Opinie o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego
Placówki wychowania przedszkolnego Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt w Bydgoszcz

Mama

Dziecko przychodzi z przedszkola teraz bardzo wesołe, martwiliśmy się z mężem wcześniej czemu był smutny i nie bardzo chciał tam chodzić. Teraz jakby się zmieniło. Nie mówi już że jest głodne. Pani pomaga w jedzeniu w ubieraniu się i jest bardzo śmieszna i wesoła. Może kadra zmieniła się na lepsze. Dziękujemy.

@Mama

Cześć,moje też zadowolone i radosne.Jest super i polecam.

@Mama

Chyba była.pracownica bo wszystkie wesole osoby odchodzą. Zostały smutne twarze.

O.

Pracowałam w przedszkolu trzy miesiące. Odeszłam bo znalazłam pracę bliższą moich zainteresowań i wykształceniu. Gdyby nie to, to pewnie zostałabym w Nutkach dłużej. Uważam że niektóre z poniższych negatywnych opinii są bardzo przesadzone. Owszem, Pani Dyrektor bardzo wymagająca i często w sposób stanowczy i dość szorstki przekazuje polecenia i uwagi nauczycielom. W moim przypadku były to jednak zawsze rozmowy konkretne, kulturalne i z zachowaniem szacunku do pracownika. Nigdy nie doświadczyłam szykanowania, wyśmiewania, zastraszania a tym bardziej mobbingu. Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom, duży nacisk kładziony jest na naukę języków obcych, angielskiego i francuskiego. Dzieci mają ciekawe zajęcia muzyczne, częste teatrzyki w języku angielskim, zajęcia kulinarne. Może trochę zbyt mało gier i zabawek logicznych dla dzieci oraz pomocy naukowych do zajęć grupowych, przez co czasem nauczyciel musi sam przygotowywać. Kadra bardzo sympatyczna, dziewczyny bardzo kompetentne i chętne do pomocy. Przedszkole czyste i zadbane.

@O.

Starania całej kadry są dostrzegalne i dla nas rodziców. Zadbane i z sercem prowadzone przedszkole .Polecam i waszym dzieciom .

Niedawny klient

Jestem mamą na szczęście byłego już wychowanka tej instytucji. Opinia chciałam się podzielić wcześniej ale bałam się, że odbije się to na moim dziecku. Ta instytucja (przechowalnia dzieci), bo trudno to nazwać przedszkolem ma niewiele do zaoferowania. Dzieci praktycznie cały dzień spędzają na dworze. Panie zmieniają się jak rękawiczki (w ostatnim roku edukacji wychowawczyń było ok. 5, sama się pogubiłam kto jest wychowawca). Kontakt z wychowawcą tragiczny, chcąc uzyskać informacje o dziecku trzeba zadzwonić do pani dyrektor a nie do wychowawczyni, która powinna wiedzieć najwięcej poniewaz to ona najwięcej czasu spędza z dzieckiem. Pani dyrektor ma swój świat. Wszystko jest dobrze póki nie sprzeciwiamy się jej zdaniu. Jest arogancka, opryskliwa, nie kulturalna, pokazuje swoją wyższość, nie dba o klienta a wręcz traktuje go jak poddanego. O przedszkolu można pisać wiele ale szkoda nerwow i wspomnień. Jedynym plusem przedszkola jest odległość od mojego domu. Na szczęście dziecko jest już szczęśliwe w szkole. Cieszę się że nie mam już kontaktu z tym przedszkolem. Największemu wrogowi bym go nie poleciła.

Kolorowo

Kadra to zgrany kreatywny zespół. Dyrekcja dba całym sercem o przedszkole. Kadra sprzątająca ma środki czystości i działa zawsze. Nauczyciele się rozwijają są stali od lat. Moja 2 dzieci bardzo lubi panie i przedszkole. Dzieci mają dobre wyżywienie. Są dokładki. W aktualnej sytuacji nie ma mowy że poniższe opinie to prawda. Nie wierzę że tak było bo klientów jest dużo przedszkole ma 4 grupy pełna liczebność. Dyrekcja jest komunikatywna i widać że to pasja. Ludzie tam są zapracowani i efekt jest piękny. Przedszkole to duża konkurencja dla innych pewnie stąd zazdrosne opinie. Wszytko się zmienia rozwija i naprawdę tam jest fajna atmosfera. Czekamy też na powrót pan z macierzyńskiego. Pozdrawiamy grupy przedszkolne

@Kolorowo

Od samego wejścia widać , że kolorowo,miło witajaca pani, a i dzieciaki radosne.Przedszkole widac,że tworzą ludzie z pasją. Polecam.

