Opinie o Silhouette DCD Marek Moroz w Dzierżoniów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silhouette DCD Marek Moroz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Silhouette DCD Marek Moroz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silhouette DCD Marek Moroz w Dzierżoniów

Kreatywny

A ja bardzo miło wspominam prace w DCD. Tak naprawdę od początku firma uczy zaradności, co prawda na moment przed kilkunastu lat nie było jakiś dodatkowych szkoleń typowo handlowych itd. ale można było na co dzień zobaczyć jak pracują „wieloletni” pracownicy i na podstawie tego wyciągnąć wnioski. Kluczem do sukcesu w DCD jest złapanie wspólnego języka z MM i pełna uczciwość. Co do pensji jeśli się wykazujesz i umiesz zawalczyć o swoje to można dobrze zarobić ale trzeba walczyć i używać dobrych argumentów. Sam właściciel to dobry człowiek i nie znam sytuacji, żeby kogoś sam zwolnił, a poza tym wspólne wyjazdy firmowe z MM bywają bardzo śmieszne. W sumie dzięki pracy w DCD moja kariera jako handlowca, teraz już dyrektora w innej branży, mocno się rozwinęła i dużo mnie nauczyła. Minusem przynajmniej na czas kiedy ja pracowałem, w DCD pracowało dużo ludzi mało ambitnych i na ogół leniwych. Wielokrotnie byłem świadkiem jak ktoś (usunięte przez administratora) MM, obgadywał go, a jak tylko zobaczył na monitoringu że szef idzie to zabierał się do pracy :) Jeśli jesteś sprytny i ambitny to w DCD zrobisz karierę, ważne tylko żebyś uczciwie podchodził do obowiązków i szczerze rozmawiał z MM. Polecam!

Zyx
@Kreatywny

To jest jakaś ściema, ewentualnie sam właściciel postanowił się trochę wybielić. Znam praktycznie wszystkich pracowników DCD (tych starych i tych nowych) i nikt z przedstawicieli nie zajmuje stanowiska dyrektorskiego w innej firmie. Wszystko co tu napisałeś Panie Kreatywny to jedno wielkie kłamstwo.

Klaudka Nowy wpis

Piszecie, że jeżeli pracownik się wykarze to i popłaca to wynagrodzeniem. Podpowiedzcie ile w takim razie ile zarabiają u was przedstawiciele handlowi bo nie ma żadnych nowych ogłoszeń którymi mogłabym się zawzorować oprócz tego dodanego 6 lat temu? Co do zapewnienia niezbędnych narzędzi pracy, to co aktualnie jest w ofercie?

Szymon
@Kreatywny

To mnie trochę uspokoiłeś po tych wcześniejszych postach. A co z ZUS-em, czy firma na bieżąco odprowadza składki? Co do zarobków, to chyba kwoty pensji zasadniczej, jak i premii zapomniałeś podać? No chyba, że nie chcesz o tym pisać, ponadto, co już podałeś?

@Szymon

Ja z ZUSem nigdy nie miałem problemu. Nie wiem jak teraz wygląda kwestia zarobków ale ponad 10 lat temu można było na spokojnie zarobić ponad 6-8k, więc wydaję mi się, że teraz przez inflacje można na pewno więcej. Ważne, żeby się wykazywać i robić wyniki, a reszta sama przyjdzie. Zresztą branża Beauty jest bardzo specyficzna i jak raz wyrobisz sobie opinie wśród klientów tak oni z Tobą zostaną do końca i wyniki będą się robić same. Jednak nie ma co zostawać na laurach ale ciągle pozyskiwać nowych klientów, jeżeli zarabiasz dla firmy to MM na pewno to doceni i odda Ci część zarobku, bo gdyby nie Ty nikt by takich wyników nie robił. Tak jak mówiłem za moich czasów pracowało tam dużo leniwych osób albo krętaczy co na siłę szli na L4 itd

Heniu Nowy wpis
@Kreatywny

6k-8k 10 lat temu?? Padłem i wstac nie moge. Zrobiłeś mi dzien. Ludzie tam do 3k max dostają, Handlowcy nieco więcej ale nikt tam 8k nie widzial poza wlascicielem. Komentarze Kreatywnego to jakas krypto - Reklama ktora nijak sie ma do rzeczywistości jaka panuje.

Zyx Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Silhouette DCD Marek Moroz można pracować zdalnie?

