Opinie o Solid-Door Hubert Kotecki w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solid-Door Hubert Kotecki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Solid-Door Hubert Kotecki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid-Door Hubert Kotecki w Gniezno

Róża Nowy wpis

Czy od 3 lat firma nie szukała pracowników jako doradca klienta? Pytam, bo tylko z tamtego czasu znalazłam ogłoszenie, a bardzo bym chciała tu pracować. Wtedy oferowano2.5- 3k brutto i nie wiem jak to teraz wygląda, zna ktoś tę kwotę? Mam nadzieję, że tak jak wtedy cały czas obowiązuje umowa o pracę.

Nie Polecam! Nowy wpis

Ostatni zakup w tej firmie Zaczynajac od niemiłej obsługi w salonie po czas oczekiwania i odwlekania bo mają ważniejsze zlecenia ,kończąc na montażu jak za karę bo musieli przyjechać a mieli inne plany!

zawiedziony klijent Nowy wpis

ta firma powinna nazywac sie partacz door bo z solidnoscia nie ma nic wspolnego opisze tylko dzwi od lazienki (usunięte przez administratora)sie nie chcialo odkrecic listwy progowej to jest 2 wkretow , zaczeli ja ciac gumowka przes co uszkodzili muszle klozetowa fronty szafek i kabine wszystko bylo w piegach po gumuwce a i tak przycieli listwe pozostawiajc centymetrowa przerwe drzwi przycieli za krotko 4 cm miedzy listwa progowa .na wymiane drzwi i to dzieki rzecznikowi konsumeckiemu wymienili po roku i tez z wadami (usunięte przez administratora)

Armandos

Miałem okazję pracować w tej firmie. Wszystko było ok. Pieniądze zawsze na czas i zgodnie z ustaleniami. Polecam.

Helena
@Armandos

Jak się cieszę, że ktoś z Solid-Door dzieli się tutaj opinią. Dopisałbyś parę słów o tym, co myślisz o wysokości zarobków i czy pracownicy na produkcji mają dodatki, a przed świętami premie? To bardzo cenne informacje, pomógłbyś mi odpisując.

Zainteresowany Nowy wpis
@Armandos

Skoro polecasz to dla czego odeszłaś ,znaczy że nie było ok

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Solid-Door Hubert Kotecki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Roznoszą dalej ulotki po całej pewnie Wlkp.piszą ze wszystko wykonują ,nawet zniżki dla emerytów.Wycena i montaż gratis ,raty bez zaświadczeń jednym słowem pełen wypas!!! A ja powiem jedno dobra robota nie potrzebuje reklamy .A firma z opinii ma złą renomę wiec lepiej omijać szerokim łukiem!!!

zawiedziony klijent

(usunięte przez administratora) nie uznaje reklamacji nie odpowiadajac nameile ani telefony.reklamacje zlozylem za posrednictwem rzecznika konsumeckiego .po1.5 roku za posrednictwem rzecznika i doplatom wymienili mi drzwi .(usunięte przez administratora).mieli pecha bo listonosz dopieromnie znal . odzwonilem i firma musiala przywies reklamowane nowe drzwi .sami sie ukarali 2 godziny szukali przekreconego adresu dopiero po moim telefonie do firmy trafili .i znowu jak i przy pierwszych drzwiach zaczely sie reklamacje poprzez nie zalozenie zwwiasu srodkowego ,szyldy z dziurami na klucz zalozyli nadrzwi bez klucza malo tego krzywo miedzy gora a dolem roznica 0.5 cm.drzwi od lazienki poodzierane posmarowali jakas biala breja ktora po wyschnieciu stwarza wrarzenie jak by drzwi byly brudne .a ze skrzypialy to to pseldo fachowiec wyjol wkladki plastikowe z zawiasu .probowalem to reklamowac ale firma nie uznala reklamacji .powiedzieli ze zachowuje sie jak (usunięte przez administratora)i jak zglosilem ich dorzecznika konsumeckiego to niech on to naprawi . firma solid;dor jest nie rzetelna nie punktualna pracownicy nie maja pojecia o stolarce drzwi dlatego wystawiam im ocene 1 z minusem na zachete do edukacji jak zaklada sie stolarkie drzwi i jak powinno sie traktowac klijeta.

Jolanta
@zawiedziony klijent

Ale dziwna akcja.xd W sumie to nie masz chyba pewności, że z premedytacją ten adres przekręcili to tylko założenie? I ile jeszcze musiałeś do tego wszystkiego dopłacać?

Tomasz

Firma wykonała wymianę drzwi wewnętrznych w mieszkaniu w bloku z lat 80-tych. Pozostawiono stalowe ościeżnice. Dopasowanie drzwi i wykonanie usługi perfekcyjne. Kulturalni pracownicy, minimum bałaganu. Po robotach dokładne sprzątanie, stare skrzydła drzwiowe wyniesione. Minęły dwa miesiące i nadal żadnych uwag. Zdecydowanie polecam firmę do rozwiązania trudnych spraw.

Joanna
@Tomasz

No to fajnie, a długo wymieniali te drzwi? Poszło sprawnie?

Zdecydowanie nie polecam firma zart pracownik kłuci się na klatce schodowej z szefem o zarobki przez tel. drzwi poniszczone popękane poobijane coprawda wymienione ale do tego trzeba doliczyć popękane płytki których nie można już dokupić i naprawę rozwalonej ściany na klatce schodowej zenada

Iwona
@Piotr

No i co z tego ze komuś się kłótnia zdarzyła? Właśnie dobrze byłoby wiedzieć ile tam wynagrodzenia oferują. Chętniej bym to poczytała.

Zły

Firma jakiś żart. Reklamacja drzwi prawie rok. Koszt montażu podwoił się przez uszkodzenia. Drzwi gorsze niż marketowe. Omijać firmw. Strata czasu i pieniędzy. (usunięte przez administratora)

@Zły

Tak jak piszą wszyscy (usunięte przez administratora) i partacz Ludzi ma za Głowno i dorabia się na ich krzywdzie

Sebastian

Powiesz coś o zarobkach w tej firmie? Jakieś konkrety ile można zarobić w Solid-Door by się przydały :D Jak oceniasz ich konkurencyjność i adekwatność do obowiązków ?

Antoni
@Zły

Co to znaczy prawie ok? Rozumiem, że uszkodzenia z winy firmy? Chyba nie musiałeś płacić podwójnie ...

Antoni

W jaki sposób się dorabia i o jakiej krzywdzie mowa? Możesz dać znać o co chodzi? W sensie wypłacają mniejszą pensję czy jak?

slawik

Nie polecam. Czekam na reklamacje drzwi 1,5 roku i ciągle cos, te drzwi to porażka a monter to pomyłka wogóle nie potrafi drzwi zamontować u mnie krzywo nie wspomnę juz o regulacji

Drzwi - reklamacja

Usługa do momentu skasowania przebiegała szybko i sprawnie. kilka razy składałem reklamacje, brak odzewu, drzwi wejściowe do mieszkania - są nieszczelne, otwierając okno słychać jak powietrze hula na zewnątrz. obsługa po montażu - brak!! rozważam kroki prawne, dla zasady!!!

MADZIA

Pełen profesjonalizm!!! Polecam

Realizacja zamówienia na czas. Obsługa bardzo pomocna, pomogła rozwikłać moje wątpliwości i dokonać wyboru. Zdecydowanie polecam

Karolina H

Firma godna polecenia ! Fachowa pomoc w wyborze drzwi! Kontakt ze sprzedawca bardzo mily.Polecam w 100%

Anita

Polecam ! Kontakt super! Czas realizacji zgodnie z umowa !

solid

Co Pan pisze za bzdury jaki konflikt z prawem proszę nie oczerniać firmy jakimiś niepotwierdzonymi faktami

Klient 2019

Witam! Pragnę podzielić się moją opinią o firmie SOLID-DOOR. Zamówiliśmy drzwi do całego mieszkania, pochłonęły one całe nasze oszczędności. Po ich zamontowaniu (nieterminowym, zamiast przed świętami, były po Nowym Roku) okazało się, że nie trzymają pionu i same się zamykają. Kolejne reklamacje nie dały rezultatu. Przeszkadza nam to, że nie zostają w pozycji, w której je zostawiamy. Ponadto futryny drzwi leżących obok siebie nie są równe. Uważamy, że przedstawiciel handlowy powinien o takiej możliwości (że drzwi z powodu swojej ciężkości mogą nie być stabilne w nakładanej futrynie i mogą same się zamykać lub otwierać) uprzedzać klientów.Nadmieniam, że stare drzwi i futryny były w porządku i nie zamykały się same. Chcieliśmy sobie polepszyć, lecz sobie pogorszyliśmy. Firma jest zabezpieczona w umowie i ma w "pompie" klientów, byle zgarnąć kasę. Podejrzewam, że takich jak my- niezadowolonych, jest więcej. Nie polecam usług tej firmy.

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe i ewentualnie na jakie stanowiska są potrzebni ludzie?

Mirek
@Dariusz

Staro co wiem do kolportażu oraz pracownik biurowo magazynowy

Pomoc

Firma pomaga potrzebującym

Firma

Niestety pomylił Pan firmy my nie mamy gońców coś nie tak

Zostaw merytoryczną opinię o Solid-Door Hubert Kotecki - Gniezno

• Jak się pracuje w Solid-Door Hubert Kotecki?

Zobacz opinie na temat firmy Solid-Door Hubert Kotecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Solid-Door Hubert Kotecki
2.8/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Spichrzowa 3
    62-200 Gniezno