Nauczyciel

Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze,zgodnej z moimi oczekiwaniami. Wygląda jak standardowa tylko z tą różnicą,że tu widać,że dobór pracownika jest wybierany na podstawie umiejętności i doświadczenia. Co świadczy o profesjonalizmie i zaangażowaniu w prowadzenie placówki.

Jakie skończyła pani studia? Jakie ma pani zainteresowania? Jakie posiada pani doświadczenie? Czego oczekuje pani od pracy?

Opinia

Nie wiem skąd się biorą opinie, że jest brudno i że mało jedzenia. Przedszkole jest bardzo zadbane. O ogród dbają wszyscy, o porządek również. Każda sala jest ładnie urządzona estetycznie. Jak się wchodzi czuć czystość. Nie ma nigdy niezmiecionej podłogi. Nie spotkałam też kurzu. Dziecko jest najedzone a nawet mówi, że dokładki zostają. Uwielbia podwieczorki i bajki po zupie. Nie ma w ogrodzie zielska, zmieniana jest roślinność, schody są zawsze czyste. Załoga widać, że jest zgrana. Są tam nauczyciele co pracują kilka lat bardzo uśmiechnięte i sympatyczne Panie. Ogrodzenie budynku zadbane. Okna są uszczelnione, grzejniki ciepłe. Pozdrawiam miło wspominam to miejsce!

@Opinia

Opinia jak wiele innych pisana niezgodnie ze stanem faktycznym. Wszystko robione na pokaz.

Pracownica

Zapewniam że stan jest faktyczny, realny i niestety droga Pani boli odejście i nie możesz się pogodzić ze dajemy sobie radę chyba. Jest fajnie i będzie bo szanujemy to co mamy. Pracujemy i naprawdę widać efekty czystości edukacji i zadbania. Zniesławiaj sobie swoje imię bo to świadczy o tobie. Kto tu pracuje i jest klientem wie że jest spoko

A skąd były pracownik może wiedzieć jaki jest stan faktyczny?! Może faktycznie ktoś żałuje, że już tutaj nie pracuje;) Wkładamy dużo pracy w funkcjonowanie tego przedszkola i za takie "mądre opinie" osób z konkurencyjnych przedszkoli serdecznie dziękujemy;)!

@Opinia

I tak też widzimy jako rodzice,Nasze dzieciaki chętnie opowiadają o swoim przedszkolu o swoich paniach,które uwielbiają. Polecam,dobre miejsce i dla waszych dzieci.

@Pracownica

Pewnie,że widać wasze starania, gołym okiem. Polecam ,świetne miejsce dla dzieciaków.

Romek

Zgadzam się również z tą opinią . Ludzie pracują widac z dużą pasją w przedszkolu Kolorowe Nutki. Również POLECAM.

Słońce

Najgorsze przedszkole jakie może być dzieci traktuje się na lepszych i gorszych.Oczywiscie dzieci gorsze są traktowane jak najgorszy sort wieczne pretensje wychowawcy albo pani dyrektor z którą jest masakryczny kontakt .Pani dyrektor ma swój świat.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt odbywa się również w języku angielskim?

O.

Ja miałam rozmowę w lutym, w języku polskim

Renata
@O.

Hej, mogę się wtrącić w Waszą konwersację? Jestem ciekawa jak wygląda rekrutacja w Kolorowych Nutkach, a skoro wspomniałaś, że miałaś rozmowę to może napiszesz mi coś na ten temat? :) Jak ona wyglądała? Po jakim czasie dowiedziałaś się o przyjęciu do pracy?

Polecam innym rodzicom!

Atutem tego miejsca jest stała kadra od paru lat. Dochodzą do tego nowe Panie, które są zmienne, ale można zauważyć, że spora część załogi to te same nauczycielki od kilku lat. Piękny duży i dobrze wykorzystany ogród. Monitorowane wejście, bramka na domofon. Jedzenie smaczne i można dokładki. Syn szybko zaadoptował się w nowym miejscu i użytkuje już przedszkole parę lat. Trudno w tych czasach o dobrych i stałych pracowników z nienaruszoną opinią o bezpieczeństwie i dyscyplinie w opiece. Polecam to miejsce. A te komentarze, że dyrektor wie o rodzicach czy jest wymagająca - to chyba dobrze mieć rękę na pulsie tym bardziej, że na świecie mnóstwo złego się dzieje.

Skandal
@Polecam innym rodzicom!

Jedynym stałym pracownikiem tego przedszkola jest pani dyrektor, jej córka i jedna nauczycielka! Reszta kadry zmienia się notorycznie. Czyżby ten pozytywny komentarz pojawił się w odpowiedzi na ubiegłotygodniwe sensacje żołądkowe u prawie wszystkich dzieci jednego dnia?

Klient
@Skandal

Proszę zaaktualizowac wiedzę bo pani tu już nie pracuje i rozsiewać próbuje burze to jest przykre. Pracowników stałych od 4 lat jest 4.:) są to cudowne panie o ogromnych sercach. A Pani to chyba by jeszcze chciała by wice i Dyrektor się zmieniały. To atut że ma się stałych ludzi i każdy sobie pomaga. A u pani w żłobku nigdy nie było jelitowki? Przedszkole dzieci lubią i jest bardzo dużo dzieci to świadczy o tym że to dobra instytutucja działająca od kilkunastu lat. Kończę temat bez odzewu bo gdy ma się usłyszana a nie sprawdzona wiedzę to się potem bzdury klepie do ludzi. Polecam przedszkole i cała kadrę. Są super zespołem!

Sylwia
@Polecam innym rodzicom!

Z Waszej dyskusji o Kolorowych Nutkach wynoszę troszkę inną informację, niż temat główny. Piszesz o nowych paniach, które są zmienne. To by wskazywało, że nabór do pracy dla opiekunek dziecięcych odbywa się tam dość często. Macie wiedzę, czy w najbliższym czasie pani Szmidt będzie potrzebowała takiej osoby? Jakie są warunki finansowe w tej pracy?

@Sylwia

W przedszkolu pracują nauczyciele wychowania przedszkolnego po studiach,a nie opiekunki dziecięce.

Mena

Pracowałam w tym przedszkolu na samym początku jego istnienia. Straszne miejsce! Zimno , smutno, zakłamanie, wykorzystywanie..... Jestem "starym" nauczycielem i znam się na fachu... nie dałam się zgnębic.... ale mlode dziewczyny a zwłaszcza studentki miały piekło! Na praktykach studenckich sprzątały toalety! To była bezpłatna siła robocza! Nie polecam! Pani dyrektor podsłuchiwała moje rozmowy z rodzicami, ukrywała się za drzwiami - żenujące!

Magda

Czytając te wszystkie pozytywne opinie pojawiające się w odpowiedzi na negatywne, pisane przez byłych pracowników, nie sposób dostrzec, że są sztuczne i z prawdą się mijają. Sama byłam świadkiem zmuszania (w najlepszym przypadku w zamian za premię) do pisania pozytywnych opinii o przedszkolu. Nie mogę napisać, że w Kolorowych Nutkach wszystko jest straszne. Ogród jest fajny, piaskownica duża, dookoła trawa, rośliny (o które dbają dzieci), stoliczki, dla młodszych dzieci huśtawki, różne kąciki tematyczne. Zdecydowanie to było moje ulubione miejsce. Obiady faktycznie były dzielone na wiele dzieci. Pamiętam kotlety dzielone na 6 przedszkolaków na obiad i 3 pączki na całą (około 20osobową) grupę z okazji Tłustego Czwartku, w ramach podwieczorku. Jeśli chodzi o sale, nie mogę powiedzieć, że były brudne. Niestety jakość i wiek mebli (nie mówiąc o wyglądzie) pozostawialy wiele do życzenia. Wyposażenie nie było najgorsze, choć często brakowało czy to farbek czy nawet białych kartek do rysowania. Na gazetki trzeba było przynosić swoje materiały, a jeśli zalaminowało się je w przedszkolu (używając prywatnych folii, ale laminatora przedszkolnego) stawały się własnością p.dyrektor i wędrowały do piwnicy. Używanie laminatora i prądu przedszkolnego, a następnie próba zabrania do domu swoich zalaminowanych pomocy uznawana była za kradzież (o czym oznajmiano krzykiem przy dzieciach). I teraz dochodzimy do sedna. Krzyk, brak szacunku, totalny mobbing, doprowadzanie do płaczu, wyśmiewanie, ciągła i bezpodstawna krytyka - to codzienność Kolorowych Nutek kilka miesięcy temu. Pracowałam tam dwa lata i przeżyłam ogromną traumę zakończoną depresją i brakiem wiary w siebie. Kadra była cudowna, dziewczyny zdolne, kreatywne, ambitne, ale... zastraszone. Nie lubię gdy ktoś narzuca mi swoje zdanie i wymaga ode mnie przysłowiowego całowania po stopach, w ogóle nie biorąc pod uwagę moich uczuć, mojego zdania i pomysłów. Rzucanie wszystkiego co się akurat i latanie za panią dyrektor na każde jej skinienie, każde żądanie nie należy do obowiązków pracownika. Szacunek należy się każdemu człowiekowi, niezależnie od jego wieku, pozycji czy doświadczenia, o czym pani dyrektor wyraźnie nie ma pojęcia. Dzieci uczą się przez obssrwację, a czego uczą się obserwując krzyczącą na zapłakane nauczycielki panią dyrektor? Na pewno nie szacunku do drugiego człowieka. Po dwóch latach tam i zapewnień, że nie nadaję się na nauczycielkę przeżyłam szok, gdy trafiłam do innego przedszkola. Bałam się odejść z Kolorowych Nutek, myślałam, że w innych przedszkolach tez jest taka atmosfera strachu o mobbingu... odżyłam, gdy zaczęłam pracę w przedszkolu z dyrekcją, która docenia pracowników, a krytykę przekazuje w sposób konstruktywny, ale przede wszystkim, z dyrekcją, która stara się wprowadzić atmosferę sprzyjącą efektywnej pracy. Bez strachu, mobbingu, tysiąca dodatkowych zadań, bez płaczu i wymiotów ze stresu, bez codziennego przerażenia na myśl o tym, co dzisiaj pani dyrektor wymyśli. Tak teraz wygląda moja praca, zupełnie inaczej niż w Korowych Nutkach. Czuję się ważnym i docenianym pracownikiem, który może być sobą i popełniać błędy, a nie zwykłym niewolnikiem (opłacanym co prawda, ale wcale nie tak dobrze). Jesli ktoś ma ochotę na mobbing i poniżanie to może rozważyć pracę tam, pozostałym odradzam. Dodam jedynie, że żal mi tamtejszych nauczycielek, kilka z nich poznałam pracując tam i wiem, że takiej kadry ze świecą szukają inne dyrekcje. A w Kolorowych Nutkach się tego nie docenia.

