Opinie o Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach w Trzebnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach w Trzebnica

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Natalia Nowy wpis

Widzę że chwalicie za to że obsługa miła - fajnie bo chcę tam aplikować i mam nadzieję na dobre towarzystwo i atmosferę w pracy. A powie mi ktoś jak tam wygląda z wysokością wynagrodzenia? Pracownicy zadowoleni z wypłat i zostają na dłużej - widać stałą ekipę? Czy jednak jest dość duża rotacja?

Justyna Nowy wpis

Bardzo dobra obsługa, sklep bardzo dobrze zaopatrzony.

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach w mieście Trzebnica? Czekamy cały czas na nowe info od Was! Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach - Trzebnica

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach?

Liczba opinii klientów firmy Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Władysława Jagiełły 27
    55-100 Trzebnica
  • NIP: 9151108817 REGON: 022214669

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sklep Spożywczy Cytrusek Anita Dalach