Opinie o Stajnia Wex Klaudia Domżała w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stajnia Wex Klaudia Domżała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stajnia Wex Klaudia Domżała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stajnia Wex Klaudia Domżała w Józefów

jak to w ogóle możliwe by instruktorzy cos źle tłumaczyli? Teraz niedawno ktoś pozostawił po sobie takie stwierdzenie w komentarzu. Tak dla pełnej jasności to jakie są wymogi teraz by można było stać się instruktorem?

Ktoś tutaj wspominał o stawce 25 zł na godzinę dla instruktora. Wiecie ile aktualnie na start można dostać? Ile godzin dziennie pracuje instruktor? Jest szansa na pełen etat?

11verona Nowy wpis

Stajenny to ma minimum 25zl za godzinę. Według mnie 25zl za godzinę dla instruktora to w tych czasach jest śmiech na sali.

Beata

Po komentarzach widzę, że chyba jest jakieś zamieszanie w tym miejscu. Piszecie, że najlepsi instruktorzy odchodzą. Dlaczego? Są słabe warunki albo atmosfera? Czy to kwestia problemów z właścicielką, o której zostało wspomniane raczej w negatywny sposób...

hanna
@Beata

Cóż, najlepsi są naprawdę najlepsi, może chcą zacząć własny biznes lub ze względu na małe wynagrodzenie. Choć instruktorzy jazdy konnej z reguły nie zarabiają specjalnie dużo.

@hanna

Jak to nie zarabiają dużo? Myślałam, że wręcz przeciwnie. Przecież jazda godzinka ponad 100 zł oferują. Powiedzmy, że połowa z tego zostaje dla instruktora właśnie reszta na konia i stajnię i tak się biznes kręci, co nie? ;p

szczery
@Katarzyna

Instruktor dyplomowany -propozycja 25 zł za godzinę- nie ,dziękuję - postoje (info z 2022 od faceta ,który twierdził ,że tyle mu tam zaproponowano)

Łucja
@szczery

A nie ma szansy na wyższą stawkę? Ten kandydat jakoś próbował się negocjować?

Mała Nowy wpis
@Łucja

Stawki dla pracowników w tym miejscu są dobre,tak samo jak i warunki pracy. Elastyczny grafik,możliwość podwyżek oraz premii. Wszystko jest kwestia ustalenia z szefową.

Były klient

Konie to pólkuce i kuce, kilka dużych. Wszystkie zadbane i ułożone. Instruktorki bardzo zaangażowane i doświadczone natomiast CENY!!! masakra. Drogo, klienci odchodzą generalnie z tego powodu. Cena na tablicy inna niż w rzeczywistości. Taniej jest dosłownie wszędzie dookola. Weryfikacja w 4 stajniach w pobliżu. Niech każdy oceni sam ale polecam rozejrzeć się.

@Były klient

To nie jest stajnia dla biedoty a ceny sa niskie i nie gadaj bzdur jak cos ci nie leży to powiedz w twarz a nie żale wylewasz w internecie

Tłusta Alimenciara
@Klientka

Święte słowa, święte słowa . Za luksus trzeba płacić , nie ma nic za darmo .

Bożena
@Klientka

Zgodzę się, że za lepsze usługi płaci się więcej :), ale ceny na pewno niskie nie są. W większości stajni za podobną jazdę zapłacisz połowę tej ceny. Ja jednak jeździłam w kilku stajniach dookoła i lepszej nie znalazłam. Ale to zależy gdzie kto mieszka .

