Opinie o Kamil Dziewulski Master-Dach w Czerniejew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamil Dziewulski Master-Dach. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kamil Dziewulski Master-Dach o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Kamil Dziewulski Master-Dach w Czerniejew

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pracownik Nowy wpis

Pracuje w firmie ponad 2 lata i jestem zaskoczony opiniami pracownika który pracowal 2 dni po czym został zwolniony. Co do rzetelności, konkurencja działa negatywnymi komentarzami:)

Wojciech Nowy wpis
@Pracownik

To co sam możesz napisać o firmie? Bo po dwóch latach na pewno masz już wyrobione zdanie. :D Jaka atmosfera tu panuje?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Kamil Dziewulski Master-Dach w Czerniejew.

Sprawdź
Pracownik Nowy wpis

firma zajmująca się wszystkim i niczym brak umiejętności sprzętu i profesjonalizmu dzięki innym firmom tylko utrzymuje się na rynku właściciel nie słowny i nieudczciwy wynagrodzenie jak za taka pracę znikome omijajcie z daleka

Ja Nowy wpis

Najgorsza firma na okolice brak doświadczenia wyceny zagurowane wykonanie bez umiejetnosci

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Kamil Dziewulski Master-Dach w miejscowości Czerniejew? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Kamil Dziewulski Master-Dach. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kamil Dziewulski Master-Dach? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Dziewulski Master-Dach - Czerniejew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Kamil Dziewulski Master-Dach?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Dziewulski Master-Dach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Dziewulski Master-Dach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Kamil Dziewulski Master-Dach?

Liczba opinii klientów firmy Kamil Dziewulski Master-Dach, to 2, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kamil Dziewulski Master-Dach
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 82B
    08-114 Czerniejew
  • NIP: 8212415796 REGON: 364069165

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Kamil Dziewulski Master-Dach