Opinie o Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura w Łódź

Na jakie benefity można liczyć w Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura?

ANIA Nowy wpis

Benefity ??? Najpierw trzeba się doprosić o wypłatę !!!

Anna Nowy wpis

Jako były pracownik mogę powiedzieć, że zachowanie właścicielki względem pracownika daje wiele do rzyczenia. Ponadto o wypłacie trzeba było również przypominać. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieprofesjonalnym pracodawcą o szacunku i kulturze w stosunku do podwładnego nie wspomnę.

Łucja Nowy wpis

Podobno w 2019 było spoko kamer. Ktoś wie czy one w dalszym ciągu są na tych korytarzach i rejestrują dźwięk? Ktoś tłumaczył, że to specyficzna opcja i pracownicy nie czują się dobrze będąc tak monitorowani?

Obecnie coś dzieje się w firmie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura w mieście Łódź? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe info odnośnie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura, napiszcie co u nich słychać!

Również Rozczarowana

Jako były pracownik tej firmy jestem ciekawa w jaki sposób Szefowa podsłuchwała rozmowy swoich pracownic. Będę wdzięczna za odpowiedź.

rozczarowana
@Również Rozczarowana

kamery , nie tylko obraz ale również dzwięk, Po rozmowie z mężem na korytarzu na drugi dzień byłam wezwana do biura i byłam oceniona że skrytykowałam pracę w tej firmie, zresztą właścicielka sama się przyznała że kamery na korytarzach rejestruja nie tylko obraz ale również dźwięk. Przepraszam że tak późno odpowiadam ale nie było mnie w Polsce

anna

Uważajcie. Kamery rejesrtują obraz i dzwięk więc uważajcie co mówicie również przez prywatny telefon

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Fudeko S.A.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Czy centrum jest otwarte mimo pandemii?

Maria

Gdyby nie recepcja to miejsce byłoby ok.Panie (a szczególnie jedna z nich) nie są uprzejme.Byłam też świadkiem jak protekcjonalnie i niegrzecznie potraktowały osobę starszą.To niedopuszczalne.

NICOLE
@Maria

Witam! A czy może Pani opisać sytuację oraz osobę która niegrzecznie potraktowała starszą osobę ?! Z góry dzikęuje za odpowiedź

Oooo

Skąpstwo??? Czy to cecha wrodzona czy nabyta?

Rafał
@Oooo

Do czego odnosi się Twój aktualny wpis? Masz jakąś wiedzę na temat tego miejsca pracy, czy może postanowiłeś odnieść się do czegoś zupełnie innego? Zachęcam Cię do sprecyzowania bo kompletnie nie wiadomo co miałeś na myśli. Możesz to zrobić?

Dagmara

Nie szukają tam może na recepcje ?

MM

Pierwszy kontakt z Centrum Medycznym był fatalny.Osoba umawiająca mnie na wizytę była niemiła.Zastanawiam się czy korzystać z Państwa usług.

rozczarowana

Niestety moje doświadczenie z tą przychodnią jest bardzo nieprzyjemne chociaż właściciele wydają się mili i uczciwi. Miałam być zatrudniona jako rejestratorka i kilka razy przyjechałam przed podpisaniem umowy na tzw próbę /podpisana była umowa zlecenie na ten okres/ Co mogę powiedzieć ? Organizacja fatalna /tylko jeden komputer i drugi który praktycznie nie jest kompatybilny z tym pierwszym/ , straszna ciasnota /wąskie biurka że nawet dokumentów nie ma gdzie położyć/, brak takiej prostej rzeczy jak kalkulator /niezbędny przy rozliczeniach kasowych/. Ale to jeszcze nie jest najgorsze, właścicielka oprócz tego że obserwuje pracownice prze monitoring to jeszcze podsłuchuje rozmowy . Byłam tam 4 dni i wg umowy zlecenia miałam mieć wypłacone wynagrodzenie za ten czas do 10 następnego miesiąca, termin minął i nic . Mam za sobą ponad 20 lat pracy i pierwszy raz spotykam się z czymś takim i to kto? Pani doktor nie może się rozstać z kilkoma złotymi. Wstyd. Skoro od pracownika wymaga się uczciwości i lojalności to może należy być samym w porządku. ostrzegam wszystkich którzy chcieliby podjąć pracę w tym centrum medycznym. Nie wiem czy doczekam się zapłaty za kilkanaście godzin które poświęciłam pracując tam , nie mówiąc już o tym że należą mi się odsetki za nieterminową wypłatę. Odradzam i ostrzegam . Uważajcie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura - Łódź

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura?

Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura
  • Retkińska 104A lok. 3