@Magda

Zapraszam do kontaktu. Wiele osób, jest w stanie opowiedzieć o przemocy jaka ma miejsce w przedszkolu. Razem można coś z tym zrobić

@Magda

A ja mam wrażenie, że te negatywne są pisane po to, żeby jak najbardziej zaszkodzić przedszkolu i w efekcie jego dyrekcji i pracownikom. Jaki cel ma Pani Magda, która wypisuje takie rzeczy?! Ktoś wyżej napisał, ze plotka może zniszczyć człowieka i to jest prawda.

Tomasz

Proszę o maila bowiem jesteśmy ofiarami poczynań Pani dyrektor. Chcielibyśmy coś z tym zrobić .

niezadowolony

Zdecydowanie nie polecamy tego przedszkola , Pani dyrektor z innej epoki , brak kontaktu na lini pracownicy rodzice, Pani dyrektor nie ma zielonego pojęcia co dzieje się w jej placówce. Brak merytorycznych odpowiedzi na pytania ze strony rodziców. Usuwane niewygodne posty na fb, można by tak wymieniać spory brak kompetencji...

Obecny pracownik

Chcę dodać moją opinię, ponieważ przedszkole oceniane jest bardzo niesprawiedliwe i krzywdzące dla osób tam pracujących. Kadra wkłada wiele serca w swoją pracę. Dzieci mają każdego dnia ciekawe zajęcia i wiele zabaw. Codziennie angielski i zajęcia muzyczne prowadzone przez doświadczonych nauczycieli specjalistów. Nowatorskie warsztaty, m.in. nutkowy klub odkrywców, czyli eksperymenty dla przedszkolaków, warsztaty kulinarne po francusku, spotkania ze sztuką, gdzie w każdym miesiącu poznajemy jednego z wielkich artystów i jego dzieła, teatrzyki kukiełkowe i wiele innych ciekawych propozycji dla dzieci. Przedszkole poza tym jest pięknie usytuowane w samym środku miasta, w dużej zabytkowej willi z dużym ogrodem. Sale są bardzo przestronne , często składają się z dwóch pomieszczeń (sala zabaw i nauki i sala wypoczynku). Wiele dzieci uczęszcza do tego przedszkola przez całą swoją "karierę" przedszkolaka, a potem często przychodzi jego młodsze rodzeństwo. Dla mnie to najlepszy dowód, że rodzice są zadowoleni z usług Kolorowych Nutek. Negatywne opinie pisane są pewnie w większości przez konkurencję. Byli pracownicy, którzy wystawiają przedszkolu złe oceny, zachowują się totalnie bez klasy. Osobiście tez zmieniłam kiedyś pracę, miałam swoje powody, nie byłam zadowolona, ale do głowy by mi nie przyszło oczerniać tamtą placówkę i pisać takie opinie w Internecie. Nie chciałabym krzywdzić w ten sposób byłe koleżanki, które nadal tam pracują.

IwonaInka123

Opinie są jak ktoś tu już napisał krzywdzące takie jest tez moje zdanie. Przedszkole ma duży ogród, ktory jest dużym plusem. Wyposażony jest w pomysłowe kąciki np. kuchnia, wioska indiańska, ścieżka dydaktyczna, kącik muzyczny. Nauczyciele dokładają dużych starach by czas spędzony przez dzieci był kreatywny np malowanie na streczu, materiale, kartonie. Zabawy z masą solną, gliną, różnymi ziarnami. Kalendarium przedszkolne posiada liczne atrakcje. Jest tez sala sensoryczna, z lustrami i z światełkami do zajęć. Mocna strona jest też angielski - doświadczeni nauczyciele z pakietem wesołych piosenek i flash kart. Kadra jest zgrana potrafi się wykazać. Sale są schludne, ładne i czyste. Jest sporo zabawek zróżnicowanych i wszechstronnych. Fajne jest to że tworzone są własne instrumenty, własne pomoce do zajęć matematycznych. Posiłki są zdrowe i smaczne. Dzieci lubią Panie w przedszkolu. Zapraszamy do wspólnej zabawy i edukacji!

Marzena

Może ktoś ma wiedzę czy przedszkole potrzebuje kogoś do pracy?

Pracu
@Marzena

Można podejść z życiorysem lub wysłać na internetowa stronę przedszkola na email

Prawda

Mam wrażenie że niektórym żal że już tu nie pracują. Czara goryczy wylana w opinii z żalami jak to źle było a jednak ileś lat spędzonych zobowiązuje do przestrzegania zasad np tajemnicy pracy. Mówienie o placówce źle świadczy o was. Inny pracodawca was nie weźmie bo też będziecie o nim źle gadać. To jest etykieta was. Gdy coś się nie podoba mówi się dyrekcji a nie za plecami wypisuje kilkanaście razy w internecie. Opinie są krzywdzące i nieprawdziwe. Dołączyłam do zespołu niedawno a kadra inna jest od 4 lat i jakoś są zadowolone mają szacunek dogadują się i pracują efektywnie.

Anka

Praca w tym mirjscu to była męka. Dyrektor znęca się nad pracownikami i zastrasza tym, że jeżeli któraś zgłosi to do odpowiednich organów zostanie zniszczona. Szacunek dla rodziców żaden. Atmosfera strachu i mobbingu. Jedyny argument to płaca, którą nie jest najniższa. Rekompensuje to potworne warunki i zachowania kadry zarządzającej tylko ile warte są godność i poszanowanie dla drugiego człowieka. W kranach zimna woda, okna nieuszczelnione lub połatane folią bąbelkową. Nie polecam absolutnie. Bardzo duży przemiał pracowników. Kto może niech ucieka z tego miejsca.

@Anka

Dokładnie. Również byłam świadkiem przemocy że strony pani dyrektor. Ktoś powinien zrobić z nią porządek

Atmosfera to jakaś porażka. Pozytywne opinie są pisane pisane na tym forum są niestety pisane przez naklanianych pracowników. Atmosfera grobowa, dobra miną do złej gry. Bardzo duży mobbing i nie logiczna postawa dyrektor placówki zmusiła mnie do zmiany pracy. Nie polecam nikomu ani jako miejsca pracy ani placówki, w której mowa o opiece nad dziećmi.

Były nauczyciel

Nie polecamy i to bardzo. Pierwsza moja praca jako nauczyciel i od razu przeżyłam traumę. Wszyscy muszą chodzić jak w zegarku bo każdy się boi dyrektorki, która w zasadzie tylko chodzi i obserwuje co robią pracownicy w razie potrzeby oczywiście wzywa ich na dywanik gdzie przeprowadza stresujące rozmowy. Nie polecam, zimno,brudno, porcja jednego dziecka jest dzielona na kilka innych. Ma sa kra.

Dziewczyna27

Izabela
@Dziewczyna27

A zostałaś zatrudniona w Kolorowych Nutkach? Czy nie? Dali Ci już jakąś odpowiedź?

On

Kontakt z wszystkimi i lokalizacja na plus. Dodatkowo dużo atrakcji. Przedszkolanki wporządku. Nie ma co szukać dziury gdy jej nie ma. Każdy docenił co ma gdy musi być w domu.

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 10 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt?

Kandydaci do pracy w Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Niepubliczne Przedszkole Kolorowe Nutki U Babci Ani Anna Szmidt
2.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Ignacego Paderewskiego 2
    85-075 Bydgoszcz