Opinie o Tomasz Kopeć Kraft Sport w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tomasz Kopeć Kraft Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Tomasz Kopeć Kraft Sport o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Kopeć Kraft Sport w Wrocław

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Kraft Sport a w szczególności właścicielowi Panu Tomaszowi, że zostaliśmy obsłużeni profesjonalnie i błyskawicznie. Wiedza techniczna i chęć jej przekazania oraz podzielenia się doświadczeniem to wyjątkowy walor sklepu. Gorąco polecam a osobiście będę korzystał z ich usług w przyszłości.

003 Nowy wpis

Bardzo profesjonalna obsługa. Znalazłam to czego konkretnie szukałam bez zbędnych komentarzy i namawiania. Dodatkowo dowiedziałam się paru ciekawostek związanych z kupionym sprzętem. Dziękuję i polecam

Dorotka Nowy wpis

Polecam najlepszy asortyment sportowy we Wrocławiu i profesjonalizm obsługi Kraft Sport .

Szkoleniowiec Nowy wpis

Bardzo dziękuję firmie Kraft Sport, właścicielowi Panu Tomaszowi, że zostałem profesjonalnie, a przede wszystkim miło w fajnej atmosferze obsłużony. Pan Tomasz bardzo merytoryczny i pomocny. Zna się na rzeczy, czuć pasję i chęć pomocy, mocno zorientowany o tym co sprzedaję. Dodatkowo bootfiting na ligowym poziomie????Szczerze polecam.

Marcin Nowy wpis

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tomasz Kopeć Kraft Sport? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Henryk

Pełen profesjonalizm, kultura osobista Pana Tomasza oraz chęć i zaangażowanie w zakupie roweru elektrycznego jakiego dokonałem, a to dzięki radom i wiedzy sprzedającego, postanowiłem zaufać mu i dzisiaj jestem szczęśliwszym amatorem pojazdu dwu kołowego jakim jest rower. Dlatego też z czystym sumieniem i szczerze polecam Sklep Kraft Sport.

Witold

Bardzo profesjonalna obsługa. Zaangażowanie przy realizacji zamówienia klienta pełne podziwu dla mnie osobiście na 6. Dziękuję

Ilona
@Witold

Można wiedzieć z czego dokładnie korzystaliscie? :)

Pietia

Ok

Dorota
@Pietia

W sensie praca tu ok była? A czemu Cię już to nie ma? :(

Ryszard

Dosc długo poszukiwałem nart Stockli, ktore miałem okazje przetestowac w poprzednim sezonie, lecz wystąpiły problemy ze znalezieniem rozmiaru. Szukałem na stronach Niemieckich i Holenderskich a takze z drugiej reki z miernym rezultatem. W sklepie Karaft Sport znalazłem moj rozmiar po czym natychmiast kupiłem internetowo, niestety okazało sie ze ostatnia para w tym rozmiarze została sprzedana chyba w tym czasie kiedy składałem zamowienie. Wiec skontaktowałem sie telefonicznie ze sklepem i Panem Tomaszem ktory od strzału odesłał pieniądze na moje konto. Po czym obiecał ze sprobuje znalezc dla mnie poszukiwane deski. W czasie rozmowy wywnioskowałem ze to człowiek pełen profesjonalizmu i zapału w tym co robi. Nie myliłem sie. Juz po dwoch dniach odebrałem telefon od pana Tomasza, znalazł dla mnie poszukiwany rozmiar desek. Nie wiem jak to Wyczarował. Ale zostałem szczesliwym posiadaczem Super boazerii. Z czystym sumieniem i szczeze polecam Sklep Kraft Sport. Profesjonalizm, oraz chęć i zaangazowanie w dzisiejszych czasach jest godne uznania w stosunku do wielu sklepow i obsługi jakie mamy na rynku w Naszym Kraju Szacun dla Pana Tomka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich amatorow sportow,i zycze takich bezinteresownych sprzedawcow na swojej drodze do poszukiwania wymarzonych sprzetow. Ryszard.

Iza
@Ryszard

Ludzie z pasją tworzą najlepsze biznesy :) A nie wiesz czy ten pan pracuje sam czy z kimś?

Ryszard

Ilona

Witam, czy nowy pracownik w Kraft Sporcie już na start dostaje umowę o pracę? Jeśli tak, to na jaki okres czasu jest ona zawierana? Na okres próbny czy może od razu na czas określony/nieokreślony? :)

Irena

W piątek zadzwoniłam, czy da radę nasmarować narty biegówki na poczekaniu. Pan potwierdził, że można przyjeżdżać i zrobią. Po przyjeździe panowie od razu włączyli maszynę, bo była zimna i wyłączona, zaproponowali kawę i dla zabicia czasu wizytę w sklepie, na czas smarowania. Postanowiłam zajrzeć i byłam bardzo zaskoczona. Sklep super zaopatrzony. Duży wybór desek, nart zjazdowych i biegowych dla wymagających; akcesoria: kaski, gogle, ochraniacze no i ciuchy..., marki naprawdę z najwyższej półki. Panowie mili nie nachalni, żeby wcisnąć, tylko prezentują ewentualnie proponują. Po wizycie byłam zachwycona szeroką ofertą nie tylko ciuchów i sprzętu, ale też miłą obsługą. Niestety nic nie kupiłam, bo przyjechałam tylko na smarowanie, ale już mam upatrzoną kurtkę narciarską ze świetnymi parametrami :-) Już nie mogę się doczekać, żeby ją kupić i założyć na stok, tylko żeby wreszcie je otworzyli.... Sprzętu na razie nie wymieniam, bo mam świeży, ale przed zakupem kolejnego, a jeżdżę i na desce i na zjazdówkach 2-3 tygodnie w sezonie i na biegówkach, zajrzę na pewno. Mam też upatrzony u nich kask POC niebieski... piękny i w dobrej cenie. Sklep dla wymagających narciarzy i snowboardzistów - polecam!!!

Tadeusz

Fachowa, serdeczna obsługa. Sprzęt do renowacji ślizgów nart rewelacyjny

Mirek

Witam wszystkich amatorów białego szaleństwa szukających sklepu z dobrym sprzętem sportowym. Mogę z czystym sumieniem polecić ten sklep dla tych co dopiero zaczynają przygodę z nartami i dla tych jak ja co już wiedzą jak czerpać przyjemność z coraz mocniejszych iszypszych skrętów na granicy przyczepności... Dlatego postanowiłem wymienić buty na bardziej wymagające i dające więcej możliwości. Odwiedziłem kilka sklepów i tak zwani psełdo eksperci dobrali mi but (markę i rozmiar) a więc zaczęły się poszukiwania najlepszej ceny i tak trafiłem do Pana (usunięte przez administratora). Dał mi czego szukałem. Tak mi się wydawało, ale on był innego zdania mówiąc że ten but w tym rozmiarze w którym prubowali mi sprzedać w innych miejscach będzie na mnie za duży i dał mi o rozmiar mniejszy .O dziwo po dobrym dopieciu na długość były ok trzymały jak beton, był tylko problem z bokami stóp cisły jak... Oczywiście dałem mu znać że cisną po zewnętrznej stronie tak jak bym miał o jednego palca za dużo a on mi powiedział że ma taki sprzęt do formowania skorupy w którym może mi zrobić miejsca na dwie stopy ale jak będzie za długi to już nic nie da się zrobić. Pomyślałem sobie że to raczej nie możliwe bo to by znaczyło że w tych innych sklepach nie mieli pojecia i sprzętu do tego, ale za wszelką cenę wmawiali mi że ten but jest idealny dla mojej stopy. Po 20 minutach spedzonych w sklepie Pana Tomasza widziałem w jaki sposób b odbierał buty innym klijetom i postanowiłem zaufać mu i dzisiaj jestem najszczesliwszym amatorem białego szaleństwa. Dosyć że kupiłem buty w najlepszej cenie w Wrocławiu to wiem że jak bym tu nie trafił to bym miał za duży but a co za tym idzie pieniądze wyrzucone w BŁOTO. Dla mnie gościu ma potężną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w tym co robi a na dodatek super ceny polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Kopeć Kraft Sport - Wrocław

• Jak się pracuje w Tomasz Kopeć Kraft Sport?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Kopeć Kraft Sport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Kopeć Kraft Sport?

Tomasz Kopeć Kraft Sport
  • Wyścigowa 44 lok. 2