Opinie o Psycholog Paulina Nowakowska w Strzelin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Psycholog Paulina Nowakowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Psycholog Paulina Nowakowska o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Psycholog Paulina Nowakowska w Strzelin

KLIENT

duża nerwowość pani psycholog, presja czasu! NIE POLECAM!!

Psycholog
@KLIENT

Drogi Kliencie, Podczas badania kierowców zawodowych presja czasowa wynika z standardów przeprowadzania niektórych testów psychologicznych, które mają określony czas wykonania, m.in test na koncentrację uwagi. Bardzo mi przykro, iż odebrał to Pan, jako nerwowość.

Szybko i całkiem sympatycznie, ceny ok

Paweł Marcin Czepiot

Pani Paulina jest miło i kompetentną osobą. Padanie przebiegło szybko i profesjonalnie. Szczerze polecam !

Piotr Nowy wpis

Robiłem badanie na kat. C. Trochę się obawiałam bo to pierwsze psychotesty. Ale atmosfera była bardzo miła, wszystko bez presji. Jak to mówil psycholog: wszystko dla ludzi. Polecam.

NIE POLECAM Nowy wpis

Nie polecam…. Mąż próbował umówić się na testy. Wielokrotnie próbował się dodzwonić, udało się, ale dopiero po dwóch dniach. Pani jak mniemam „właścicielka” od samego początku była niemiła i opryskliwa. Z wielką łaską zapisała na termin. Ostatecznie zrezygnowaliśmy z wizyty, ponieważ w innej pracowni zostaliśmy potraktowani profesjonalnie i z uprzejmością oraz przede wszystkim przyjęto nas „od ręki”. W tych czasach takie traktowanie jest nie do pomyślenia…

Właścicielka Nowy wpis
@NIE POLECAM

To bardzo dziwne, co pani pisze, ponieważ nie prowadzę badań kierowców od wielu miesięcy...Proszę o wyjaśnienie swojej opinii.

Jak długo trwa proces awansu w Psycholog Paulina Nowakowska?

Marke

Psycholog bardzo miła, z poczuciem humoru. Dobra atmosfera.

Aplikowałeś do firmy Psycholog Paulina Nowakowska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

KLIENT

duża nerwowość pani psycholog, presja czasu! NIE POLECAM!!

Psycholog
@KLIENT

Paweł Marcin Czepiot

Kierowca

Wszystko ok. Polecam. Badanie rzetelne, wszystko wyjąśńione, w miłej atmosferze. Bardzo ładna pani psycholog:)

Szybko i całkiem sympatycznie, ceny ok

Stanisław

Wiesław

Rzetelnie i profeskonalnie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Psycholog Paulina Nowakowska - Strzelin

• Jak się pracuje w Psycholog Paulina Nowakowska?

Zobacz opinie na temat firmy Psycholog Paulina Nowakowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Psycholog Paulina Nowakowska?

Psycholog Paulina Nowakowska
  • Gen. Stefana Grota-Roweckiego 51 lok. 4