Opinie o Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki w Borzykowo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki w Borzykowo

Wojtek

Włodi1668 11.09.2021 06:50 Sprawa nie jest prosta. Ciężko pisać o miejscu w którym przepracowało się sporo czasu. Ale nie mam wyjścia. Muszę przedstawić co tam się tak naprawdę dzieje. Firma oferuje śmieszne pieniadze i żadnych benefitów. Jedynym benefitem jest to że szef ciebie nie opierdzieli na dzień dobry. Warunki pracy są słabe. Wszyscy patrzą na siebie wilkiem. Takie miejsce pracy w dłużej perspekcywie zle wpływa na rozwój człowieka. Dlatego raczej kilka razy przemyślęc podjęcie współrpacy z tymi jegomościami.

@Wojtek

Znasz inne słowa? Co dobrego robił? Dużo nie myśląc o sobie..

Katarzyna

@Wojtek, chyba odpuściłeś? Pisałeś coś, że ludzie tu pytają bez sensu. Chyba normalne, że człowiek poczytał co jest nie tak, ale jeszcze żeby się zdecydować albo nie, to chce wiedzieć, jaką kasę ma mechanik i różne inne info, o których Ty nie pisałeś. Po to ta strona jest w końcu.

Wojciech Nowy wpis
@Katarzyna

(zajrzałem tu z ciekawości) Nie mam zamiaru zawracać sobie czterech liter już tym rozdziałem życiowym, straciłem tam tylko zdrowie i ucierpiała tam tylko moja psychika, nie ma sensu zatrudniać się za trochę więcej jak najniższą, a przynajmniej tak tam było z tego co pamiętam, nie zamierzam już tłumaczyć co tam się wyprawiało i jak tam pracownik jest traktowany, a ty jesteś pewnie tą księgową co to u niego pracuje, szkoda słów na was obu, gdyby nie to że na obecną chwilę pip i ochrona środowiska działają jak działają to by wam ten zakład dzięki mnie zamknęli i mam nadzieję że jeszcze zamkną i pociągną do odpowiedzialności, dobrze pamiętam jak było i wiem że przynajmniej jedna osoba od was odeszła, nie wiem jak z drugą osobą na T, ale dobrze wiem że miała dosyć tego zakładu ale też wiem dlaczego też ma jest lecz to jego wybór, ja napewno bym nikomu nie polecił, nawet wrogowi aby tam się zatrudnił, życzę aby ten pseudo warsztat wkońcu upadł i niemiłego dnia życzę również. Już nie zamierzam tu zaglądać więc nara, ten rozdział w rzyciu moim został zamknięty, ciężki ale czegoś mnie nauczył.

@Wojciech

Bardzo przykro mi jak to czytam... Wcześniej nie wiedziałam????

@Katarzyna

Katarzynko co Ciebie kasa interesuje? Zajmij się swoją rodziną. Wojtek pisze co myśli, ale nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji. Może odpowiedzieć za swoje czyny ????.. Dlaczego nie napisał, że tam nie naciągają ludzi na koszty?. Naprawiają zestawami a nie wymieniają całej części.. Właściciel myśli o klientach, o pracownikach również..

Usunięty Wojtek

(jest to usunięta opinia) Zdecydowanie niepolecam współpracy z firmą. Koszmarne warunki zatrudnienia. Cud że jeszcze PIP oraz inny urząd tego nie zamknęły

Wojtek

Widzę że komuś nie pasowała wypowiedz Adama ale taką jest prawda że tam warunki to masakra a pracownik najlepiej gdyby nie myślał

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wojciech

PIP nic nue da ponieważ już zgłaszałem sprawę i nic nie zrobili bo srandemia i nue mogą nic zrobić.

Wojtek

I jak panie Arturze? ???? Po godzinach trzeba robić żeby się kasa zgadzała? Co, ludzie odchodzą? Dobrych pracowników trzeba szanować a nie traktować jak śmieci, mówiłem karma wraca.

Wojtek

Zapomniałem dodać słów artura po tym jak powiedziałem że nie mam ubrań roboczych i jeszcze mam na to świadka (usunięte przez administratora)

@Wojtek

Administracja widzę usunęła niewygodną część wypowiedzi więc wstawiam kolejny raz słowa Artura lecz nieco zmienione żeby znowu nie usunęli chociaż pewnie i tak usuną "gdyby ci zależało to byś przyszedł w samych bokserkach" Nie rozumiem dlaczego administrator usuwa prawdę pomimo że nie ma żadnych wulgaryzmów ale domyślam się że ktoś specjalnie w tym maczał palce

Madzia

@wojtek gdzie poszedłeś ?

@Madzia

Typowe, zamiast zająć się zakładem to pytacie się gdzie obecnie pracujesz albo jaką umowę oferuje, będę szczery, w pomieszczeniu socjalnym czyli jadalnio przebieralnią jest (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi (nie pierxzielcie że tak nie jet bo jest i mam na to dowody w postaci zdjęć) z resztą ba wszystko mam zdjęcia, na to że oleje są rozxebane po całym placu na ziemi a kanał jak zaleje bo zacznie padać (tak kanał jest na dworze i nie jest pod dachem ani niczym) plus jakieś oleje jak zlecą z jakiegoś auta to to wszystko jest wypompowywane somsuadowi pod pole, jak przychodzł czas wypłaty (z tego co wiem to nadal tak jest) to oczywiście wszystko na raty bo nie ma pieniędzy, ani razu nie dostałem żadnej odzieży roboczej bo oczywiście też nie ma pieniędzy i czasu, robić trzeba było w zimnym bo na dworze, w środku często nie było czym ogrzewać albi przyszedł wielce pan arturek i stwierdził że jest ciepło pomimo że na dworze był lód albo śnieg a sam spalał w domu ok 10t ekogroszku bo dobrze pamiętam ile w zimę zamawiał a my siedzieliśmy w zimnym albo przy elektrycznym grzejniku jak artura nie było bo kazał wyłączyć bo dużo prądu bierze, każdy z klientów se przychodził i się kręcił, oczywiście jak coś zginęło bo każdy mógł sobie wejść i wziąść coś to oczywiście my byliśmy obwiniani, pod koniec umowy zamiast robić swoje to robiłem jakiś zasrany taras i mieszałem beton, oczywiście albo administracja coś wykreśli albo skasuje moją wypowiedź albo każdy będzie coś bez sensu się pytał typu czy są jakieś zmiany lub jaką umowę oferuje zamiast wziąść się za tego człowieka i jego pseudo warsztat bo dobrze wiem że pracownicy mają dość, jak wy się nie weźmiecie to ja się wezmę a mam numer do osoby która się bardzo dobrze weźmie za Artura.

@Madzia

To co oczywiście administracja skasowała to było napisane że (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi i zapomniałem dodać że kable są wszędzie na wieszku a instalacja jest źle położa, administracja widzę kasuje co jest niezbyt wygodne dla pracodawcy, większość maszyn nie posiada już dozoru technicznego albo był załatwiany na lewo bo każdy bechapiwiec albo kontrola przyjeżdża to pewnie dostaje w łape kasę na lewo aby cicho siedzieli i nie zamknęli mu tej rudery.

WoJtEk

Jak ja się cieszę że już mnie tam nie ma, poszedłem do lepszego miejsca gdzie traktują cię jak człowieka a nie jak śmiecia, nie cierpi moja psychika i zdrowie, aż chce się przychodzić, ciepło, czysto a nie jak u Pana Artura, zimno, brudno i śmierdząco, ale karma wraca panie Arturze i prędzej czy później dostanie pan za swoje

Tacik

Czy zaszły jakieś zmiany w pracy w związku z pandemią? Taki spokój zapanował na forum?

Worek
@Tacik

Żadnych zmian nie ma(usunięte przez administratora) Jeśli nie szkoda komuś godności, nerwów oraz zdrowia i nie interesują go zarobki oraz premie to zapraszam.

Worek
@Tacik

Weźcie się wkońcu za tego człowieka i ten jego pseudo warsztat bo to co się tam odprawia to przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet 20lat temu mieli lepsze warunki i byli lepiej traktowani niż tam.

Małgorzata

Witam, zakład działa? Bo brak tu bierzacych opinii o pracodawcy. Jest tu ktoś z pracowników? Mam kilka pytań.

@Małgorzata

A co by tu więcej pisać, i tak nic się nie zmienia na dobre, nawet zaóważyłem że jedna z opini zniknęła bo chyba prawda boli.

Bez nicku

Od półtora miesiąca czekam i dopytuje się o odzież roboczą, dostałem jedynie odpowiedź że nie ma czasu. Mam dosyć tych warunków i podejścia pracodawcy.

@Bez nicku

Dodam jeszcze że ubrań roboczych nie dostałem ani razu.

@Bez nicku

A jak w ogóle w u mechanika Artura Klameckiego z innymi inwestycjami w pracowników? Są jakieś dodatki? Czy też nie ma co liczyć?

@Małgorzata

Inwestycje są owszem, ostatnio szef kupił sobie nowe auto a co do dodatków to wcale ich nie ma. Muszę pracować w swoich prywatnych ubraniach bo na to żeby kupić ubrania dla pracowników i praktykantów nie ma czasu i pieniędzy.

Osoba

Szok, ten zakład nie powinien funkcjonować!

Edward
@Osoba

Z jakiego względu w Twojej ocenie zakład ten nie powinien funkcjonować? Przydałoby się, aby tego typu opinia została odpowiednio uzasadniona. Mam nadzieję, że zechcesz to zrobić.

@Edward

1. Złe warunki socjalne 2. Większość urządzeń nie powinno być dopuszczone do użytku ponieważ prasa to samoróbka która nie posiada przeglądu technicznego, podnośnik samochodowy nie ma aktualnego przeglądu dozoru technicznego, do kanału powinna być specjalna drabina po której można schodzić do niego a nie jakiś ulep który ktoś uspawał, pracownicy muszą wykonywać pracę na dworze czasami przy ujemnych temperaturach bo garaż jest zbyt mały, zużyte oleje są porozlewane ponieważ najwyraźniej szkoda kupić sprzęt który pozwoli na nierozlewanie tych sKodliwych substancji. Można by wiele wymieniać rzeczy przez które ten warsztat nie powinien funkcjonować.

@Osoba

Dzięki za odpowiedź. A powiedz coś o warunkach zatrudnienia w Mechanika Pojazdowa. Jaką umowę oferują?

@Małgorzata

Widać że każdy widzi własny koniec nosa, nie pomyśli o tym że ktoś i jego zdrowie cierpi na tym, nie pomyśli że ktoś już ma dosyć tego co się tam wyrabia ale myślę że właścicielowi tego zakładu sięgnie się za to jakie tam warunki panują i co się wyrabia, i tak pewnie się tego ktoś wyprze bo grunt że on ma z tego korzyści i nie cierpi na tym jego zdrowie i osychika.

Czy w Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Niestety ale nie

Bez nicku

Mam dosyć, garaż mieszczący tylko jeden pojazd, kanał na dworze przez co musisz pracować na zewnątrz, drzwi obwieszone tak jak by miały zaraz wypaść i ucieka przez nie ciepło, ogrzewanie jakie tam jest to dmuchawa na ropę która jest bardzo głośna i można szału dostać. Przez te warunki jestem teraz cały czas chory, a ubrań roboczych nie dostałem ani razu.

Bez nicku

Co za bujda osobo o nicku MŁODY, 150km? Hahaha chyba poj*bało. Omijać chyba w obrębie 150km tego mechanika bo to kompletna porażka ci się tam wyprawia. Ktoś powinien się ostro wziąść za tą osobę tak żeby mu w pięty poszło!????????????

Anonimowy

To jest skandal, jak można nie udzielić pracownikom urlopu skoro nawet w poprzednim roku go nie dostali albo maksymalnie kilka dni a praktykantowi każe pracować 2 miesiące wakacji?!

Prostak

Nieznajomy

Zamknąć powinni tego człowieka za to co robi, flejtuch totalny, jak można trzymać pracowników w takich warunkach, to się w głowie nie mieści jakie są tam warunki sanitarne, poprsotu szok!!!

masakra, totalne dno :(

Zostaw merytoryczną opinię o Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki - Borzykowo

• Jak się pracuje w Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki?

Zobacz opinie na temat firmy Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki?

Mechanika Pojazdowa-Ślusarstwo Artur Klamecki
1.4/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wrzesińska 14
    62-307 Borzykowo