Opinie o Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki w Konstancin-Jeziorna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki w Konstancin-Jeziorna

Jolanta W Nowy wpis

Nie polecam wspolpracy z tym czlowiekiem. Zero jakiegokolwiek kontaktu. Sprawa toczy sie w nieskonczonosc i końca nie widac. Dramat.

Janusz Z

Brak jakiegokolwiek kontaktu z geodetą. Przyjmuje zlecenia i (usunięte przez administratora) w sprawie realizacji. Nie odbiera telefonów.. polecam omijać tak kompetentnego i słownego „profesjonalistę”.

Elżbieta Nowy wpis
@Janusz Z

No to faktycznie kiepsko, a ktoś tam jeszcze pracuje poza tym geodetą? Może jakaś obsługa klienta jest, która mogłaby wewnętrznie wpłynąć na tego Pana aby trocę zmienił swój sposób działania? Wiesz może?

Mirosław New Nowy wpis

Bardzo nieprofesionalne podejscie do klienta. Brak kontaktu z tym czlowiekiem jest wrecz irytujacy. Zaczol sprawe 3lata temu i nie potrafi jej zfinalizowac. Ma sie za wielkiego Profesionaliste a zachowuje sie jak kompletny Amator. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Wiesława Nowy wpis
@Mirosław New

Omijać tego czlowieka z daleka.!!!!!!! Jego podejscie do sprawy to cos okropnego. Ręce opadaja.

Nie zadowolony klient

W życiu nie miałam do czynienia z tak nie profesjonalna osobą. Od 2 lat nie potrafi dokończyć sprawy podziału nieruchomosci. Nie odbiera telefonów, nie odpowiada na E-maile. Jak już uda się dodzwonić z innego to odbierze bo za pewne myśli że to nowy klient i oczywiście (usunięte przez administratora) Nie polecam!!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
gaga

bardzo niesolidny geodeta. przez rok nie zrealizował zlecenia. unika kontaktu, nie odbiera telefonu od klienta

gaga

ten geodeta jest niesłowny. Przyjął zlecenie i przez cały rok nic nie wykonał. Nie odbiera telefonów od klienta, a jak odbierze to oszukuje w sprawie realizacji zlecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki - Konstancin-Jeziorna

Jacek Nowicki Geo Light Jacek Nowicki
  • Jaworskiego 21J lok. 4