Okropne miejsce pracy zgadzam się z każda zła opinia tutaj wyzysk na Maxa zero szacunku dla pracownika nędzne pieniądze za zwolnienia lekarskie ucina wypłatę nie odprowadza składek pracownicy dostali zawiadomienia z prokuratury.Atmosfera nie ciekawa to zależy od humoru pana Marka a często ma bardzo zły nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa I kasy

Emilia
@Ania

Czy wypłaty są regularnie i terminowo? Jak atmosfera między pracownikami? Skoro piszesz że z zarządem słabo to może chociaż współpracownicy są zgraną ekipą?

Czy po rozmowie w Silhouette DCD Marek Moroz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Paulina

Hej, czy warto wysyłać cv na przedstawiciela handlowego? Dajcie znać, bo jest aktualna rekrutacja. Zarobki tu dobre? Może ktoś poda poglądowe widełki? Czy firma przewiduje jakieś premie za dobre wyniki? Będę wdzięczna za info

@Paulina

Pracowałem jak przedstawiciel handlowy i odradzam. Rekrutacja jest dość często bo często ludzie rezygnują z takiej pracy. Właściciel to sknera, auto służbowe jakie dostaniesz często jest już wieloletnie z którym masz non stop problemy a za wszelkie naprawy Właściciel obwinia Ciebie. Do tego zarobki są bardzo słabe, premie od sprzedaży hmmm ja bym powiedział że zależą nie od ilości sprzedaży a od humoru właściciela a że mało kiedy ma dobry to i wypłata jest kiepska. Mogę długo pisać ale myślę, że to wystarczy żeby na kreślić Ci sytuację jaka tam panuje. A i umowa jest na najniższa krajowa do tego jakieś śmieszne umowy zlecenia więc tym bardziej odradzam pakować się w takie kłopoty. Dodam że ostatnio sam musiałem tłumaczyć się przed Zusem z tych umów, właściciel ma ogromne problemy z ZUS po kontroli jaka została przeprowadzona, krótko pracowałem a problemów masa.

Joanna

Mówisz, że rekrutacje są dość często bo ludzie rezygnują. Ile średnio czasu dana osobą pracuje na na stanowisku Handlowca? Wszystkie nowe osoby są szkolone na dane stanowko, firmie się to opłaca jeśli zaraz ktoś odchodzi?

xyz

Największy minus to praktycznie brak socjalu oraz, patrząc przyszłościowo, forma wynagrodzenia, które składa się z trzech części: umowy o pracę ( na najniższą) + umowy zlecenie + dopłaty "pod stołem". Jeśli chodzi o urlop, to z jednej strony najlepiej nie brać go w ogóle ( bo przeważnie nie ma Cię kto zastąpić, i z wypłaty "pod stołem" również zostaje potrącane, ale to już wg uznania właściciela, który dla każdego stosuje inne wytyczne), ale z drugiej strony jak go nie wybierasz ( a jest wypłacany), to jak masz za dużo dni, to właściciel również krzywo patrzy. Jeśli chodzi o "socjal" to na Święta Bożego Narodzenia jest magiczna koperta plus jakiś tam kosmetyczny prezent. Odnośnie koperty szału jednak się nie spodziewajcie - no i z reguły jakaś część jej zawartości zostaje również potrącona. Jedna zmiana, dwie soboty pracujące. Jeśli chodzi o samego właściciela - to wychodząc z auta już zaczyna wydawać dyspozycje, zanim dochodzi do miejsca pracy jest minimum w połowie, a pracownicy najlepiej, żeby czytali mu w myślach. Do tego ma tendencję do zarzucania osób wywiązujących się ze swojej pracy ogromem obowiązków i nieustannego ich dokładania. Nie liczcie tu na docenienie, pochwałę czy też sprawiedliwe i równe traktowanie - są równi i równiejsi, a od czego to zależy, wie tylko sam właściciel.

Helena
@xyz

A te soboty jak są rozliczane? Płatne jakoś dodatkowo, czy jako normalny dzień? No z tym wynagrodzeniem podzielonym na trzy formy to faktycznie firma się nie popisała :/

@Helena

80 zł za sobotę - 4 albo 5godzin pracy - ale nie jest to doliczane jakoś "dodatkowo" . W dzień wypłaty właściciel wzywa każdego z osobna i na kartce kreśli znane tylko sobie "zasługi" i pozycje które składają się na tą trzyczęściową wypłatę - tam wychodzi jakaś kwota - odejmuje od niej kwotę z umowy o pracę i umowy zlecenia i to, co zostaje wypłaca

Grażyna
@xyz

Słabo, że wypłata jest z 3 części. Ktoś mówił, że chce w jednej części? Jak wtedy szef reagował?

@Grażyna

Nie moz być w jednej części z prostej przyczyny: są dwie umowy- o pracę i zlecenie - w dwóch firmach. Wypłacane jednak w jednym terminie .

PP

Mega słabo, odradzam. Co do ludzi tam pracujący to odniosłem wrażenie, ze jest to zbieranina ludzi niezaradnych życiowo, ale co się dziwić przecież nikt normalny nie będzie pracował na takich warunkach. Właściciel typowy prywaciarz Nowak, więc szkoda czasu na pracę w takiej firmie.

Poszukujący pracy

Witam. Właśnie widziałem, że są oferty pracy do firmy. Zastanawiam się nad złożeniem CV. Czy oby na pewno warto?

Robotnik
@Poszukujący pracy

Wg mnie nie warto. Zastanow sie dlaczego pojawiaja sie ogloszenia. Chyba ze chcesz miec umowe na min krajowa + jakies zlecenie, zasuwac na magazynie - pakowac paczki, a jak ich nie ma to byc "rzucanym" w inne miejsce, do tego co 2ga sobota pracująca to aplikuj :)

Pracuję tu bo na obecną chwilę nie mam innych ofert. Wiadomo jak teraz wygląda rynek pracy. Ale szczerze żałuję, że nie poczytałem wcześniej tych opini ponieważ zgadzam się z nimi w100%. Pomijając marne pieniądze które tu zarabiam to atmosfera pracy jest tragiczna. Ogólnie jak tylko znajdę coś nowego to spadam bo tu zero szans na poprawę i na rozwój. Nie wiedziałem, że są jeszcze na rynku aż tak zacofane firmy jak ta zero kursów, szkoleń. Praca tu opiera się na tzw "zeszycie" zero nowoczesnych systemów.

Zuza

Najpierw trzeba się wykazać ,a dopiero oczekiwać właściwego wynagrodzenia co jest słuszne i uczciwe wobec dłużej pracujących osób.

Rrr
@Zuza

Znam osoby pracujace tam 5lat,10lat i dluzej i kazda na min krajowej, wiec Twoje teksty powyzej nijak maja sie z sytuacja rzeczywista...

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Silhouette DCD Marek Moroz. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Rrr

Brak jakichkolwiek szans rozwojowych. Kazdy zatrudniony jest pracownikiem magazynowo-biurowym lub biurowo-magazynowym, wiec skaczesz sprzed kompa na magazyn I tak caly dzien, wszytsko na umowie na min krajowa i dodatkowej umowie zleceniu. Dolicz pracujące soboty (2 w miesiacu). Odradzam

nowak

Odradzam pracy w tej firmie- pracodawca oferuje min krajowa, pracujace soboty, czasem nawet i niedziele za "premie". W tej firmie nie mozna chorowac, ani wybierac dni urlopowych. Szef co chwila zmienia zdanie, obiecuje rozne rzeczy, ktore nie maja pokrycia w rzeczywistosci, dodatkowo czesto zmienia stanowisko i obowiazki,a jak sie nie podoba to radzi szukac innej pracy. Szkoda czasu na prace w tej firmie.

Kowalski

Bardzo złe warunki pracy i płacy. Właściciel nastawiony tylko na własny zysk, wyzysk pracownika w tej firmie to codzienność, Szef wymaga nadgodzin i pracy w weekendy a płaci za to tragicznie małe pieniądze. Ogólnie praca za minimalną krajową i na umowach śmieciowych. Zdecydowanie odradzam.

daniel

jesli chcesz miec umowe na min krajowa, byc rzucanym z miejsca w miejsce-ze stanowisko na stanowisko (nie ma to nic wspolnego z awansem), jesli chcesz wciaz sluchac obietnic szefa, ktore niewiele maja wspolnego z rzeczywitoscia, jesli chcesz po urlopie lub po L4 miec ucieta pensje to Praca Dla Ciebie

Zostaw merytoryczną opinię o Silhouette DCD Marek Moroz - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Silhouette DCD Marek Moroz?

Zobacz opinie na temat firmy Silhouette DCD Marek Moroz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Silhouette DCD Marek Moroz?

Silhouette DCD Marek Moroz
  • Wrocławska 30A
    58-200 Dzierżoniów
  • NIP: 8821604329 REGON: 020175273

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042