Opinie o GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. w Złotkowo

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GRILTEX POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. w Złotkowo

Magda Nowy wpis

Napiszcie więcej o tych socjalach!

komentantor

Griltex jest stabilnym pracodawcą, oferującym szereg dodatkowych pakietów socjalnych dla pracowników. Wielu pracowników związanych jest z firmą ponad 20 lat co świadczy o jej stałym rozwoju i przyjazności zatrudnienia. Szkolenia na każdym poziomie zatrudnienia prowadzone są regularnie. Firma integruje pracowników jak najczęściej jest to możliwe a parę razy do roku organizuje imprezy firmowe (grille firmowe, spływy, spotkania bądź wyjazdy). Zatrudniają zarówno młodszych (mniej doświadczonych pracowników) jak i starszych już emerytowanych.

@komentantor

Buhahahahha. Wesoły ro-mek kazał te bzdury pisac ? (usunięte przez administratora) i .....

komentantor Nowy wpis

Wydaje mi się, że w tej wielkości przedsiębiorstwie (cytowany w dorozumieniu) Prezes zajmuje się innymi sprawami niż fora pracownicze. Także nie, nie kazał nic napisać. A Panu/Pani kto kazał?

Dasa Nowy wpis
@komentantor

Strzeliłem klocka na myśl o grlitexie i patrząc na takie wpisy. (usunięte przez administratora)

Cipek

Ta firma jescZe istnieje ?

@Cipek

Tak, a czemu miałaby nie istnieć? O czymś więcej wiesz? Coś nowego słyszałeś?

Pelasia
@Monika

Słyszeć pewnie nie słyszał , ale ogólnie wiadomo że griltex to (usunięte przez administratora) i zacofanie intelektualne.

@Pelasia

Firma działa od 60 lat w Europie i 25 lat w Polsce. Z roku na rok wprowadzane są na rynek innowacyjne produkty i systemy. Griltex posiada wiele certyfikatów w tym także ISO 9001 świadczące o ciągłym rozwoju i pracy nad jakością świadczonych usług. O stabilności i jakości zatrudnienia świadczyć mogą sami pracownicy, którzy pracują w firmie przeszło 20 lat widząc rozwój przedsiębiorstwa i wiążąc się z nią na tak długi okres czasu.

komentantor Nowy wpis

Nie rozumiem, czemu mam sobie darować. Wszystko co jest napisane to łatwo weryfikowalna prawda.

Olga

@Specjalista Świetna informacja! Dziękuję Ci za nią. Informacja o atmosferze na pewno każdemu zainteresowanemu się przyda i będzie brać ją pod uwagę, gdy będzie rozważać aplikację do firmy Griltex. Czy mógłbyś jeszcze powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia, oraz na przykład pakietu socjalnego, który firma Griltex oferuje swoim pracownikom? W związku z brakiem takich informacji, na pewno każdy zainteresowany będzie Ci bardzo wdzięczny!

@Olga

W firmie obowiązują pakiety opieki medycznej zarówno dla pracowników jak i ich rodzin oraz ubezpieczenia grupowe.

Brałeś udział w rekrutacji do GRILTEX POLSKA SP. Z O.O.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Iza

Piszecie ze poszukają nowych a gdzie są te oferty?

@Iza

Proszę o kontakt bezpośredni z działem produkcja@griltex.pl. Poszukiwani są pracownicy działu konfekcji.

@Iza

tak, poszukują pracowników do działu konfekcji. Prosimy o bezpośredni kontakt produkcja@griltex.pl

Bolszewik

Żenady ciąg dalszy... Wpisywanie opinii przez pracownika wyznaczonego przez (usunięte przez administratora).. (usunięte przez administratora).... za to powinien być kryminał. Dodatkowo znów poszukują pracowników do kołchozu pracy...

@Bolszewik

Szukałam ogłoszeń o pracę w Grilexie, ale nie widać nic aktualnego. Czy wiecie coś na temat ewentualnej rekrutacji?

@Dziki Powiedz, czy w GRILTEX pracuje większość osób młodych, czy na zatrudnienie mogą też liczyć osoby starsze?

@Monika

W Griltex pracują zarówno osoby młode jak i w wieku dojrzalszym. Gro pracowników firmy pracuje w niej od początku kariery zawodowej czyli przeszło 20 lat.