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Stajnia Wex Klaudia Domżała? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
amanda

Ogólnie stajnia fantastyczna. Można naprawdę dużo się nauczyć, atmosfera świetna. Minus taki, że większość instruktorów pali. Stajenni piją alkohol i zdarza się, że po stajni porozstawiane są puszki po piwie. Jednak oprócz tego są naprawdę mili, chętni do pomocy. Trenerzy świetni pani Klaudia fantastyczna, widać, że bardzo się stara żeby wszystko wyglądało jak najlepiej. Stajnia jest świeżo po niewielkiej rozbudowie oraz zakupie nowych koni do jazdy. Faktem jest jednak to, że ceny są wysokie. Jedna jazda godzinna - ponad 100 zł. Uważam jednak, że naprawdę warto, w dodatku jest opcja wykupienia karnetu więc jeśli ktoś planuje zostać w Wexie na dłużej - opłaca się. Oczywiście są plusy i minusy ale ogólnie polecam :)

horror i dramat

(usunięte przez administratora). Szefowa na to pozwala bo sama święta nie jest. Nie chcesz RODZICU aby dziecko zachowywalo sie w domu chamsko? Zmień stajnie. Pracowniku chcesz uczciwie pracować bez atmosfery jak w psychiatryku? Olej tą stajnie. Dziękuje, dobranoc.(usunięte przez administratora)

Wojciech
@horror i dramat

Widzę tu mocne rozgoryczenie... może jednak wyjaśnisz co się stało? Jak długo tu pracowałeś? No i skąd tyle negatywnych emocji w tej opinii?

Krzysiek
@Wojciech

Jak dlugo pracowalam to pytanie nie do mnie bo ja caly czas pracuje a negatywne emocje to tez nie do mnie sprawa . Wyjasnic mozna tyle ze nie trzeba pod wplywem dzwonic do ludzi po godzinach pracy i gadac bzdury . Wiecej wojciechu mam wyjasnic???

grzegorz
@Krzysiek

panie Krzysztofie prosz o nr tel do pana Damaiana - nie wiem gdzie przeszedł a chcialbym by uczył znow moje dzieci podeje tel 504954354. dziękuję

Krzysiek
@grzegorz

Zadzwoń do grubaski ona zna do niego numer . Jak trafisz na dobry nastrój klałdi to ci powie .

@Krzysiek

I myślisz, że mu powiedziała, czy temat ucichł?

z innego źródełka

hesiek

szukam namiarów do Pana Damiana który tam pracoewał w zeszłym roku i mieszkał w okolicy . czy ktos może pomóc zostawiam telefon 504-954-354 dziekuje Grzesiek

Magda
@hesiek

Witam ja również szukam namiarów na Pana Damiana. Czy wiadomo w której stajni pracuje?

@Magda

ZNALAZŁEM NAMIARY NA p DAMIANA -PRACUJE W NOWEJ STADNIDNIE PO DRUGIEJ STRONIE WISŁY W RAZIE CZEGO PODAM TEL NA PRIV . MOJ NR 504-954-354 GRZESIEK

@Hesiek

Skąd masz te namiary? To potwierdzona informacja jest?

POTWIERDZOMNA , MOJE DZIECI JUZ JEZDZĄ SZUKAŁEM PRYWATNIE I SIE UDAŁO

Czy Stajnia Wex Klaudia Domżała oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Byly pracownik

Praca na czarno. W razie "zagrożenia "mowa zlecenie i jeszcze pretensja ze ja płacę ZUS za Pana czy Pani nie polecam pracowałem to wiem jak jest.

Krzysztof

To nie stajnia tylko przydomowy kurnik i ceny jak na kurnik nieprzyzwoicie wysokie . Instruktorki sie żalą ze sknerstwo to religia właścicieli . Poniżane i docinki to słychać nagminnie i im sie wydaje ze klient nic nie widzi i nie słyszy . Uszy więdną czasami Utrzymujcie czystość i bądźcie dla ludzi serdeczni to bedzie to fajne miejsce do rekreacji ale jak tylko wyciąganie pieniędzy najwarzniejsze to dalej bedzie kurnik i szefowa kurnika tłusta kwoka Klaudia .

Koniarka
@Krzysztof

Regularnie jeżdżę do Stajni Wex na zajęcia, oraz zostaję po jeździe na kilka godzin. Uważam że atmosfera jest genialna. Pani Klaudia jest wspaniałą osobą. Jeździłam w innych stajniach ok 3 lata, dopiero w tej czegoś się nauczyłam. A kurnik to ty możesz mieć u siebie

klient
@Koniarka

A czy my sie znamy ze na ty jestesmy? Troche szacunku, wspaniała osobo poczekaj zobaczymy do kiedy twoja Klaudia bedzie wspaniała taka bujaj sie kobyłko obcięta

Były klient

Nieadekwatna jakość do cen, jazda indywidualna 140, skokowa 150- słabi instruktorzy. Najlepsi odchodzą niestety…

Ogierek
@Były klient

Ja też odszedłem bo...nie było umowy o pracę, przywalanie się że to nie zrobione tamto w oczach normalnych ludzi byłem Super nie doceniali to mają to co mają .

Arab
@Ogierek

Witaj w klubie zrobionych w konia hahahaha . Ja szybko dostalem prace w normalnym miejscu takze ty tez ogarniesz na luzie . A żulica dalej bedzie grac wielką dame i plakac w poduszke ze nikt jej nie chce hahahahahahahaha

@Arab

@Ogierek i Arab - czy ktos z was mógłby mi udostepnic namiary na p.Damiana lub poprosic zeby sie ze mna skontaktował 504-954-354 dzieki Grzesiek tata Marty i Adama

Ogierek.
@Hesiek

Witam niestety nie posiadam

Jak obecnie jest z pracą u pracodawcy jakim jest Stajnia Wex Klaudia Domżała w miejscowości Józefów? Nie wiemy jak to wygląda, a niektórzy chcą się załapać na staż u nich.

Koszmar

to nie jest ani miejsce na staz ani na jazdy. Wlascicielka jest moim zdaniem trzepnieta ostro, wulgarna i kompletnie nie potrafi funkcjonowac z ludzmi....oskarzenia o kradzieze, histerie.... Miejsce bez charyzmy...złe miejsce... Klienci przyjezdzaja bo maja blisko ale kazdy wie jak jest i sie przymyka oko...

@Koszmar

Co słyszę to jest zgroza słyszałam jak do swojego dziadka się odzywał(usunięte przez administratora) tad z mojej działki .Pan Zbyszek przepisał jej za opiekę. Wstyd żadnego poszanowania dla instruktorów Kaja Ola czemu odeszły i wiele innych. Sama okrada yzw kary finansowe dla pracowników by wyzyskiem za pracę nie zaplacic

@Koszmar

Zgadzam się w 100%

Klient

Stajnia bardzo droga a instruktorzy już teraz są na słabym poziomie, niestety najlepsi odchodzą, stajnia nie ma zadaszenia. Osoba która zajmuje się administracja potrafi bardzo nieładnie odzywać się do dzieci, zależnie od nastroju- mało profesjonalna stajnia

Kuba

Dzień dobry. Moja opinia jest negatywa za sprawą stajennych oni wogole nie trzeźwiejąoja córka nie raz widziała jak na tzw legalu.poją alkohol w stajni czy tak można? Chyba tak żadnego nadzoru widać słychać otwierane puszki i czuć wyziew.

Praca na czarno

Nie polecam, obiecują umowę, której nigdy się nie dostaje.

Sławomir
@Praca na czarno

Jak to? Pracowałeś bez umowy? Ile dni? Może tak krótko że nie zdążyli ci jej dać bo jest na to kilka dni.

Klient

Stajnia bardzo na plus. Jak na centrum miasta robi ogromną renomę.Pracownicy dużo lepsi niż wczesniej. Koni coraz więcej i widać,że stajnia idzie w górę i pnie się w górę pomimo lokalizacji. Polecam każdemu bez względu na poziom zaawansowania

kliencik
@Klient

Czy można wiedziec którzy pracownicy sa tak świetni a którzy byli tylko tacy sobie???

