Opinie o Solaris Energy Włodzimierz Robaszek w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solaris Energy Włodzimierz Robaszek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solaris Energy Włodzimierz Robaszek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solaris Energy Włodzimierz Robaszek w Piotrków Trybunalski

Co jaki czas w Solaris Energy Włodzimierz Robaszek można ubiegać się o podwyżkę?

Uniejów- Nowy wpis

Firma Solaris Energy wykonała w naszym regionie kilka instalacji, pierwsza u nas ???? Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z usługi montażu, oraz z przygotowanej całej dokumentacji. Firmę poleciliśmy dalej i z czystym sumieniem będziemy polecać.

Tomasz Nowy wpis

Wczoraj firma Solaris skończyła u mnie instalacje, jestem bardzo zadowolony z obsługi, oraz profesjonalnego podejścia całej ekipy, oraz Pana Włodka Z czystym sumieniem polecam firmę.

Kamila Nowy wpis

Pan Włodzimierz to naprawdę niesamowity człowiek. Pracownicy na bardzo wysokim poziomie, polecam firmę Solaris Energy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Solaris Energy Włodzimierz Robaszek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Małgorzata

Są tutaj różne komentarze o tym, że powinni oddać pieniądze. Nie jestem w stanie zweryfikować czy jest taki problem rzeczywiście, ale chciałam spytać pracowników, czy w takim wypadku w tej sytuacji płaca na czas?

ewa

Ja chwalę tą firmę. Mieli dużo cierpliowsci do mnie.3 razy zmieniałam panele - finalnie wybrałam czarne. Potem zmiana falownika na mocniejszy - bede zakładac bojler na prąd do ciepłej wody. Firma podeszła do sprawy profesjonalnie. Zmieniali wnioski non stop o dofinansowanie. Z powodu zmian w produktach, na montaz nie czakałam dłużej. Mieli jeden dzień opóźnienia, ale z to z powodu deszczu. W takiej ulewie nie montowali. Polecam znajomym ta firme. Nic nie wiedziałem o tych panelach, a oni wszystko wytłumazyli, na telefonie mam aplikacje i widzę co sie dzieje i ile prądu mam każdego dnia.

Mariola

Pan Włodzimierz wykonywał u nas kiedyś instalacje fotowoltaiczną z której jesteśmy bardzo zadowoleni, ale nie o tym chciałam napisać muszę wyrazić swoją opinię na temat tego człowieka, po ostatnich burzach, nie miałam prądu przez trzy dni, nikt nie był wstanie mi pomóc a mieszkam sama z trójką dzieci poprosiłam Pana Włodka, powiedział, że będzie strasznie ciężko bo ma strasznie dużo pracy, ale pomoże, przyjechał do nas z własnym agregatem podłączył nam go o pierwszej w nocy, bo nie mógł wcześniej i choć strasznie nalegałam nie wziął od nas żadnych, pieniędzy, powiedział tylko, żebym nie zapomniała zatankować agregat jak będę oddawała.

Lutomiersk

Dwie instalacje Pana Wlodzimierza, podpis umowy 29.07, budowa 2 lipca, a licznik wymieniony 12 lipca. Ale Co najwazniejsze, cala stara instalacje elektryczna wymioeniona na nowa. Pelen profesjonalizm, brawa tez dla pracownikow Michala I Zbyszka.

Ani

Dziękuję strasznie Panu Włodzimierzowi, rok czasu walczyliśmy z kunami, Pan Robaszek obiecał moc przy montażu fotowoltaiki i słował dotrzymał. Instalacja fotowoltaiczna pierwsza klasa,(usunięte przez administratora)

Iwona i Robert

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z firmą Solaris Energy. Pan Włodek pomógł nam z kredytem, tydzień po zakończeniu prac był Pan z PGE i wymienić licznik, a dzisiaj pomógł nam złożyć wniosek do programu Mój Prąd. Polecamy firmę Solaris Energy

Kamil

Pan Włodzimierz wykonał u nas 3 instalacje fotowoltaiczną, pierwsza była zrobiona w 2015 roku. Muszę przyznać, że z podziwem patrzę jak się firma rozwija. POLECAM.

Absolutnie się nie zgadzam. Po każdej pracy jest odbiór techniczny. Pełne wsparcie przy instalacji oprogramowania na telefonie czy komputerze. Także wypełniamy i wysyłamy zgłoszenia do dostawcy energii o założenie licznika dwukierunkowego. Wyjątkiem są osoby które nie zapłaciły drugiej transzy... może ten przypadek tu zaistniał ? Zresztą każdy może sprawdzić i zadzwonić pod numer firmy.

Zastanawia mnie fakt, czemu szkalujesz tą firmę ? Piszesz nieprawdę. Gdyby taki było to rotacja pracowników byłaby ogromna. A od roku skład się tylko powiększa.

@wojtek dziennych czy zaocznych?

Wojtek

Cześć :) czy w firmie znajdzie się miejsce dla studentów ?

@gość napisz jak różniło się to co na rozmowie z realiami, ile da się wyciągnąć ?

Ona

A jakies opinie pracowników a nie klientów może?

@Anonim skąd posiadasz takie informacje ? Pracowałeś w tej firmie ?

Gosc

Jak kolega wcześniej pisał do podpisania umowy ok ale później termin realizacji i kontakt telefoniczny tragedia nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Solaris Energy Włodzimierz Robaszek - Piotrków Trybunalski

Solaris Energy Włodzimierz Robaszek

Solaris Energy Włodzimierz Robaszek