Opinie o Ergo Forest Adam Miśkiewicz w Bełchatów piotrków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ergo Forest Adam Miśkiewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ergo Forest Adam Miśkiewicz o rekrutacji.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergo Forest Adam Miśkiewicz w Bełchatów piotrków

Patryk

GIT kierownik, wypłacający wynagrodzenie za uczciwa pracę. Polecam firmę jak i pracę w tej w firmie :)

Mieczysław
@Patryk

Mógłbyś jako pracownik powiedzieć coś więcej? Na jakie wynagrodzenie można mniej więcej liczyć, coś więcej o zachowaniu przełożonych względem pracowników? Widzę sporo pozytywnych opinii na temat firmy, jednak brakuje konkretów.

@Patryk

Kierownik to nawet koło kierownika nie stał, szkoda się wypowiadać na temat tego gościa. Wynagrodzenie ?? Wypłacane tak jak się Miskiewiczowi podoba( nie wspomnę o wynagrodzeniu za urlop w wysokości 700 zł za rok) nie polecam. Szkoda czasu na taką firmę.

@Mieczysław

Panie Mieczysławie jakby było tak dobrze jak Patryk pisze to nie odeszłoby 7 osób w sumie jednego dnia. Dodam sami się zwolnili a nie zostali zwolnieni. Między innymi powód pieniądze i rządy prezesa jak i tego krasnala Piotrusia

Szef

Cóż... Jeśli się w dniowke pracuje tylko 3 godziny to niech nikt nie oczekuje dyrektorskich pensji ???? nie będę tolerował lenistwa i prób podjęcia pracy pod wpływem alkoholu

Szef

Jeśli masz jakieś problemy co do firmy lub kierownictwa napisz pismo lub się ujawnij. Oczernianie anonimowo w internecie każdemu wychodzi świetnie, a najlepiej zwolnionym pracownikom za brak wyników w pracy lub inne ciekawe rzeczy. Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis
@Szef

Adaś Adaś Adaś…. Za uszami masz wiele a wybielać się próbujesz. Nie denerwuj się kiedyś staniesz na nogi. Dorobisz się dobrych pracowników, jeżeli będzie Cię na nich stać, bo dobrego pracownika trzeba doceniać a nie okradać.

Młody Nowy wpis

Pracowałem kiedyś w tej firmie. Szef jak to szef musi wymagać. Raz zrypie raz pochwali. Normalna praca. Ale jak się komuś nie chce nic robić, albo przynamniej wykonywać obowiązki poprawnie to niech ma pretensje do siebie. Ogólnie spoko.

Do młodego Nowy wpis
@Młody

Pracowałeś? To dlaczego już nie pracujesz ? Jeżeli można zapytać.

Zrywkarz

Jeżeli chcesz pracować po 24h na dobę 7dni w tygodniu to serdecznie polecam prace w tej firmie. Jeżeli masz ochotę pracować na forwarderze dobrze trafiłeś. Praca bez przestojów po minimum 14h. Miło zrywać trzebieże 2 klasy forwarderem zębowym. Polecam

@Zrywkarz

kodeks pracy zabrania takiego wykorzystywania 24h 7 dni w tyg, wiec jak sobie pracodawca z tym radzi, nie ma zadnych kontroli przez takie wykorzystywanie pracownikow?

Zrywkarz
@Ewelina

@Ewelina Dokumenty są wypisywane na 8h, czyli prace „odbywają” się w „normie”.

@Zrywkarz

ale jak sobie pracownik radzi z taka praca 24h przeciez to niemozliwe, nikt nie jest w stanie tyle pracowac i wytrzymac ?

@Zrywkarz

Nikt nie jest w stanie pracować po 24/7. Więc proszę nie pisac bzdur. Jeśli nie potrafisz pracować taka maszyna w 8 godz to zmień branże ????

Śmieszek
@Szef

Myśle po twojej odpowiedzi że sam siebie podsumowałeś. Czyli ty też nie potrafisz pracować taką maszyną 8h na dodatek od poniedziałku do piątku. Panie najlepszy czas zmienić branże.

Zofia
@Śmieszek

Albo maszynę, żeby była wydajniejsza? ;) Ale ja już zgłupiałam, bo pisali, że 14 h nagle, że 8, to tu są jakieś nadgodziny czy ktoś przeholował z tymi 14?

Pozdrawiam
@Zofia

Szef twierdzi że pracuje 8h w lesie na maszynie a rzeczywistość jest wyżej opisana.

Zofia Nowy wpis
@Pozdrawiam

Aha.xd A te 6 godzin to później fikcyjnie ale odbijane jest czy jak?

Krystyna

Ale o co chodzi z tym wynagrodzeniem za urlop? Te 700 złotych ? Bo nie za bardzo rozumiem. Powinno być wypłacane 100 procent urlopu z tego co wiem?

Mega
@Krystyna

700 zł za cały rok tyle płaci

@Mega

czyli nie jest to zgodne z KP? nikt nic z tym nie robi, nie protestuje?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ergo Forest Adam Miśkiewicz? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Polecam Prace w tej firmie. Miła atmosfera, wynagrodzenie dobre jak na prace w Bełchatowie. Szef pozytywny, miły i spokojny. Polecam prace w tej firmie.

Miło jest przez pierwsze 3 miesiące kiedy próbuje zachęcić do pracy, później mydlenie oczu opowiadanie bajek.

T

Pan nie wyplaca pieniedzy pracowikom.Robi im kursy finansowane z UE poczym odciaga za nie pensje.

@T

Prosze nie pisac bzdur, poniewaz nie ma człowieka czy pracownika ktory by nie odebral naleznego wynagrodzenia za pracę. A jesli ktos zatrudnia sie po to by z dnia na dzien a art 52 porzucic nagle prace mimo iz zainwestowalem w niego i sprzęt, czas i pieniadze to ja jako pracodawca czuje sie przez takiego człowieka (usunięte przez administratora) Wiec prosze samemu najpierw bic sie w piers..... Juz nie wspomnę o do tej pory "zagubionym" sprzecie ktory nigdy nie znalazł.

@Szef

Święta prawda, pieniądze potrącane za uprawnienia. Kantowanie na metrach jak i godzinach roboczych. Z czegoś trzeba zapłacić raty za maszyny i toyote. Szkoda że kosztem pracowników

Zleceniodawca

Bardzo dobry kontakt. Zlecenie wykonane bardzo szybko dokładnie i solidnie. Ekipa zgrana i bardzo pozytywna. Polecam tą Firmę !

Zostaw merytoryczną opinię o Ergo Forest Adam Miśkiewicz - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Ergo Forest Adam Miśkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ergo Forest Adam Miśkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergo Forest Adam Miśkiewicz?

Ergo Forest Adam Miśkiewicz
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Berylowa 11 lok. 9
    97-400 Bełchatów piotrków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042