Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz w Suwałki

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz
counter
Olga Nowy wpis

Ogólnie z tego co czytam chyba warto ubiegać się o staż u tej pani adwokat skoro ma tak dobre doświadczenie w wielu sprawach?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.
 Pytanie

Czy pracodawca Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Dagmara P. Nowy wpis
 Rekomendacja

Pani mecenas to naprawdę świetny fachowiec. Przywiązuje ogromną wagę do szczegółów co jest bardzo istotne w różnych postępowaniach. Sprawdzałam jej skuteczność w wielu sprawach. Okazało się, że prawie wszystkie sprawy, które prowadziła zostały wygrane. Jest to osoba rzetelna i pracowita a przy tym skromna i godna zaufania. Szczerze polecam.

Elf Nowy wpis

Bardzo dobrze rozwiązania sprawa w sądzie. Rzetelna pani mecenas. Godna zaufania. Lubię atmosferę w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz za: Sprawność i rzetelność.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
AgnieszkaK

Bardzo dobry, profesjonalny adwokat. Ogromna wiedza, wysoka skuteczność, a przy tym ogromna kultura osobista i empatia co jest niezwykle ważne. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam wszystkim usługi tej kancelarii z pełnym przekonaniem. Podoba mi się ogromne zaangażowanie, bardzo ciepłe i pełne szacunku podejście do klienta. Pani Mecenas jest osobą niezwykle opanowaną, nie dająca się wyprowadzić z równowagi. Swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą.

AgnieszkaK

Pani Mecenas Natalia to wspaniały, profesjonalny adwokat. Wysoce skuteczna z ogromną wiedzą, kulturą osobistą, niezwykłą charyzmą i ogromną empatią. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Polecam wszystkim usługi tej kancelarii z pełnym przekonaniem. Lubię atmosferę w Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz za: Podoba mi się ogromne zaangażowanie, bardzo ciepłe i pełne szacunku podejście do klienta. Pani Mecenas jest osobą niezwykle opanowaną, nie dająca się wyprowadzić z równowagi. Swoim spokojem bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka nie rzadko zdenerwowanego i zestresowanego zwłaszcza przy rozwodach, które do przyjemnych nie należą.

Administrator

Czekamy na aktualne sprawozdania odnośnie firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz w miejscowości Suwałki, bo nie ma sprawozdania od Was!

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz - Suwałki

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 987 144
 2. olx.pl 3 551 040
 3. pracuj.pl 3 393 576
 4. jooble.org 3 374 784
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Teofila Noniewicza 63 lok. 4
  16-400 Suwałki
 • NIP: 8441541901 REGON: 200403016
Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Mołotkiewicz