Opinie o Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop w Wróblów

Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop
0 0 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop?

Czarek Nowy wpis

Ale to forum pracownicze a tu klienci jedynie piszą, szkoda.

zadowolony_klient Nowy wpis

zamówienie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami i bardzo dobry czas realizacji - polecam!

Iwo

Polecam tą firmę, profesjonalna regeneracja poduszek powietrznych, towar zgodny z opisem, szybka przesyłka

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mati545

Super sprzedawca, wszystko w porządku.

Zofia Nowy wpis
@Mati545

GoWork.pl jest serwisem w którym dyskutujemy na temat warunków zatrudnienia w danym miejscu pracy. Dużo jednak o samej firmie, jak i jej pracownikach mogą powiedzieć osoby, które korzystają z usług danego przedsiębiorstwa. Powiedz nam, jak oceniasz kontakt ze sprzedawcą?

Filipo

Lubię atmosferę w Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop za: Witam, kupiłem w tej firmie pasy i jestem zadowolony. Szybka i fachowa obsługa a dodatkowo korzystne ceny. Polecam!

Mario

jestem zadowolony z usług świadczących przez firmę F.H. Airbag-Partner, zakupiłem regenerowany komplet poduszek powietrznych i pasów, wszystko sprawne i działa bez zarzutu. Polecam.

Mario

Tak1Nie

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop w mieście Wróblów? Czekamy na sprawozdania odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda wypowiedź się liczy!

Tak1Nie

Zostaw opinię o Firma Handlowa Airbag-Partner Andrzej Knop - Wróblów

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie