Opinie o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz w Końskie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz w Końskie

Bogusia Nowy wpis

Czy ktoś z was zaczynał pracę jako agent ubezpieczeniowy od zera. W ogłoszeniu napisali, że wszystkiego uczą, ciekawi mnie jak wygląda takie wdrożenie i ile dają czasu pracownikowi?

Barbara

są tutaj jakies możliwosci zatrudnienia jako agent ubezpieczeniowy? Czy to raczej jednoosobowa działalność? Jeśli pracuje tu więcej osób, to ciekawa jestem jaka jest atmosfera i czy z każdym można się dogadać? No i czy prowizje od sprzedaży są wysokie?

Mateusz
@Barbara

Uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny w sprawie omówienia ewentualnej współpracy. Umowa Agencyjna jest możliwa na określonych warunkach. W kwestii wynagrodzenia jest ono zależne od typu produktu, wielkości sprzedaży etc. Obecne są także dodatkowe benefity jak premie, konkursy itp.

Iza
@Mateusz

Czyli tylko na b2b możliwa jest współpraca? Ta umowa to bezpośrednio z ubezpieczycielem jest podpisywana? Czy jakoś inaczej? Jakaś podstawa jest możliwa? Czy tylko prowizje?

Mateusz
@Iza

Możliwa jest współpraca w ramach umowy Agencyjnej bezpośrednio z ubezpieczycielem, umowy z podmiotem w ramach wykonywania czynności obsługowych, sprzedażowych. Podstawą jest system prowizyjny. W przypadku wykonywania czynności sprzedażowych na rzecz podmiotu istnieje możliwość ustalenia podstawy wynagrodzenia

@Mateusz

Odnośnie wspomnianych typów produktów, od których podobno większość w kwestii wynagrodzenia za pracę jest zależne, to jakimi obecnie Agencja dysponuje? Co ze szkoleniami, ile trwają i jak są organizowane?

Mateusz Nowy wpis
@Anna

Prowizja jest zależna od typów produktów - tutaj stawki są negocjowane w określonych limitach dla danego typu produktu. Prowizja nie jest jedynym źródłem wynagrodzenia, istnieją także premie. Szkolenia są zarówno w formie stacjonarnej jak też e-learningowej - szkolenia są dostępne dla osób współpracujących; są bezpłatne.

Krystyna Nowy wpis
@Mateusz

I rzeczywiście idzie się sporo nauczyć z tych szkoleń? A powiedz mi czy pracę agenta można częściowo chociaż wykonywać zdalnie? Wspominasz o premiach, a jak one są naliczane ?

Mateusz Nowy wpis
@Krystyna

Szkolenia są prowadzone w sposób rzeczowy, udzielane są odpowiedzi na pytania celem wyjaśnienia poszczególnych kwestii. Prace można wykonywać zarówno w formie bezpośredniego kontaktu z Klientem jak tez zdalnie. Premie zależą od wielkości sprzedaży, dynamiki sprzedaży, poszczególnych kontraktów. Celem omówienia szczegółów proszę o kontakt bezpośredni. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz - Końskie

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Mateusz Rurarz
  • Zwycięstwa 7