Opinie o Adams Adam Adamczuk w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Adams Adam Adamczuk. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adams Adam Adamczuk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adams Adam Adamczuk w Białystok

Klient Nowy wpis

Nie polecam. Po zamontowaniu okna stwierdziłam, że mam pękniętą ramę okna. Zgłosiłam reklamację. I tu zaczął się problem. Pan nie miał czasu, nis mógł znaleźć mojego zgłoszenia, mówił że producent nie odbiera telefonu, że covid itd. W końcu zasugerował, żebym sama dzwoniła do producenta. Po moich kolejnych zgłoszeniach, a było ich sporo, Pan stwierdził, że minęły już 3 lata, na które sklep daje gwarancję, dalej muszę domagać się gwarancji u producenta. Przypominam, że przez 3 lata wielokrotnie zgłaszałam usterkę.

Klient Nowy wpis

Zdecydowanie NIE POLECAM korzystania z uslug tej firmy. Wlasciciel ignoruje klienta, jest nieslowny, nie dotrzymuje terminow a po wieeeeelu monitach klienta i tak nie wykonuje zamowionej uslugi. Zdecydowanie nie polecam!!!

Ala Nowy wpis

Właściciel niesławny,wykonanie dno ,nieprawidłowe zamówienie przywiezione,na kolejce czekaliśmy 6msc i to musieliśmy sami wydzwaniać i się upominać żeby łaskawie przyjechał i wymienił

Alicja Nowy wpis
@Ala

Jak to sławny nie jest? Może trzeba do tego trochę czasu? ;p A tak serio to słabo to brzmi, rozumiem że po tych wszystkich prośbach faktycznie wszystko już zrobił jak należy?

Grażyna

Hej, wiecie może czy w firmie pracuje tylko sam właściciel? Czytam też że montuje okna, może zatrudnia pdodatkowych pracowników?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Adams Adam Adamczuk? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Witold

Myślałem, że nauczę się wstawiania okien w tej firmie, ale teraz to mam wątpliwości, czy może się mylę? Ja pracy szukam, to niech mi pracownik powie, jak tam z pracą, czy dobrze chociaż płaci i traktuje pracowników?

Nie polecam tego pana zrobił mi za krótkie zaluzje nie chce poprawić nie odbiera telefonów olewa klienta wziol kasę i ma mnie w (usunięte przez administratora) ludzie czytajcie opinie nie bierzcie go

Lilijana

Zdecydowanie polecam uslugi w tej firmie,zamawialam okna i rolety,, wszystko bylo dostarczone na czas .. motaz profesjonalny.. Pan wlasciciel bardzo konkretny i rzeczowy.

Sylwia
@Lilijana

Skoro była Pani klientką firmy to zapytam z nadzieją na uzyskanie informacji mnie interesujących. Czy długo się czeka na zamówione okna lub rolety? Zależy mi aby się dowiedzieć czy istnieje szansa na w miarę szybką obsługę, dostawę i montaż bo wiele osób kładzie nacisk na jak najkrótszy okres wykonania.

oj nie !
@Sylwia

Niech Pani uważa. Osobiście chronię znajomych przed tą firmą.

robert

Nie polecam najgorszemu wrogowi właściciel niesłowny nie dotrzymuje terminów nie odpowiada na sms i telefony. A potem odwraca kota ogonem, że ja za pózno przelałem zaliczkę , a to że covit 19 i takie tam. Z trzech tygodni zrobiło się siedem tygodni i koniec końców nastąpił zwrot zaliczki.(usunięte przez administratora)

yes
@robert

100/100.... 10 lat temu od nie go brałem i dalej to samo czytam. Jak bym się cofnął w czasie. Namówił mnie na inne okna, tańsze, bo niby to samo, a teraz męczę się. Terminy były dotrzymane do czasu zaliczek. Potem jak się uda. Te jego ZUCHY okno wypeciali pianką i nie było czasu umyć. Zostawili izopropanol i zwiali bo termin. Ma tam taki punkt w umowie pół kasy przed wniesieniem okien........... to tylko po to aby klient już nie uciekł. Cwaniaczek i tyle. Zresztą dzisiaj cała branża go zna.

a może ktoś się wypowie jako pracownik tutaj a nie jako klient?

Klient

Niestety wlasciciel nieslowny. Moskitiery wstawia "na odwal się", po czym gdy cos sie z nimi dzieje nie przychodzi w ramach serwisu - tylko ciagle wymysla - a to samochod sie popsul, a to adresu nie wzial... Zdecydowanie NIE POLECAM

Irek

trudno się nauczyć montażu okien? Jak to wygląda? Pozdro

Tomasz

Nie polecam olewanie klienta na wymianę okna czekam ponad 7 miesięcy arogancki wlasciel

xyz

U mnie jak wyżej. Totalna olewka klienta. Po montażu okazało się że zostawił listwy nośne pod oknami. (usunięte przez administratora)

Jan

NIE POLECAM - właściciel niesłowny, nieterminowy - ja mam już ponad 4-tygodniowe opóźnienie w zakupie i montażu 1 szt drzwi wewnętrznych. Termin był ustalony w zamówieniu na około 18 czerwiec 2018 roku, do dnia dzisiejszego tj. 19 lipca 2018 roku usługa nie została wykonana. Ponad 4- tygodniowe opóźnienie wykonania usługi pomimo moich licznych wizyt w siedzibie firmy ADAMS i licznych kontaktów telefonicznych - nie nastąpiło. Każdorazowe zapewnienia Adama Adamczuka o wstawieniu drzwi w następnych - kolejnych terminach nie nastąpiło.

Zostaw merytoryczną opinię o Adams Adam Adamczuk - Białystok

Adams Adam Adamczuk