Opinie o Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Piaseczno

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe o rekrutacji.


Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Piaseczno

baner wywiady
Administrator

Pojawiła się oferta pracy na Handlowiec w firmie Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Warto aplikować?

SEA
Pracownik
@Administrator

Szczerze to skrzydeł nie rozwiniesz, kasy nie zarobisz no chyba że przyjdziesz z konkurencji i ściągniesz klientów. Nasza Dyrektor to nie dyrektor, całe dnie siedzi w gabinecie i dyryguje niby specjalistka od systemu a nawet maila nie potrafi poprawnie napisać. Oczekuje sprzedaży a sama nic nie robi aby wspierać tylko rabaty przeklikuje jak klient ma lepszą ofertę od konkurenta żeby był obrót. Nie spotyka się z klientami tylko tabelki dla szefa robi. Złota robota. Cóż szef ma do niej sentyment bo niby taka nieszczęśliwa i samotna. Kolejny pupilek to jeden z handlowców który ma największych klientów i ma asystentów którzy robią za niego czarną robotę tacy niby handlowcy z nazwy. I on jest najlepszy w oczach właściciela a za plecami obrabia szefa i jego rodzinę. Taki drugi zastępca dyrektorki co lata i udaje kierownika. Ale szef go docenia i urósł w piórka a szacunku za plecami do niego nie ma. Wszyscy udają że jest fajnie ale fajnie to było kiedyś jakieś 5 lat temu teraz jest tak sobie. Pewnie wszędzie jest tak samo ale dla mnie ta firma straciła życie to nie to co kiedyś. Teraz wszyscy rywalizują i nie jest łatwo zarobić na premie a podstawa przy takiej inflacji taka sobie.

Sylwia
@SEA

To świeżak nie dostaje bazy firm na start? Premia stanowi duża część wynagrodzenia? Ta kiepska atmosfera wynika z postawy dyrektorki czy jest coś jeszcze?

sea
Pracownik
@Sylwia

@Sylwia Nikt ci nie odda dobrego klienta. Sama musisz sobie radzić no chyba że będziesz pracowć na sklepie i obsługiwać ale to nie handlowiec tylko sprzedawca. Z premią to różnie bywa raz jest ok raz taka sobie. Ludzie nie mają do siebie zaufania wszyscy co pracują to są raczej z okolic mają blisko i jest im dobrze. Część handlowców ma samochody służbowe ale to starzy wyjadacze i wcale nie jeżdżą po klietach tylko to taki dodatek. polecam przyjdź przekonasz się jak jest każdy ocenia sam. co do atmosfety to moja opinia inni moga mieć inną. Szef jest spoko ale dyrektorka to różnie bywa zależy czy ma w tym interes aby wykazac sie przed szefem.

1
Dorota
@sea

A czy premia jest przyznawana według zasad? Ktoś pisał, że nie ale jak w takim razie są określone warunki premii? Z czego wynika to, że jedni mają samochód służbowy inni nie?

sea Nowy wpis
Pracownik
@Dorota

Zasady ustala szef. Sporo układów i nie ma szans przebicia dla niektórych. Tak było i będzie są tacy co ciężko pracują i tacy co nie musza się wysilać a są doceniani, są tacy którzy uważają ze im się wszystko należy bo maja dobrych klientów i nie muszą się wysilać bo sprzedaż sama idzie. Tyle w temacie. Samochody ma stara ekipa i zaopatrzeniowiec wynegocjował to ma. Taka niesprawiedliwość trochę ale tak jest. Większość ekipy to faceci fajnie by było jakby jaks kobieta dołączyła choć teraz chyba jest juz komplet w sprzedaży.

Monika Nowy wpis
@sea

Czyli co sugerujesz, że zależy od szczęścia wszystko? Być może warto mu pomóc? Dobrze byłoby wiedzieć, czy oferują jakieś możliwości typu dodatkowe szkolenia. Nawet jeśli nie można awansować, to może nauczyć się o branży czegoś?

sea Nowy wpis
Pracownik
@Monika

Aplikuj handlowiec poszukiwany może będziesz mieć szczęście.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Administrator

Witam Zastanawiam się nad zmianą pracy jestem z branży. Od jakiegoś czasu widzę że poszukują cały czas handlowca zastanawiam się co jest nie tak w tej firmie skoro cały czas jest ogłoszenie na handlowca. Raz na pracuj, fb a teraz olx. Czy ktoś z pracowników może mi powiedzieć obiektywnie jak się pracuje ? Jaki jest poziom wynagrodzenia handlowca czy są szanse na samochód służbowy ? Oferta ciekawa ale czy realna ? Jak współpraca z dyrekcją czy rzeczywiście pani dyrektor to pionek ? Jestem z konkurencji a to małe środowisko i nie wiem czy ryzykować aplikując. Od handlowców z branży słyszałem że trudna współpraca z szefostwem i dużo układów. Czy to prawda ? Warto aplikować ?

Monika

Cześć, dużo osób tutaj widzę pisze o magazynie. Ja chciałam podpytać o wspomnianą księgowość, jak tam jest z pracą. W jakich godzinach działa?

Sea
Pracownik
@Monika

8-16 informacja na stronie

Administrator

Podobno pracując w firmie Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe można liczyć na zarobki 6700 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

Pracownik
Pracownik
@Administrator

Nie prawda. Podstawa plus premia uznaniowa i nie ma zasad jak jest wyliczona. Może starzy pracownicy tyle zarobią ale napewno nie nowi i to zależy od działu w jakim pracujesz. W zasadzie to tam nie żadnych działów jest sprzedaż magazyn a i księgowość. Dyrektorem sprzedaży jest osoba która nie ma pojęcia o zarządzaniu bez wykształcenia. Chyba dobra znajoma szefa która pracuje od lat ale tak to jest wszystko na układach. Nowym trudno się przebić i awansować nie ma szans. Jak chcesz się rozwijać i coś osiągnąć to nie w tej firmie. Jak chcesz pracować to negocjuj podstawę bo z premią to różnie bywa. Atmosfera średnia.

Administrator

Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

2
Pracownik
Były pracownik
@Administrator

Jako były pracownik nie polecam pracodawcy. Pracownicy traktowani uznaniowo, większość z długim stażem i po znajomości. Same układy, rodzina, siostrzeńcy, kuzyni, znajomi, znajomy znajomego. Pracownicy biura uważają sie za pępek świata. Wynagrodzenia mało konkurencyjne umowa plus premia uznaniowa. W okresach świątecznych paczki i uznaniowo gotówka w kopercie. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie ma ustalonych jasnych zasad i nie wiesz co masz zrobić i jak się starać bo wszystko zależy od woli właściela. Nie szanują pracowników może tylko wybranych. Jeszcze 2 lata temu było w miarę ok ale przez ostatni rok i zmianach w firmie nie dało się pracować. Magazynem zarządza siostrzeniec właścicela, który uważa się za pępek świata, nie szanuje ludzi. Atmosfera fatalna. Kierowca może ma ok, załaduje się i wyjeżdża ale pracować stacjonarnie nie polecam. Pracownik który chce odejść bo znalazł lepszą pracę nagle jest potrzeby i znajdują się dodatkowe pieniądze których nie było od lat. Jak się nie zgodzisz to jest obraza, jak chcesz odejść wcześniej to jesteś straszony straszony sądem. Ogólnie na nie polecam.

3
 Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe prowadziła rekrutację na stanowisko Handlowiec - branża elektryczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista ds. controllingu
Piaseczno
Wamtechnik Sp. z o.o.
(8 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Programista - Automatyk
Piaseczno
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
(17 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel handlowy
Piaseczno
Lasotronix
(78 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Piaseczno

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
2/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Pawła Ii 62
    05-500 Piaseczno
  • NIP: 7970007354 REGON: 670102523
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Ambroziak Adam Józef Sea Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Przejdź do nowych opinii