najlepsza koleżanka
@kliencik

Świetna jest pani Wioletta, Klaudietta i Glorietta nawet jesli pani Wioletta straszy konie twarza klaudietta zartuje przy dzieciach w brzydki sposob a glorietta jest malo zadowolona bo sa ludzie na placu.To są i tak lepsze niz tacy sobie inni pracownicy ktorzy chca legalnie pracowac i chca pieniedzy za swoja prace

klientkaa

stajnia fajna, ale zależy dla kogo. Jeśli się chce jeździć sportowo to w tym momencie 150 i w górę. Sportowo tylko uje, bo skoki to nie liczyć wyżej niż 60 cm. Niektórzy trenerzy opryskliwi, ale większość jest super. Ceny za cholerę za duże, zwłaszcza ze nie jest to stajnia sportowa tylko rekreacyjna, i na dodatek nie ma zadaszenia, i większość osób jeździ na kucykach. Rekreacyjna jazda na rekreacyjnym kucyku za ( grupowa ) 100 zł, ( ind ) 140 i w górę. Można zapłacić nawet 200 zł! Pomimo wszystko dobra stajnia, nielicąc zdzierstwa, i tego, że obietnice raczej nigdy nie są dotrzymywane. Konie tamto mają bardzo dobre warunki.

Zosia

Bardzo klimatyczne miejsce, miła obsługa. Pani, która obsługuje klientów wszystko dokładnie, serdecznie wyjaśnia. Instruktorzy znają się na rzeczy. Miejsce nie jest luksusowe, ale widać, że dba się bardzo o konie.

Andżelika

Dobre miejsce na początek. Stajnia nie powala bo jest ruderą i mie tylko. Szefowa Klaudia ma trudny charakter i jest chciwa. Skąpstwo widać tam na każdym kroku. Gościnność i uprzejmość to tam nie ma czegoś takiego. Moza odwalić staż i poznać klientów ale trzeba znosić humory Klaudi

@Andżelika

Liczy się kasa i poniżanie pracowników niech sobie sama gówna wywozi taczka na.zelaznym kole. Tyle ludzi super odeszło od instruktorek po stajennych

jesteście zalosne
@Klientka

Wsadź sobie te kłamstwa w (usunięte przez administratora) dziewucho. Za robotę się weź a nie z nudów głupoty wypisujecie (usunięte przez administratora) się z zazdrości

@jesteście zalosne

Tu sobie wsadź te słowa do gardła Proponuję zamontowanie szafy z filmu Miś gdzie będzie się pochwały mówiło. Hehe.(usunięte przez administratora)

Wstyd duży wstyd

Pan Włodek torybyl stajennym przebywał w szpitalu był po operacji zwolnienie dwa miesiące zaktore nie dostał nawet złotówki bo podobno nie zaznaczył składek chorobowych od tego jest pracodawca a nie pracownik. Widziałam jak pracuje był zawsze pomocny dbał o wszystko porządek super. Rozmowny uzyczliwy praca poprostu mu paila się w rękach.dostał nagrodę za pracę niezapłacone zwolnienie wstyd bardzo duży wstyd Mam nadzieję że tu nie wróci za takie zachowanie pracodawcy. Niech się wszyscy dowiedzą niech szefostwo się wstydzi

zadowolona
@Wstyd duży wstyd

trzeba powiedziec ze o konie dbają jak o siebie . Gorzej ztraktowaniem ludzi bo na poczatku to milo i fajnie a pozniej to taka pogarda ze az ciezko uwierzyc. Pani Klaudia to chyba dostala stajnie do zabawy ale jak w glowie siano tylko to jak tu prowadzic biznes. To co z Wlodkiem to jeszcze nic ! Tam jak bedzie kontrola ze skarbówki to lepiej tam nie byc w pobllizu . Szkoda nerwow .

dobra opinia

Omijać. Brak szacunku, dezinformacja, nerwy i słabe warunki.

Popieram
@dobra opinia

Brak szacunku, człowiek jest dla nich nikim,brak umów,praca na czarno,Jeśli ktoś przez całe życie nigdzie nie pracował dostał co dostał i czuję się niewiadomo kim. Niech spojrzy na siebie i nie ocenia innych brak godnosci

Zostaw merytoryczną opinię o Stajnia Wex Klaudia Domżała - Józefów

• Jak się pracuje w Stajnia Wex Klaudia Domżała?

Zobacz opinie na temat firmy Stajnia Wex Klaudia Domżała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stajnia Wex Klaudia Domżała?

Stajnia Wex Klaudia Domżała
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Reymonta 54A
    05-420 Józefów