Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy

Opinie o Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy

Sumienna

Umowa próbna, o którą należy się prosić i upominać. Praca generalnie od 5 lub 6 rano do.. Do kiedy jest potrzeba, w sezonie bywa do 20. Nadgodziny płacone. Firma swoją bazę ma na ulicy Pęgowskiej, skąd rusza się w teren. Pracownicy zajmują się zarówno zielenią miejską, jak i zbieraniem śmieci z parków. Obszar pracy wytyczony na umowie z ZZM, której niestety właściciel firmy nie przeczytał. Pracownik, zatrudniony na stanowisku "specjalisty d/s zieleni" zajmuje się zarówno odbieraniem terenów z pracownikami ZZM, wytyczaniem miejsc nasadzeń, jak i zbieraniem śmieci i wymianą worków w koszach oraz plewieniem. Niestety właściciel firmy nie czytając umowy z ZZM i oferując niskie koszty swoich usług, wykonuje swoje obowiązki względem ZZM po kosztach, przez co narastają konflikty z urzędnikami. Pracowników jest też za mało, co sprawia, iż godziny pracy bardzo się wydłużają.

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy w miejscowości Wrocław? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

Zostaw opinię o Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy