Opinie o Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

UWAGA (usunięte przez administratora) Dla wzięcia 20 tys. Złotych zaliczki obieca wszystko i będzie kreował się na specjalistę w posadzkach z mikrocementu z wieloletnim doświadczeniem, żeby tylko połknąć jego haczyk i wyłudzić podstępem pieniądze. W rzeczywistości wogóle nie zna się na posadzkach z mikrocementu, nie potrafi ich wykonać, (usunięte przez administratora) na producentach materiałów. Daje próbnik włoskiego producenta Nord Resine i każe wybierać z niego kolor i teksture, top, a następnie wogóle nie korzysta z produktów tego producenta, o czym oczywiście wogóle nie informuje klienta. Po cichu stosuje polskie produkty, miesza wszystkich możliwych producentów, a co najgorsze, w efekcie końcowym wogóle nie otrzymujemy mikrocementu tylko jakąś masę niewiadomego pochodzenia - na co nakłada farbę wodoodporną lub farbopodobną substancję, która później odchodzi od podłogi i mikrocementem nie jest. Nigdy nie dawajcie temu człowiekowi zaliczek i nie wchodźcie z nim w jakiekolwiek współprace, to zwykły (usunięte przez administratora) który przy pierwszej możliwej okazji szuka pretekstu żeby uciec z budowy z pieniędzmi z zaliczki. Nas (usunięte przez administratora) na przeszło 18 tys. Złotych i jeszcze na domiar złego uszkodził nam ściany( zastosował nieodpowiednia taśmę, która odrywa tynk ze ścian i sufitów i stosował jedna i tę samą taśmę przez ponad miesiąc, co sprawia, że przylega ona na dobre- później twierdzi- ze wystarczy podgrzać i odejdzie bez problemu- co jest zwykłym kłamstwem). Uszkodził nam również drogie płytki pigmentami i farbopodobnymi substancjami, których używał do nałożenia tychże farb zamiast mikrocementu. Nie tylko więc (usunięte przez administratora) oferując wykonanie posadzek z mikrocementu, bo wykonuje zupełnie inny niebędący mikrocementem produkt, ale dodatkowo niszczy mienie w domach przez swój brak profesjonalizmu. Nie potrafi profesjonalnie zabezpieczyć powierzchni, przez co marze wszystkie sufity i ściany dookoła- gorzej niż 5-letni chłopiec, któremu dano flamaster do ręki. Horsztapler oddalający fuszerkę, a nie mikrocement. Profesjonalne firmy na rynku potwierdziły, ze zamiast mikrocementu położył nam wodooporną farbę na ścianach i myślał, ze to przejdzie, i ze uzyska ostatnią transze wynagrodzenia. Na nasze szczęście ta farba zaczęła odchodzić samoistnie po tygodniu i w czas zorientowaliśmy się, że to partacz kreujący się na znawcę mikrocementu z wieloletnim doświadczaniem w kładzeniu posadzek z mikrocementu, a w rzeczywistości zwykły (usunięte przez administratora) o mikrocemencie nie mający bladego pojęcia. W konfrontacji słownej wypiera rzeczywistość i kłamie w żywe oczy, ze nie zastosował farby wodoodpornej- skądże… Tego Pana trzeba zgłosić do odpowiednich organów za (usunięte przez administratora) - odpowiedzialność karna na nim ciąży. Niech już nie będzie więcej ofiar, od których wyłudził wielotysięczne zaliczki obiecując, że wykona posadzkę z mikrocementu, a w rzeczywistości wykonuje fuszerkę niezgodną ze sztuką budowlaną, która wogole nie jest mikrocementem tylko masą niewidomego pochodzenia przykrytą farbą wodooporną dla niepoznaki. Pech dla niego, ze trafił na ludzi, którzy wiedza co to mikrocement, jak powininen wyglądać mikrocement i jak czuć pod gołą stopą i nie dostał końcowej zapłaty.Obecnie mam zamiast podlogi z mikrocementu podłogę pomalowana farbą, która pyli stopy na biało. Prośba o kontakt wszystkie osoby, ktore dotychczas (usunięte przez administratora) bo widzę, ze jest nas więcej i zrobimy z tym w końcu porządek, żeby nie (usunięte przez administratora) więcej osób. Ponadto od wziętej zaliczki nie przedstawił żadnego dowodu na odprowadzenie podatku, więc napewno Urząd Skarbowy zostanie poinformowany i zainteresuje się tym Panem. Ponadto ten Pan jest nieobliczalny, nie wpuszajcie go do swoich domów i nie zostawiajcie mu kluczy do domu, pod nasza nieobecność i bez naszej wiedzy i zgody sprowadzał do naszego domu obce osoby, które miały być jego kolejnymi ofiarami (usunięte przez administratora) Ponadto groził mi, ze jak nie dopłacę mu zaliczki po dokonanym obmiarze to zdemoluje mi dom, to też zostanie zgłoszone do odpowiednich organów. Tym razem temu Panu to (usunięte przez administratora) nie wyjdzie na sucho. Podejmę wszystkie kroki prawne mające na celu ochronę swoich praw i mam nadzieje, że nie będzie więcej ofiar (usunięte przez administratora) dokonanego przez niego. Bo jak widać jego modus operandi to nazbierać zaliczek od ludzi a później zniknąć z zaliczkami lub jak w moim przypadku nałożyć mi na podłogę, schody i ściany jakąś masę przykrytą farbą wodooporną- coś co mikrocementem nie jest i liczyć na to, że się nie znam, ze to odbiorę i że wyłudzi ode mnie kolejne pieniądze. Niestety trafił na osobę, która zna się na mikrocemencie i wie, ze to co nałożył mikrocementem nie jest, co potwierdziło wiele firm specjalizujących się w mikrocemencie na rynku. Trzymajcie się z daleka od tego Pana i jego usług bo nie mają nic wspólnego z mikrocementem. Stracicie czas, pieniądze, energię i będziecie zmuszeni naprawiać te spartaczoną przez pana Slawka podłogę innymi firmami na rynku, podwójna strata pieniędzy. Bo Pan Sławomir od klientów bierze wysokie stawki jakby by stosował mikrocement- a go nie stosuje tylko mówi, że stosuje.

Bartosz Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim osobom oszukanym przez Pana Sławka na początek napiszę że firma teraz nazywa się Trend Posadzki Dekoracyjne początek był super ale na koniec inwestycji po zapłacie parę dni później zobaczyłem małe mankamenty zadzwoniłem a Pan Sławek powiedział że podjedzie i tak już pół roku minęło a wady przybywały a teraz już chyba pójdę do sądu bo widzę że grono poszkodowanych przez Pana Sławka się powiększa pozdrawiam Pan (usunięte przez administratora)

Andrzej Nowy wpis

Pan Sławek wykonywał u nas posadzki i schody z mikrocementu miał jeszcze robić nam ściany . Nie polecam tego Pana skasował pieniądze za sprawną robotę i tyle go było widać nie odbiera telefonu i nie ma Ochoty nam poprawić posadzki która jest tak miękka że szkoda opowiadać idziemy do sądu radzę odbierać telefony

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski na stanowisko KASJER/ SPRZEDAWCA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Krzysztof

Kompletnie odradzam tego pseudo wykonawcę- nierzetelny, niesłowny,wszystko nieterminowe... jednym słowem żenada.

Dariusz

Niestety ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez złotoustego Pana Sławka. Zaczął robić u mnie schody, krzywo bo poziomicy zapomniał ale nie będzie widać, dziury się załata na końcu, brak kleju pod płytami bo się skończył, nie jest to problemem dla Pana Sławka. narożniki się skończyły to w sumie się bez nich obejdzie. Warstwa sczepna sama ze schodów odeszła zamiast sczepiać może dla tego że odkurzacz którym przed jej położeniem zamiast odkurzać skrobał a później miotłą poprawiali. Takiej ekipy partaczy jak Pan Sławek i jego gruzińska ekipa na budowie nie miałem. Zniknął po zapłaceniu pierwszej transzy, telefonów nie odbiera. Do tego umowa którą podpisaliśmy również wyparowała z garażu. Firma pod którą działa z tego co pamiętam mam zawieszoną działalność. Generalnie omijać szerokim łukiem Trend Sławomir Pankowski.

Kamil

Witam, prosiłbym żeby ludzie którzy chcą skorzystać z usług S. Pankowskiego Odradzam!!! Gdyż: robota fuszerka, pracownicy pod wpływem alkoholu, ucieka od telefonów, nie wywiązuje się z umowy - po prostu (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że ta opinia Wam pomogła:) -Kamil

Maria
@Kamil

A co było źle wykonane w robocie- tak konkretnie?

Niestety Pan Slawomir Pankowski to zwykle (usunięte przez administratora), naciagacz. Nie wyjonuje uslug do konca I odwala wielka fuszerke. Udaje profesjonaliste I milego czlowieka. Pozniej to juz inna bajka. Nie odbiera telefonu a przy przypadkowym spotkaniu smieje sie klijenta w twarz. Nie oddaje pieniedzy!!! Jego pracownicy to panowie z Ukrainy czesto pod wplywem alkoholu. NIE ZATRUDNIAKCIE PANA SLAWKA

Bożena
@Anna

To czy pracownicy są z Ukrainy myślę, że nie jest zbyt ważne. Liczy się doświadczenie oraz profesjonalizm. Czy masz dowód na to, że byli pod wpływem alkoholu? Jak skończyła się sprawa ze zwrotem pieniędzy? Wszystko zostało wyjaśnione?

@Bożena

Wtam. Oczywiscie pochodzenie ludzi nie ma znaczenia. Liczy sie uczciwosc, profesjonalizm, wywiazywanie sie z umowy. Czarujacy Pan Slawomir zawiodl w kazdym punkcie. Dlatego tez moj prawnik robi co w jego mocy abym mogla odzyskac co stracilam. Zobaczymy jak to wyjdzie. Co do kwesti alkoholu, to nie posiadam alkomatu, ale sama Pani wie jak szybko mozna poznac osobe po paru glebszych. Czy Pani rowniez ma zle wspomnienia ze wspolpracy z Panem Pankowskim?

Adrian M
@Anna

Witam, czy mógłbym się z Panią skontaktować w sprawie Pana T"rend Sławomira Pankowskiego? Ma nam wykonywać usługę podłogi mikrocementem....

Dominika

Nie polecam podłoga wykonana fatalnie. Pan Sławomir nie pofatygował się do dnia dzisiejszego odebrać podłogi wykonanej przez swoich pracowników, nie wywiązał się z umowy... Brak słów zero kontaktu. Nowy dom a podłoga za którą zapłaciłam 20 tysięcy.... Jest okropna. Może Pan się do nas wreszcie odezwie!!!

Krystian
@Dominika

Witam czy mogła by mi Pani podesłać namiary telefoniczne które ma do tej osoby pod numer 500040761

Vesper
@Dominika

Witam U nas miał zrobić kamienny dywan niestety od maja nie ma czasu dokończyć zlecenia. Czy zgłaszaliście sprawę na policję czy do sądu?

bogdan

To jest zwykły (usunięte przez administratora) i leser sprawdzicie po opiniach firmy prestige design a wyłudzacz tylko zmienil nazwę firmy POLECAM ????

Zostaw merytoryczną opinię o Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski - Gliwice

Pankowski Sławomir P.P.H.U. Iwex Sławomir Pankowski
  • Zygmunta Starego 49