Opinie o Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik w Kutno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik w Kutno

Michał Nowy wpis

Cześć! Ilu fachowców aktualnie jest w tej firmie?

Adam Nowy wpis

Wszyscy mający kontakt z firmą "krzak" Hydro - EXPERT Wojtalik Robert i nie chcący mieć przykrych doświadczeń, proszeni sa o omijanie tego czlowieka jak najszerszym łukiem. Wszystkie tutaj pozytywne opinie są zfabrykowane. Właściciel firmy okazal sie zwykłym hochsztaplerem . Walczę i odzyskanie należności w wysokości 3000zl od roku.

Krzysztof Nowy wpis
@Adam

Jakiej sprawy dotyczą Twoje nierozliczone kwestie z firmą Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik? Pracowałeś u tego pracodawcy i nie zostało wypłacone Ci wynagrodzenie, czy może Twój post dotyczy zupełnie innej sprawy? Jeżeli możesz, to sprecyzuj tę informację, ponieważ na chwilę obecną wpis jest mało zrozumiały.

Adam Nowy wpis
@Krzysztof

Należność dotyczy niezapłaconej faktury za towar i z tego co wiem nie jestem sam.

Patryk

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników i jakich?

Teresa
@Patryk

Od Twojego wpisu minęło już trochę czasu. Czy mimo braku odpowiedzi na forum, zdecydowałeś się wysłać CV do Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H? Jeżeli tak i odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną, to napisz nam proszę o tym, jak przebiegła. Komentarz z konkretnymi informacjami byłby bardzo pomocny dla przyszłych aplikantów.

J

Serdecznie nie polecam współpracy z tym panem. Wydawał się rzeczowy, był u mnie w zeszły poniedziałek, zdiagnozował co jest nie tak, ustalił cenę części, które miały być w środę, ustalił koszt robocizny i pobrał pieniądze na materiały. Ani razu nie skontaktował się sam, by powiedzieć kiedy będzie (generalnie naprawa gardłowa, bo piec, wiec w domu zimno, a jestem sama z dwójka małych dzieci). W środę poinformował mnie, ze części jeszcze nie ma i jedzie po nie kolejnego dnia (blisko, za Łęczycę). Kolejnego dnia już nie odbierał, tylko wysyłał smsy po moich połączeniach - rano dostałam wiadomość, ze jest w drodze po części i będzie u mnie wieczorem, na zdziwienie dlaczego dopiero wieczorem odpowiedział, ze jedzie 600km w obie strony... o 19 na części wciąż czekał, o 21 zapytany o sytuacje powiedział, ze zostaje do jutra kupić w innej firmie i będzie kolejnego dnia o 15 (czyli w piątek). W piatek o 15 ani kontaktu ani przyjazdu. Znów nie odbierał, wysłał wiadomość, ze dopiero wraca i ma 170km do Kutna (swoją droga naprawdę ciekawe, ze rzekomo nie pracował dwa dni i szukał na łeb na szyje części, które były ogólnodostępne, ale to zostawię na deser). Zaczęłam znów dzwonić o 18, ale i tym razem nie doczekałam się podniesienia słuchawki. Poprosiłam wiec o wywiązanie się z umowy do dnia kolejnego (sobota), albo zwrot pieniędzy - 1300zl to nie jest mała suma - pod groźbą zgłoszenia sprawy na policję oraz do urzędu skarbowego. Cóż, naprawdę nie dało się inaczej z tym panem postępować. Niby zobowiązał się zwrócić pieniądze, bo stwierdził, ze części nie ma, ze poświecił swój czas na poszukiwania, ale firma produkująca te piece już nie istnieje i części są nie do dostania - piec pewnie trzeba będzie wymienić. W sobotę o umówionej porze znów się nie pojawił, na telefony nie odpowiadał, napisał znów SMS, ze OBIECUJE ze przyjedzie za godzinę. O 14:40 napisałam kolejnego smsa informującego, ze sprawa trafi do odpowiednich służb, ze daje mu naprawdę ostatnie pół godziny. Zero odezwu po czym prośba o numer konta. Dla mnie postępowanie po prostu skandaliczne, przede wszystkim pan jest wielkim kłamcą i krętaczem - nie wiem jakim jest fachowcem, bo mnie zostawił z zimnym piecem. Ja części w piątek wieczorem zamówiłam - i firma się znalazła i części ogólnodostępne... po drodze nasi wspólni znajomi próbowali odzyskać od niego pieniądze, co utwierdziło mnie w przekonaniu, ze poprosił o numer konta, żeby kupić trochę czasu, bo nie miał zamiaru go zrobić - w odpowiedzi na propozycje przelania pieniędzy w ich obecności odmówił. Mam historie połączeń, których nie odbierał, mam smsy, gdzie wszystko jest czarno na białym. Panie Robercie - tak się ludzi nie traktuje. Nie wnikam jaka była naprawdę przyczyna tej zwłoki, nie chce wierzyć, ze z zamiarem oszustwa przyszedł pan już do mnie w poniedziałek. Ostrzegam ludzi, którzy szukają pomocy i rzetelnego fachowca. Od tego pana tylko stek kłamstw Moje sugestie dla Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik: Sugeruję trochę więcej szczerości, jeśli faktycznie coś panu po drodze wypadło i nie chciał pan mnie oszukać - jeśli nie miał pan czasu na ta robotę wystarczyło powiedzieć w poniedziałek. Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, ale prowadzi pn firmę, ogłasza się jako naprawy 24h i gra takiego empatycznego i skorego do pomocy ludziom, a miał pan mnie serdecznie w nosie. Jedyne czego oczekiwałam to naprawy, do której się pan zobowiązał. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać kłamać i kontaktować się z klientem

Firma Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik szukała nowego pracownika na stanowisko Kolporter ulotek. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Krzysztof

Witam jestem klientem firmy Pana Roberta wykonywala firma umnie remont całego domu instalacji wod-kan i c.o jestem bardzo zadowolony z firmy Hydro-expert w stu procentach do polecenia pozdrawiam

Darek70

Kieszkos pracowałem u tego człowieka wielki oszust pracę wykonałem a pieniędzy brak na dodatek miał czelnosc zmienić numer i nie posiadam z tym człowiekiem kontaktu uważać na niego jeden wielki oszust.

Robert Wojtalik
@Darek70

A przypadkiem wpisałem Panu pomocna

Kieszkos

Zwykły oszust. Zadanie wykonania instalacji hydraulicznych go przerosło. Poza tym nie rozliczył się z pobranych pieniędzy. Nie dostarczył faktur ani nie wystawił faktury za swoją "pracę". Omijać szerokim.

@Kieszkos

Kieszkos to jakiś musi być pajac Pan Robert to jest bardzo porządna firma

Sławek
@Andrzej

Pan Robert robił nie jedna pracę u nas i nie było nigdy żadnego problemu jesteś mu dużo wdzięczni za jego prace i zetelnosc zawsze wszystko na czas jeżeli ktoś pisze źle to na temat firmy Pana Roberta to jest w błędzie w 100% polecam tego wykonawcę

Danielos36
@Kieszkos

Kieszkos absolutnie nie zgadzam się z twoją opinia. Pan Robert wykonywał u mnie pracę CO oraz wod-kan praca została wykonana bardzo dobrze i na czas nie miałem rzadnych zastrzeżeń faktury również otrzymałem i nie Sadze żeby był jakimś oszustem bo jak narazie to widzę tylko pańską opinie z góry polecam Pana Roberta. Daniel

Robert Wojtalik
@Danielos36

Dziękuję Panie Andrzeju panie Sławku i panie Danielu poprostu ludzie są podli chcą żeby coś było taniej człowiek jest za dobry i się na wszystko godzi no ale co ja mogę słyszałem troszkę o tych ludziach też wiem że wcześniej firmom też nie wyplacali pieniędzy ale to się dowiedziałem po fakcie jak cała praca u pani Kieszkowskiej była zakończona zrobiłem wszystko fakturkę wystawiłem i fakturka poszła poczta bo ja żadnych fuch nie robię i zawsze się rozliczam to co Pan tam napisał na mnie to są jakieś głupoty ja nie jestem msciwy ale za to sprawiedliwy ciekawy jestem czy ci pseudo szpachlaze co robią u pani Kieszkowskiej maja wogole jakąś firmę podejrzewam że nie jestem w 100%do tego przekonany to jak oni się rozliczaja z skarbowym i dochodowym chyba że też pani nie chce im zapłacić i jch pani straszy ale ja się nie mam czego obawiać bo fakturka została wysłana

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik - Kutno

Hydro-Expert Pogotowie Hydrauliczne 24H Robert Wojtalik
  • Wilcza 40