Opinie o Marek Marciniak Mobile 24 w Żagań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marek Marciniak Mobile 24. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marek Marciniak Mobile 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Marciniak Mobile 24 w Żagań

Mira

Najgorsza Spedycja z jaką miałem do czynienia. Termin płatności na zleceniach to 65 dni a w rzeczywistości placi po 120 . Ściemnia ,kręci ,mataczy że klienci nie płacą na czas a w rzeczywistości prowadzi działalność wykańczając przewoźników. Panie biurowe też już mają wypracowaną regułkę ,że platnosci wyszły ,a jak się okazuje to kolejny blef.....nie polecam ,odradzam pracę z Nimi . Pozamiatali już nie jednego przewoźnika, Nie dość że zarabiają z frachtow (mi obcięli na jednym kursie 800 euro ) to jeszcze wystawiają faktury za prowadzenie aut ........Dramat

aga
@Poznań

Pracuje w tej firmie ponad trzy lata już i nigdy nie było problemu z płatnościami i dzięki tym właśnie ludziom z którymi tu pracuje jestem teraz tu gdzie jestem, ponieważ to oni wszystkiego mnie nauczyli od podstaw. Wierzę w rozwój tej firmy a na dowód tego zaraziłam bakcylem do spedycji swoja młodsza siostrę, która również u nas pracuje i wiążę przyszłość z firma.

Właśnie chce aplikować do nich na stanowisko kierowca C+E, tylko jeszcze szukam info o pensji. W ofercie sprzed lat dawali 13000 - 14000 zł brutto. Jak teraz wygląda tu pensja miesięczna brutto i jeszcze, jakie dodatki finansowe dają np. za opóźnienia w zjazdach do bazy?

były przewoźnik Nowy wpis

Polecam współprace z Panią Agata która dba o przewoźnika w przeciwieństwie do szefa który chce się dorobić na pracowniku i przewoźniku jednocześnie.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Marek Marciniak Mobile 24? Na Pracuj.pl jest 25 października kilka ogłoszeń.

adamo

Ta spedycja to porażka, kierowcy są ganiani jak psy wymaga się niemożliwego, przejechania 1700-1800 km w okresie 24-26 h. Wszystko to na pograniczu wypadku. Kompletny brak współpracy z kierowcą brak szacunku o empatii nie ma co mówić. Omijać szerokim łukiem nie podejmować żadnej współpracy z nimi nigdy

aga Nowy wpis
@adamo

Większość naszych kierowcow współpracuje z nami od lat i nigdy nie było sytuacji żeby mieli pokonywać trasy niemożliwe.

Firma Marek Marciniak Mobile 24 poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ramzes

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Szef pan Marek nie jest uczciwy. Nie zapłacił mi tego na co sam się zadeklarował. Nie polecam tej firmy, kierowcy omijajcie tą firmę bardzo szerokim łukiem. Pozdrawiam.

Mira

Poznań
@Mira

Szczera prawda . Ja też niestety straciłem czas i pieniądze pracując że Spedycja Mobile 24 z Żagania , (usunięte przez administratora) i krętacze . Szef zamiast zająć się robotą i prowadzić rzetelnie działalność to organizuje kastingi dziewczyn do pracy na spedytorki hihi ...... Rzeczywista platnosc to 120 dni ,noty bezpodstawnie wystawiane , a stawki 0.34 przy dobrych wiatrach hehe .

aga
@Poznań

Kopytkowy

Miły menadżer! Niestety zrezygnowałem z oferty pracy ze względu na wyprowadzkę, ale można się dogadać z szefem na spokojnie. :)

Z tego co wyczytałam na forum jeden z pracowników pisał coś na temat dniówki w wysokości 220 pln, gdzie podobno końcówka była ucina. można się dowiedzieć czy taka sytuacja obecnie również występuje a jeśli tak to pod jakimi konkretnymi argumentami? jak to Wszystko może być uwzględnione w aktualnej umowie? czy dniówka podskoczyła?

nikos

nic dodać nic ując cięty język i brak szacunku

pracownik mobile

Zdecydowanie nie. Paca polega na współpracy, której tam zdecydowanie brak. wieczna rywalizacja. Każdy się miło uśmiecha a za plecami.. no cóż. Szef z początku wydaje się spoko, ale po czasie pokazuje swoje prawdziwe "ja". Ulga dla psychiki odchodząc z tego miejsca.

Zawsze można zmienić pracę bo nie w każdej sprawdzamy się. Generalnie firma to dobry pracodawca dla dobrych pracowników!

Nope
@Piotr

Nawet Ci dobrzy narzekają tylko boją się stracić prace. ????‍♀️

Jo
@Piotr

chyba na odwrót to co mówisz. Pracuje i wiem im wiecej km robisz i to w sposob ze nie ma sie do czego przyczepic to i tak jezdzisz za marne grosze i jeszcze jak ci wyjdzie dniowka 220zl to upierdziela koncowke, bo tak mu sie podoba i zmysla rzeczy ktorych nie bylo, zeby tylko (usunięte przez administratora).

Marek Marciniak Mobile 24 zatrudni osobę na stanowisko Spedytor. Aplikowałeś na tę ofertę i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się pomocna.

nicki

najgorsza spedycja w Lubuskim

Lidia
@nicki

Czemu tak uważasz?

Ile jest zmian w Marek Marciniak Mobile 24?

VW

Pracujesz non stop nawet w święta

D

Najgorsza Spedycja z którą współpracowałem!! nawet jeżeli oni zawinili z błędem w transporcie nie interesuje ich nic. Nie chcą odpowiadać za nic. Nie płacą w terminie. Gorąćo nie polecam!!!!

Izi

@Aga i jako ten nowy pracownik mogłaś liczyć na pomoc innych? Nikt nie robił problemów?

Jasiek

Dobra firma, zorganizowana i jak widać nie każdemu to pasuje. Przecież na siłę nikt nie trzyma!!

ZagańSorryzeniewtemacie

NIE POLECAM ! płacą śmieszne pieniądze za prace 24/7 ... kierowcy są traktowani jak tania siła robocza, która nie potrzebuje snu, czasu na zjedzenie czy skorzystanie z toalety...(usunięte przez administratora) zaznaczę, że byłam osoba z doświadczeniem. Nie ma tam czegos takiego jak "wspolpraca i kolezenstwo" kazdy jest dla siebie wrogiem... PORAŻKA

Aga

Pracuje w tej firmie ponad 3 lata jak przychodziłam na start nie wiedziałam nic była to całkiem czarna magia dla mnie. Teraz nie wyobrażam sobie pracy gdzie indziej takiej nudy i monotonni. Atmosfera jest w pracy jest jak w domu i każdy stara się pomóc drugiej osobie. Polecam pracę w tej firmie wszystkim którzy szukają stałej stabilnej nie nudnej satysfakcjonującej oraz oplacalnej.

emanuela

Nie polecam pracy w tej firmie to pseudo firma ciągle ktoś sie zwalnia zero szacunku dla pracownika nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Marciniak Mobile 24 - Żagań

• Jak się pracuje w Marek Marciniak Mobile 24?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Marciniak Mobile 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Marek Marciniak Mobile 24
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kożuchowska 26
    68-100 Żagań