Opinie o P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska w Pudliszki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska w Pudliszki

Andrzej Nowy wpis

Ktoś tu wspomniał że pracownicy nie dostawali wypłaty. To prawda? Nadal tak jest czy to były przejściowe problemy? Dajcie znać żebym wiedział czy interesować się pracą.

On Nowy wpis
@Andrzej

Przejściowe.

Edyta

Orientuje się ktoś czy firma przyjmuje nowych pracowników? Mąż ma 2 letnie doświadczenie w fotowoltaice.

@Edyta

Tak przyjmuje ale im nie płaci

Teresa Nowy wpis

Tylko tym nowym? No to jak nie płaci to po miesiącu chyba każdy stąd odchodzi tak? Czy jak ta sytuacja tutaj wygląda tak dokładnie?

do edyty Nowy wpis

napisz do mnie na voltainstal@wp.pl

Klient

Jedynie co można powiedzieć na temat pana Z to tyle ze (usunięte przez administratora) i kobieciarz współczuje ludzia którym którzy maja wykonana przez niego instalacje .

@Mieszkaniec pudliszek a miales z ta firma do czynienia jako pracownik ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Zakładali mi panele, super, czyściutko, działa. W grudniu wyprodukowały 350 kWh. Polecam.

Mieszkaniec pudliszek

Firma prowadzona przez mieszkańca naszej miejscowości nie ma szans istnienia w naszych stronach ostrzegam przed zienciem tej pani wszystkich współczuje tym którym cokolwiek ta firma montowała

Ryszard Derewnicki Grodzisk Wl

Szanowna Pani! Pracownicy pani firmy montowali panele fotovoltaliki w listopadzie minionego roku.instalacja nie działa do dnia dzisiejszego.zglosilelem ten fakt p.ciesielskiemu.pani pracownikowi (mężowi) który w rozmowie telefonicznej gdy przywoził mi polisę celem ubiegania się o odszkodowania za uszkodzona bramę uszkodzona przez państwa pracowników który miał mi oddzwonić po sprawdzeniu do dzisiaj nie oddzwonił a sam nie odbiera telefonu.tej sprawy nie da się załatwić telefonicznie.nalezy przyjechać tu na miejsce sprawdzić.nalezycie uruchomic

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska - Pudliszki

P.H.U. Luksor Elżbieta Sosnowska