counter
5 2 11 5 1
Ryszard

@To jest realny komentarz!!! A ja mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do tych wpisów.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Czy pracownicy w Krzysztof Olaszczyk dogadują się między sobą?

Ryszard Nowy wpis

To jest realny komentarz Nowy wpis
Klient
@Ryszard

Nie, nie jestem z konkurencji, jeśli Pan jest od p. Olaszczyka lub pan jest nim, pod nicki Ryszard, to dobrze Pan wie, że to co napisałam to jest prawdą i proszę nie wymyślać tutaj bajek o konkurencji i próbować wybielić opisaną przeze mnie osobę. To co opisałam jest rzeczywistym stanem rzeczy. Ja myślę, że Pan Olaszczyk to dla nikogo konkurencją nie jest... Jest tylko człowiekiem, który obiecywał, że wszystko umie, wszystko zrobi i to tylko słowa a wyszło jak wyszło, czyli wykonał swoją pracę źle i stąd mój komentarz.

To jest realny komentarz!!! Nowy wpis
Klient

Krzysztof Olaszczyk remontował u mnie łazienkę i toaletę. Po 9 miesiącach zauważyłam pęknięcia, na kafelkach. Mam opinię Rzeczoznawcy. Kafelki na całości ścian zostały źle położone, czego efektem jest ich pękanie oraz odwarstwianie zaprawy klejowej od ściany.Wszystkie materiały do montażu kafelek były kupowane z zamówienia tego pana, kupowaliśmy, to czego potrzebował.Ja, żeby zrobić na nowo, na całości ścian kafelki, musialabym ponieść koszty nowego remontu. Telefonu pan nie odbierał, więc wysłałam mu pismo reklamacyjne, na które również nie było odpowiedzi ze strony p. Olaszczyka. Łazienka i WC nadają się do ponownego remontu, bo to kwestia czasu, jak kafelki zaczną odpadać ze ścian. Krzysztof Olaszczyk nie poczuwa się do odpowiedzialności i nawet nie raczy się że mną skontaktować w w/w sprawie,najwyraźniej uważa, że jeśli schowa głowę w piasek, to uniknie konsekwencji swojej źle wykonanej pracy. Tak jak napisał ktoś wyżej ten pan jest nierzetelny, niegodny zaufania i niepoważny a co najważniejsze niekompetentny w dziedzinie remontów. Jeśli ktoś szuka opinii o tym Panu, to proszę zwrócić uwagę, że wszystkie pozytywne komentarze są z jednego dnia i niemalże z jednej godziny????, czyli zostały napisane, przez kogoś od tego pana, lub przez niego samego(IQ-poziom przedszkolny) ???? Po tym konentarzu sądzę, że będą pozytywy z różnymi datami i godzinami a może sobie darują dodawanie fikcyjnych komentarzy???? NIE POLECAM TEGO PANA DO Remontów!!!

Użytkownicy czekają na odpowiedź 248 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Krzysztof Olaszczyk?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Anonimowy

praca która zleciłem Panu Krzysztofowi została wykonana w 101% bardzo sumienna i uczciwa osoba z fachem w ręce , naprawdę polecam

Sebastian

Kładzenie płytek, szpachlowanie, malowanie, panele, biały montaż, dokładny sumienny żetelny terminowy, godny polecenia.

Pati

Pan robił remont całego mieszkania, montaż biały, kładzenie płytek, stawianie ścianek działowych, wszystko od A do z, pracowity, sumienny, dokładny, zetelny, uczciwy,

Niezadowolony/a

UWAGA na tego Pana.Ten (nie)szanowny Pan,to kompletny amator!Wykonany przez tego Pana remont to kpina.Jego motto życiowe,to najwyraźniej ,to czego nie widać,to Nie robię.Nierzetelny,niesłowny,nie mający pojęcia na temat wykonywania remontów,ale za to składający obietnice bez pokrycia,w kwestii remontu.Nie polecam tego (pseudo) fachowca!

Niezadowolony/a

(usunięte przez administratora)Wykonany przez tego Pana remont to kpina.Jego motto życiowe,to najwyraźniej ,to czego nie widać,to Nie robię.Nierzetelny,niesłowny,nie mający pojęcia na temat wykonywania remontów,ale za to składający obietnice bez pokrycia,w kwestii remontu.Nie polecam tego (pseudo) fachowca!

Witam! Czy ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Krzysztof Olaszczyk w miejscowości Poznań. Czekamy na nowinki od pracujących.

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Olaszczyk - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad