PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.

janko

Magdalena, wymagania to kwestia względna, na magistra farmacji oczekują jedynie ukończonych studiów magisterkich w zasadzie, więc to małe wymagania. Pozdrawiam.

Magdalena

Odradzam prace w tej firmie nie ważne czy w którejś z aptek czy w biurze.Wymagania są duże co nie odzwierciedla się w zarobkach wszystkim trzęście g.księgowa (Prezesi wszystkie decyzje z nią konsultują i wszystko pytają)która nie szanuje pracownika jest bardzo ciężka w współpracy przez co atmosfera w firmie jest zła. podsumowując Praca w tej firmie to małe zarobki i gwarantowany Mobbing.

sylwia

sytuacja w całej sieci jest kiepska, marne premie lub ich brak, zarobki są jedne z niższych na rynku, wymagania jakie stawiane są przez centralę to jakiś horror. Szkoda marnować czas na tą firmę, lepiej poszukać czegoś lepszego.

gosia

odradzam pracę w tej firmie.

Zostaw opinię o PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.