Opinie o Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski w Toruń

gregorij

co to za zarządzanie osiedlem ...śmiech na sali i wieczne problemy z organizacją - Pan zarządca co idę do sklepu to fajeczka i plotki , realne podejście do sprawy ? żadne ,słyszałem nawet rozmowę gdzie administrator chciał podpiąć kogoś do zarządu wspólnoty żeby przeciwstawić się jakiejś mieszkance osiedla -także można odpowiedzieć sobie samemu......

Ella
@gregorij

To zmieńcie zarządcę - po co się męczycie. Przecież to wasze pieniądze idą na ten cel.

Basia

Dobry zarządca , ludziom to nic i nikt nie dogodzi , dba o wszystko , rozliczenia są na czas a ze ktoś ma budynek w ruinie to chyba nie wina zarządcy tylko użytkowników

Barbara

Jak wiadomo zazwyczaj zarządca osiedli nie cieszy się zbytnio dobrą opinią, tak również chyba jest niestety w tym przypadku. Ludzie skarżą się to na tynk łuszczący się z elewacji to na to, że dokumenty przygotowywane przez pana są na "odwal się". Czy w ten sam niedbały sposób podchodzi ten pan do swoich podwładnych? Ile osób aktualnie pracuje tutaj w administracji? Jak z atmosferą pracy w tym miejscu?

@Barbara

Trudno cokolwiek dowiedzieć się o tym zarządcy, nawet jego strona internetowa jest niedostępna, tylko dla zalogowanych. Nie wiem czemu się ukrywa. Nie wiadomo iloma budynkami i na jakim osiedlu się zajmuje i stąd trudno wywnioskować ile osób może zatrudniać.

Lokator
@Gość

Z tego co się zdążyłem zorientować, to jest tylko on i jakaś pani, chyba więcej nie potrzeba, bo też niewiele robi. Zrobić rozliczenie raz w roku lub doprowadzić kilkunastoletni nowy blok prawie do ruiny, to naprawdę niewiele pracy kosztuje.

Sąsiad

Kilka lat temu zgłaszałem p. Rutkowskiemu, że się łuszczy tynk na elewacji i kawałki farby spadają mi na taras oraz są problemy z zalewaniem garaży po deszczu, ale moje skargi zostały zignorowane i tak jest do dzisiaj. Niedługo nasz blok zamieni się w ruinę przy takim administratorze.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dario

Mam dość tego zarządcy. Fatalny i jeszcze raz fatalny.

Mieszkanie-Koniuchy

Mam mieszkanie we wspólnocie, którą zarządza firma. Ocena tego zarządcy jest średnia. Nie mogę powiedzieć że jest ok ale nie mogę też powiedzieć że jest nie ok. Taki sobie zarządca. Gdybym mógł wybrać innego to bym to zrobił.

Zostaw merytoryczną opinię o Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski - Toruń

• Jak się pracuje w Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski?

Ger Invest Consulting Grzegorz Rutkowski
  • Koniuchy 19/38