nazywam się Sebastian Krawczyk i jestem właścicielem F.P.H.U reklama.ai Zamieszczone w portalu www.gowork.pl opinie oraz treści na temat mojej firmy, mojej osoby, oraz osoby mojej żony są nieprawdziwe, są po prostu kłamstwem. Informuję i oświadczam iż osoby które zamieściły komentarze nigdy u mnie nie pracowały, ponadto przytaczane w wypowiedziach oskarżenia cyt: "podwójna księgowość i fakturki na boku" "umowy najmu lewe, tablice reklamowe bez wymaganych pozwoleń" , "Szef lubi dużo lewych spraw załatwić na boku" , "lewe faktury są na porządku dziennym" noszą znamiona oskarżeń na tle przestępstw gospodarczych. Osoby te, tymi kłamliwymi treściami oczerniają i szkalują pozytywną opinię mojej firmy oraz mojej małżonki jak również moją. Szanowny gowork.pl domagam się natychmiastowego usunięcia wszystkich zamieszczonych opinii gdyż są one nieprawdziwe. Ponadto jako właściciel marki i firmy reklama.ai nie wyraziłem, jak również na przyszłość nie wyrażam zgody na umieszczanie opinii na temat firmy reklama.ai , osoby mojej i mojej małżonki na portalu gowork.pl. W przypadku nie usunięcia wpisów oraz publikowania jakichkolwiek innych wpisów w szczególności nieprawdziwych i bezpodstawnie oczerniających wystąpię na drogę prawną domagając się odszkodowania. Szanowny Panie "Człowiek z Kłodzka" biznes to nie piaskownica z plastikowymi zabaweczkami, po to są samochody i sprzęt żeby z tego korzystać , jak sobie ponosisz kilkadziesiąt kilogramów sprzętu kilka razy dziennie to zmienisz zdanie. Sebastian Krawczyk reklama.ai

@Sebastian Krawczyk

Żeś Pan rozbawił forumowiczów, czekamy na kolejne domagania haha. "Szanowny gowork.pl domagam się natychmiastowego usunięcia wszystkich zamieszczonych opinii gdyż są one nieprawdziwe. Ponadto jako właściciel marki i firmy reklama.ai nie wyraziłem, jak również na przyszłość nie wyrażam zgody na umieszczanie opinii na temat firmy reklama.ai , osoby mojej i mojej małżonki na portalu gowork.pl"

Człowiek z Kłodzka

Rozjeżdżają i niszczą naturę, wjeżdzając pod billboardy !

@Człowiek z Kłodzka

Faktycznie aż tak bardzo niszczą? Jak inaczej mieliby się w sumie dostać do tego billboardu? Śmigłowcem?

Człowiek z
@Gabriela

Czasami jadą kilkadziesiąt, jak nie kilkaset metrów, ponieważ w takiej odległości jest wjazd na pas zieleni od billboardu ... Zaparkować na pasie zieleni, i dalej iść pieszo drabina I arkusz reklamowy nie waży ton ...

@Człowiek z

Aha, czyli w ten sposób. Kilkaset? To nie za dużo przypadkiem? Bo jak w takim razie można byłoby swobodnie dostrzec bilbord z drogi?

Człowiek z Kłodzka

Niszczą zieleń, jeżdżąc po pasach zieleń!!!

Helena
@Człowiek z Kłodzka

Może zgłoś to gdzieś lub zwróć uwagę i wtedy coś się zmieni?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Gabriela

To bezosobowy rozkaz? Chodzi o tę najniższą krajową co wspominali i kasę pod stołem? Bo w wielu firmach tak jest i ludzie jakoś dają jednak radę. Czy z czymś innym miałeś tu problem?

Kiki

Polecam

Renata
@Kiki

A dlaczego konkretnie?

Kamila

Ten Wasz sposób rozliczania chociaż odbija się jakoś pozytywnie na kwocie wynagrodzenia? Wiadomo że fajnie by było mieć od wszystkiego płacone składki no ale jak pieniądze fajne to według mnie mogę przymknąć oko na te kombinowanie. Ile tu pracownicy plus minus zarabiają?

Alohaa

Ogólnie nie polecam. Co innego na umowie co innego potem:(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk - Boguszyn

• Jak się pracuje w F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk?

Zobacz opinie na temat firmy F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk?

F.P.H.U. Reklama-Ai Sebastian Krawczyk
  • 65