Opinie o Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka w Leszno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka w Leszno

Karolina Nowy wpis

jestem tu by sprawdzić opinie odnośnie praktyk ale widzę, że chyba głównie pacjenci się wypowiadali... Czy jest tu ktoś kto współpracował od strony zawodowej? Ciekawa bym była innej perspektywy, zwłaszcza ze gabinet wciąż jest prowadzony. Był więc ktoś na praktyce i się odniesie?

Nastolatka Nowy wpis

Serdecznie nie polecam pani psycholog Wyśmiewa problemy mlodzieży uważa je za błach nazywa głupimi pomysłami wynikami nudy Praca psychologa nie polega na tym żeby jeszcze bardziej zalamywać swoich pacjentów Drodzy rodzice nie zapisujcie swoich dzieci do pani doktor poniewaz tak jak i mój stan prawdopodobnie pogorszy się po wyzycie od krytycznich słów i oceny i wysmiewania

Honorata Nowy wpis
@Nastolatka

Tak ci powiedziała? Dosłownie użyła określenia „glupi” psycholożka? Yyyy mowę mi odjęło jeśli prawda to

Nartolatka Nowy wpis
@Honorata

Dokladnie Sprawa dotyczyła dosyć częstych wsród mlodziezy proboemow czyli samookaleczanie i zaburzenia odżywiania pani zaśmiała się nazwała to wymysłami glupimi pomysłami i "co my mamy teraz w glowach"

klient

Niestety nie mam dobrego zdania o Pani psycholog. Jest nie obiektywna w swojej pracy. Nie zadała sobie trudu żeby wniknąć w sprawę. Opinię wydała po kilkunastu minutach rozmowy i zakończyła, bo jak stwierdziła- spieszy się. Do tego Pani psycholog jest nie miła. To ,co znalazło się w piśmie jest ogólnikowe, jakby spisane z podręcznika albo jakiegoś schematu . Niektóre wnioski przeczą sobie. Miała być rzetelna opinia psychologa... Po co zatem w ogóle zabiera się za sprawę skoro nie ma czasu i chęci ?

Wojciech
@klient

Serio? Śpieszy się? Czy taką osobę można nawet określić mianem psychologa/psychoterapeuty? Mam nadzieję, że znalazłeś/znalazłaś rzetelną osobę, która pomogła Ci w problemach ...

Magda

Nie polecam - buta, zuchwałość i jeszcze raz.... radzę omijać tego psychologa z daleka.

Wojciech
@Magda

Rozumiem, że to wypowiedź z punktu widzenia klienta. Rozumiem Cię, sam trafiłem na wielu psychologów, którzy jeszcze bardziej pogłębili mi moje problemy psychiczne, to bardzo odpowiedzialny zawód, także z całego serca Ci współczuję. A opowiesz co się stało? Psycholog nie chciał słuchać, przerywał, nie okazywał zainteresowania problemem/problemami?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Klient

Zdecydowałem się wystawić opinię o Pani Anecie po nieprzyjemnej sytuacji, która mnie spotkała. Niestety Pani Aneta nie ma podejścia do Klienta lub trafiłem na zły dzień, który niestety w pracy Psychologa nie powinien odbijać się na Kliencie/Pacjencie. Pani Aneta nieprofesjonalnie, nierzetelnie i nie 'prokliencko' podchodzi do swojej pracy. Przyjechałem na spotkanie 100 km żeby na miejscu dowiedzieć się, że Pani nie zapisała sobie mojego terminu wizyty. Na miejscu próbowała wmówić mi, że to ja pomyliłem terminy - oczywiście okazało się potem, że ja przyjechałem o poprawnym czasie. Pani Aneta wyraźnie nie miała chęci by wyjaśniać sprawę, zaproponowała żebym przyjechał w innym terminie (kolejne 200 km w obie strony), nie zgodziła się na zaproponowane kompromisy (np. video konferencja). Nie była nastawiona przyjaźnie, czułem się jak intruz. Po przedstawieniu mojej sytuacji i próbie wytłumaczenia, że nie mogę kolejny raz przyjechać, bo ponownie stracę duże nakłady finansowe, Pani Psycholog otworzyła drzwi wypraszając mnie tym gestem. Mimo, że to Pani Psycholog nie zapisała terminu (nie dopełniła swojego obowiązku) to nie chciała rozwiązać sprawy na korzyść Klienta (mnie). Nastawienie jakie biło od P. Anety było negatywne mimo, że w takiej sytuacji w mojej opinii powinna chociaż postarać się zrobić coś co mogłoby satysfakcjonować obie strony. Jedynym ruchem Pani Anety było na początku wmawianie mi, że to ja się pomyliłem, a następnie telefon do firmy ABC Experts, która wydaje się pełnić rolę jakiegoś pośrednika umawiającego wizyty pomiędzy Klientem, a Psychologiem. Po telefonie do firmy ABC Experts nic się nie wyjaśniło i jedyną zaproponowaną opcją była zmiana terminu. Dodam, że Klienci przyjmowani są w mieszkaniu (wydaje się być mieszkaniem prywatnym!) gdzie w jednym z pokoi zamknięte są szczekające psy. Bywałem w gabinetach psychologicznych, znam branże (choć tylko jako obserwator ze względu na zawód jednego z członków rodziny) i niestety nie wyglądało to profesjonalnie w porównaniu do tego co miałem okazję widzieć w innych gabinetach psychologicznych. Moja wizyta miała odbyć się w celu wystawienia opinii psychologicznej.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka - Leszno

• Jak się pracuje w Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka?

Gabinet Psychologiczny Harmonia Aneta Dembińska-Pawlicka
  • Grodzka 1 lok. 6