Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski

Opinie o Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski

Jakie są warunki zatrudnienia w Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski?

Trytytka

Fajnie było z Wami przez te lata. Dziekuje

@Trytytka

Dziękujemy! Powodzenia i dalszego rozwoju życzymy!

Groomi

Trzy lata jezdzilem tu. Dobre czas bo pomogli we dokumentach i inne. Jakby nie dziecko bym został jeszcze. Może czasem dużo pracy było ale to chciałem.

Elżbieta
@Groomi

A widać było, żeby inni kierowcy byli niezadowoleni? Bo po opiniach tutaj można byłoby się tego teoretycznie spodziewać.

Groomi
@Elżbieta

No tak, jeden zaspal caly czas kolega. To sie wszyscy zli. Tak mozna dobrze pracować tylko pracowac. Ja wruce jeszcze tam kiedys jak mnie beda chcieli

@Groomi

Dziękujemy! życzymy powodzenia i samych pomyślności!

Mareczek

Nie polecam tej firmy pracowałem w sierpniu 2018 do dnia dzisiejszego nie otrzymałem wynagrodzenia sprawa jest w sądzie, podczas pracy stałem we Francji na autostradzie bez paliwa, auto to było w bardzo złym stanie, sypialka śmierdziała że nie dało się spać, (usunięte przez administratora)telefonicznie groził pobiciem za błędy spedycji a po zjeździe na bazę na drugi dzień przed południem leci na policję z oskarżeniem o przetrzymywaniu kluczyków od auta, przyszłym pracownikom proponuję wziąć umowę przed podpisaniem do dokładnego przeczytania, wystarczy popytać ludzi co to za firma każdy mówi to samo.

@Mareczek

Z przedstawionego tu chaosu informacyjnego jedno jest jedynie prawdą, że sprawa skończyła się w sądzie. Choć to zawsze ostateczność, zaszła taka konieczność. Sprawa zakończyła się sprawnie wygraną Pracodawcy. Dla Pana dobra Pracodawca nie będzie ujawniać kompromitujących szczegółów Pana działań jak i samej rozprawy. To nieprzyjemne doświadczenie, które jednak zaważyło na przyszłość, że Pracodawca nie zatrudniał już kierowców zbyt młodych, bez doświadczenia, kultury pracy i przygotowania psychologicznego do takiego charakteru pracy: samodzielności w pracy, długich tras i rozłąki z rodziną. Życzymy powodzenia i większej dojrzałości w przyszłości!

Brałeś udział w rekrutacji do Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Transport

Nie polecam. Wydają zlecenia na 60 dni płatne po czym brak kontaktu i brak przelewu po ustalonym już i tak długim terminie.

@Transport

Zlecenia w Rzatkowsky Transport kontraktowane są z różnymi terminami płatności, w zależności od obustronnych ustaleń, od 14 do 60 dni. Płatność zawsze następuje przed obowiązującym terminem płatności, w każdy poniedziałek dla terminów przypadających od poniedziałku do przyszłej niedzieli, a więc z wyprzedzeniem do tygodnia „do przodu”, dzięki czemu firma na giełdzie transportowej Trans.eu od lat może poszczycić się najwyższym współczynnikiem wiarygodności płatności TransRisk „5,0 Super Płatnik”. O wysokości współczynnika decydują przewoźnicy.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski?

Lester

Jest ok.! Spedytorzy i kierowcy normalni, wszyscy otwarci a nie naburmuszeni. Fajna firma.

Sebastian
@Lester

To dobrze bo to jednak robi różnice. Wiem to po swojej obecnej robocie. A jak z wymaganiami w stosunku do zarobków bo to nie mniej ważne? Ile jako spedytor mogę tu zarobić?

Lester
@Sebastian

Tak jak wszędzie: to zależy od tego jakie jest Twoje zaangażowanie i podejście - z tą różnicą, że tu warunki są transparentne i masz dużo lepszą pomoc na starcie. Poza tym wszystko w Twoich rękach bo granicy górnej nie ma.

Agnieszka
@Lester

Hej. Dobrze, że masz pozytywne zdanie, to istotne :) Jak wygląda sprawa wynagrodzeń, zadowalające? Są jakieś premie, dodatki? Czy firma inwestuje w pracowników np. szkolenia jakieś? Będę wdzięczna za info. Wszystkiego dobrego !

Młoda Mi

Pozytywne miejsce i ludzie z pasją.

Wojciech
@Lester

To fajnie. A ja akurat jestem człowiekiem, który zawsze lubi sam sobie poprzeczkę wyżej stawiać więc zapytam czy podstawa wynagrodzenia też rośnie, jeżeli sam z siebie chcę i się rozwijam, gdybym tu się zatrudnił?

Młoda Mi

Jak do tej pory fajnie sie pracuje. Miejsce chyba w koncu na dłużej.

Obecny pracownik

Nigdy nie wpisuje opinii. Z wielu powodów; a jednym z nich ewidentnie jest brak czasu. Myśle, że nie napisałbym również tej ale to co przeczytałem poniżej to jakaś kpina. Jestem obecnym pracownikiem tej firmy i po zebraniu doświadczeń u innych pracodawców musze powiedzieć że nie zgadzam się z negatywnymi opiniami które zostały zamieszczone. Od kiedy pracuje, a nie jest to krótki okres, pieniądze są zawsze na czas i w ustalonej wysokości, urlopy są rozliczane jak należy, atmosfera i komunikacja w firmie też na poziomie, którego życzyłbym innym. Moze warto by zadać sobie pytanie czy chce sie pracować bo to jednak o prace tu chodzi. Elastyczne podeście do potrzeb kierowców raczej na niespotykanym poziomie, ale to niech każdy oceni juz sam. ...serio dziwie się tym wpisom. Z czystym sumieniem polecam.

Zero profesjonalizmu, nie polecam

Janusz
@Marcin

Zero profesjonalizmu, czyli :D? Uchyli ktoś rąbka tajemnicy?

Czy firma ma w planach otwarcie nowych stanowisk?

Eryk

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kierowcy, na jakie zarobki można liczyć?

Rzetelna Wypłacalna Firma Pracuje ponad Rok żadnych problemów Finansowych opinia ów mareczka....Ha ha ha Każdy kij ma dwa Końce

Zostaw merytoryczną opinię o Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski - Suwałki

• Jak się pracuje w Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski?

Rzatkowsky Transport & Service Tomasz Rzatkowski