Opinie o Fabryka Uśmiechu Irena Ber w Legionowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Uśmiechu Irena Ber. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Uśmiechu Irena Ber o rekrutacji.

Branże: Edukacja, sport i rozrywka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Uśmiechu Irena Ber w Legionowo

Uważna Nowy wpis

Witajcie. Widzę że na przestrzeni lat sporo informacji zostało usuniętych lub ocenzurowanych. Pani M@rtyna Ber-Kurek która prowadziła tą okropną fabrykę wciąż jest aktywna. Mimo że za swoje różne występki spowiadała się w sądzie, to na różnych grupach czy też stronach organizuje i reklamuje zajęcia dla małych dzieci. Uważajcie, bo jak widać ludzie krzywdzą dzieci i nikt nic z tym nie zrobił.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy Fabryka Uśmiechu Irena Ber organizuje staże dla studentów?

Weronika Nowy wpis

dzień dobry. tak naprawdę trafiłam tu na forum przez przypadek ale po przeczytaniu tych opinii chciałam się zorientować na działalnością żłobka ale nie mogę niczego konkretnego znaleźć w sieci. czy został on zamknięty lub może nazwa się zmieniła?

Piotr Nowy wpis
@Weronika

Obecnie ciężko powiedzieć. Na pewno nie istnieje w miejscu gdzie dochodziło do tych okropnych sytuacji. Obawiam się, że na terenie Legionowa lub okolic dalej funkcjonuje pod inną nazwą. Trzeba być czujnym. Pierwsze wrażenie robią bardzo dobre. Te osoby powinny mieć całkowity zakaz pracy z dziećmi.

Ile jest zmian w Fabryka Uśmiechu Irena Ber?

Nauczona na błędach

Ile zmian?? Pani M. stwierdziła że otworzy sobie opiekę dla dzieci i jak ktoś się trafi to się zajmuje, jak nie to nie.....

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Uśmiechu Irena Ber? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
oszukana

Uwaga! Napisałam dużo prawdziwych informacji o tym pseudo przedszkolu, niestety ktoś wszystko usunął. Krótko mówiąc - (usunięte przez administratora)której organy zabroniły używać nazwy "przedszkole". Krócej było by opisać plusy placówki, bo nie ma ich za dużo. Obecnie po wszystkich aferach, "przedszkole" zmieniło lokalizacje. Uważajcie!!!

Zyta
@oszukana

(usunięte przez administratora)gdzie teraz mieści się to przedszkole?

oszukana
@Zyta

Nie jestem pewna na 100%. Nie chcę przypadkowo zepsuć komuś opinii.

Kinga

Ile tam panie zarabiają za opiekę ?

Zainteresowana

Jakieś konkrety? Zastanawiam się nad tym żłobkiem i interesuje mnie stosunek pan do dzieci.

@Zainteresowana

Zdecydowanie NIE polecam. (usunięte przez administratora)Nie ma podanego menu, więc nie wiadomo co dzieci jedzą. Ciężko ocenić stosunek pan do dzieci. Przy odbieraniu zawsze były uśmiechnięte ale co się działo w ciągu dnia, trudno ocenić. Mimo wszystko dziecko po 2 miesiącach chodzenia nadal płakało przy oddawaniu. (usunięte przez administratora) Polecam samemu obejrzeć dokładnie żłobek/przedszkole, wypytać o wszystko i podjąć decyzje. Pozdrawiam

Zaciekawiona

A gdzie teraz chodzi Pani/Pana dziecko? Czy jesteście teraz zadowoleni?

@Zaciekawiona

Uliczka kwiatowa. Na te chwile jestem bardzo zadowolona z tego zlobka/przedszkola. Dziecko jest szczesliwe, ciocie bardzo fajne, codziennie dowiaduje sie co moje dziecko robilo, ile spalo itd... A to bardzo wazne dla mnie. Dodatkowo duzo atrakcji dla dzieci, teatrzyki itd. Dla starszych dzieci organizowane sa wycieczki. No ale najważniejsze, ze moje dziecko chetnie chodzi, nie placze. Jak odbieram to mam wrazenie ze jeszcze chcialoby zostać i sie bawic :) Baaardzo zaluje, ze tak pozno zmienilismy zlobek. No ale lepiej pozno niz wcale.

A.

Z brakiem picia potwierdzam :/ moje dziecko po powrocie do domu codziennie wypijalo duzy kubek wody duszkiem!!! Rozumiem latem ale zima?! Na prawde baaaaardzo odradzam. Dziwne, ze to miejsce jeszcze funkcjonuje. Na prawde, nie chce robić nikomu antyreklamy, ale tu chodzi o dobro dzieci i wiem, ze pod tym wzgledem w fabryce usmiechu jest bardzo roznie. Duuzo mozna wymieniac :( jedynym plusem jaki mozna wymienic to codzienne zdjęcia, ktore jak widac moga ladnie mydlic oczy. Ale zdjecia to nie wszystko.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Uśmiechu Irena Ber - Legionowo

• Jak się pracuje w Fabryka Uśmiechu Irena Ber?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Uśmiechu Irena Ber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fabryka Uśmiechu Irena Ber
  • Kwiatowa 17