Opinie o Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura w Łódź

counter

Obecnie coś dzieje się w firmie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura w mieście Łódź? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Oczekujemy na nowe info odnośnie Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura, napiszcie co u nich słychać!

TakNie

Również Rozczarowana Nowy wpis
@Administrator

Jako były pracownik tej firmy jestem ciekawa w jaki sposób Szefowa podsłuchwała rozmowy swoich pracownic. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tak3Nie
rozczarowana Nowy wpis

Niestety moje doświadczenie z tą przychodnią jest bardzo nieprzyjemne chociaż właściciele wydają się mili i uczciwi. Miałam być zatrudniona jako rejestratorka i kilka razy przyjechałam przed podpisaniem umowy na tzw próbę /podpisana była umowa zlecenie na ten okres/ Co mogę powiedzieć ? Organizacja fatalna /tylko jeden komputer i drugi który praktycznie nie jest kompatybilny z tym pierwszym/ , straszna ciasnota /wąskie biurka że nawet dokumentów nie ma gdzie położyć/, brak takiej prostej rzeczy jak kalkulator /niezbędny przy rozliczeniach kasowych/. Ale to jeszcze nie jest najgorsze, właścicielka oprócz tego że obserwuje pracownice prze monitoring to jeszcze podsłuchuje rozmowy . Byłam tam 4 dni i wg umowy zlecenia miałam mieć wypłacone wynagrodzenie za ten czas do 10 następnego miesiąca, termin minął i nic . Mam za sobą ponad 20 lat pracy i pierwszy raz spotykam się z czymś takim i to kto? Pani doktor nie może się rozstać z kilkoma złotymi. Wstyd. Skoro od pracownika wymaga się uczciwości i lojalności to może należy być samym w porządku. ostrzegam wszystkich którzy chcieliby podjąć pracę w tym centrum medycznym. Nie wiem czy doczekam się zapłaty za kilkanaście godzin które poświęciłam pracując tam , nie mówiąc już o tym że należą mi się odsetki za nieterminową wypłatę. Odradzam i ostrzegam . Uważajcie

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne La Vida Lukrecja Ściebura - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad