Opinie o Piekarnia Cukiernia Witczak Adam w Głogów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Cukiernia Witczak Adam. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Cukiernia Witczak Adam o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Cukiernia Witczak Adam w Głogów

Również potwierdzam. Szefostwo to istne (usunięte przez administratora) Lata co róż na wakacje. A pracownicy harują ponad normę. Za najniższą krajową trzeba minimum 200godzin tygodniowo pracować. Żadnych wolnych dni za pracę w weekendy.

Ona Nowy wpis
@Kasia

200h tygodniowo? Nigdzie sie tyle nie pracuje !

Maja Nowy wpis
@Ona

No właśnie! Jeśli to prawda to szok. Może resztę wypłaty dostaję się "(usunięte przez administratora)" w kopercie? Mam nadzieje że nie, ale niżej też ktoś pisał, że pracuje się 6 dni w tygodniu, więc tych godzin się jednak nazbiera...

Ona Nowy wpis
@Maja

Pracuje sie 7h dziennie a nie 12 h jak ktos wyzej napisal. A zarabia sie najnizsza krajowa+premia. Zarobki nie sa wcale male. Praca 6dni w tygodniu niestety, ale takie sa realia w piekarni.

Praca w w tej piekarni to jakas kpina. Zero poszanowania do pracownikow, pracujacy tam ludzie to jak za kare, rzady innych pracownikow, jeden robi wiecej od drugiego, krzywo sie patrza na ciebie, praca 6dni w tygodniu,praktykantki nic nie sa uczone tylko sprzataja. Ogolnie nie polecam

Maja Nowy wpis

Też chciałam iść tam na praktyki, ale zależy mi na rozwoju i nauce, nie chciałabym tylko sprzątać. Wiesz może czy praktykanci podpisują jakąś umowę albo listę obowiązków? :)

Ola

Czytam opinie bylych pracowników i coś mi się tutaj nie zgadza.Jakim cudem ktoś pracował tam 12 godzin jak tam mala produkcja.Szefostwo raczej nie robi problemów i jeśli coś jest nie tak to wystarczy powiedzieć i starają się ten problem rozwiązać. Wyplata na czas, jeśli ktoś się sprawdza to podwyżki też są wszystko robione ręcznie, ogólnie spokój i dobra atmosfera w pracy. Pracuję tam 2 rok i serio nie mam pojęcia skąd takie opinie bylych pracowników (a są tam osoby które pracuja już około 15 lat) Ogólnie polecam pyszne wyoieki,pieczywo, drozdzowki i ciasta.

Jadzia

Potwierdzam poprzednią opinię. Szefostwo nie liczy się w ogóle z pracownikami.

Czy po rozmowie w Piekarnia Cukiernia Witczak Adam rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Omijać z daleka. Trzeba robić nadgodziny za które nie jest płacone, Prawie każdą sobote , za którą również nie jest płacone, ktoś już dawno powinien się przyjrzeć temu pracodawcy. Typowy prywaciarz z czasów komuny, tylko, że te czasy już minęły i obecnie każdy ma internet w telefonie (wystarczy włączona lokalizacja) i kwestia czasu kiedy dobiorą mu się (usunięte przez administratora) . Młodzi przchodzą i bardzo szybko odchądzą. Ale to tylko kwestia czasu i za łamanie prawa pracy w końcu się dobiorą do tego pracodawcy. Za najniższą krajową szefostwo oczekuje ponad 200 godzin pracy miesięcznie.

Lako

Chciałbym pogratulować wypieków np rogali,nagietek i tzw „sznek” które przypominają mi dzieciństwo spędzone w mieście gdzie proszę mi wierzyć w obrębie były 3 piekarnie i aż 4 cukiernie to nie był Głogów w Głogowie wychowałem się na chlebie witczaka pieczonym w latach 60 w piekarni na alei wolności . Panie Adamie gratulacje a pana pracowniczkom życzę uśmiechu na twarzy !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Witczak Adam - Głogów

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Witczak Adam?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Witczak Adam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Witczak Adam?

Piekarnia Cukiernia Witczak Adam
  • Strumykowa 2C