@Monika

tak, aktualnie poszukiwani są pracownicy działu konfekcji

Czy w firmie GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. są regularne szkolenia pracownicze?

komentantor

tak w Griltex każdy z pracowników jest bieżąco szkolony

Olga

@Bolszewik Twój komentarz łamie regulamin forum. Zabronione jest podawanie imion osób zatrudnionych w firmie. Jeżeli takie dane się pojawiają, wpis może być skasowany. Poza tym, bardzo Cię proszę, abyś w swoich przyszłych wypowiedziach nie używał wulgaryzmów. W przypadku wątpliwości, zachęcam do zapoznania się z zasadami, których musimy przestrzegać: https://www.gowork.pl/regulamin

Bolec
@Olga

Jeb ał cię pies konf identko

Iwo

Firma z długoletnim doświadczeniem, dobry pracodawca, polecam pracę.

Armagedon
@Iwo

Kolejny wyznaczony przez (usunięte przez administratora)do klakierowania ... Buhahahahahah

kim
@Iwo

nastepny klakier od cukierkowania. dno .

Ciekawski

Czesc. Widziałem że szukają nowego pracownika. Czy polecacie pracę w tej firmie? Jak z zarobkami i jaka atmosfera?

bul
@Ciekawski

uciekaj jak najdalej. nie rób tego błędu

Elf

Ciąg dalszy dyletanctwa...

F16

Tragedia... Znów (usunięte przez administratora). Noż (usunięte przez administratora)zwalniam się.

Palcóweczka

Jest ok. Jak jest sobota i niedziela. Hehe. Powsinogi.

Olga

@Gregor piszesz, że wiesz, że to dobry pracodawca. Czy Twoje przekonanie wynika z osobistego doświadczenia? Jeśli tak, to napisz proszę więcej konkretów odnośnie tego jak pracuje się w GRILTEX POLSKA. Jakie są warunki zatrudnienia? Wszystkie merytoryczne opinie są na wagę złota dla zainteresowanych użytkowników.

Gregor

Mogą być różne zdania na temat firmy. Ja wiem, że to bardzo dobry pracodawca. Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje!

Jestem zadziwiona opinią @Obuch, pracownik którego prawa są łamane powinien udać się do przełożonego i porozmawiać z nim lub w skrajnych przypadkach zgłosić naruszenie w Państwowej Inspekcji Pracy. W każdym innym wypadku opinia taka jest dla mnie karygodna, a wypisywanie jej bezprawne. Niestety internet daje anonimowość ale byłabym wdzięczna za bezpośredni kontakt osoby niezadowolonej z pracy w Griltex Polska postaramy się porozmawiać na ten temat w sposób merytoryczny i uczciwy.

Olga

@Obuch, rozumiem twoje rozczarowanie firmą i wynikającą z tego opinią. Czy według Ciebie kodeks pracy nie był przestrzegany? Jak wyglądała atmosfera w pracy i Twoje relacje ze współpracownikami? Proszę, żebyś zdecydował się na rozwinięcie swojej opinii o firmie. Na pewno są osoby, które chciałyby się z nią zapoznać.

Obuch

Totalny brak kompetencji, wszystko na byle jak, najlepszy jest dyrektorek muli pożal się Boże znawca języków. No chyba że już go nie ma.. :) Wieczny brak kasy, łamanie praw pracowników, zero socjalu. Żenada!!!

Olga

Witam, szukam informacji na temat pracy w firmie GRILTEX Polska, czy jest to praca zmianowa? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? Każda informacja przyda się na wątku. Pozdrawiam!

Olga

Od ostatniej wypowiedzi minęło trochę czasu. Może ktoś chciałby podzielić się informacją, czy firma GRILTEX prowadzi obecnie rekrutację? Niestety nie znalazłam nic na ten temat w internecie, a taki namiar na pracę w tej firmie mógłby okazać się bardzo pomocny dla wielu użytkowników. A może ktoś miał styczność z tym pracodawcą i może napisać, jakie ma spostrzeżenia z tej współpracy?

Zostaw merytoryczną opinię o GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. - Złotkowo

• Jak się pracuje w GRILTEX POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GRILTEX POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRILTEX POLSKA SP. Z O.O.?

GRILTEX POLSKA SP. Z O.O.