Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy

Adres: Wielkopolska 36a, 54-027 Wrocław

NIP: 8991031737 REGON: 930457018

Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy
0 0 2 5 1

Opinie o Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy

Filtruj opinie po kryteriach:

Sumienna
 Opinia

Umowa próbna, o którą należy się prosić i upominać. Praca generalnie od 5 lub 6 rano do.. Do kiedy jest potrzeba, w sezonie bywa do 20. Nadgodziny płacone. Firma swoją bazę ma na ulicy Pęgowskiej, skąd rusza się w teren. Pracownicy zajmują się zarówno zielenią miejską, jak i zbieraniem śmieci z parków. Obszar pracy wytyczony na umowie z ZZM, której niestety właściciel firmy nie przeczytał. Pracownik, zatrudniony na stanowisku "specjalisty d/s zieleni" zajmuje się zarówno odbieraniem terenów z pracownikami ZZM, wytyczaniem miejsc nasadzeń, jak i zbieraniem śmieci i wymianą worków w koszach oraz plewieniem. Niestety właściciel firmy nie czytając umowy z ZZM i oferując niskie koszty swoich usług, wykonuje swoje obowiązki względem ZZM po kosztach, przez co narastają konflikty z urzędnikami. Pracowników jest też za mało, co sprawia, iż godziny pracy bardzo się wydłużają.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator
 Opinia

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy w miejscowości Wrocław? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

Pomocna?
TakNie

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Jerzy Komborski Zakład Wielobranżowy - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej