Opinie o Evtrans Ewa Lipczyńska w Chełm

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Evtrans Ewa Lipczyńska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Evtrans Ewa Lipczyńska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Evtrans Ewa Lipczyńska w Chełm

Lakiernik wygasł z miesiąc temu chociaż ja i tak patrzyłem za mechanikiem, wiem ze w listopadzie jeszcze szukali a znam się na ciężarowych. Myślicie, że w tym roku cos jeszcze będzie dostępne? dodatkowo czemu piszą, że dostanie się wszystko? To ironia? Nie ma pakietu socjalnego?

Olga

Trwa aktualnie rekrutacja na stanowisko kierowcy ciężarowego. Zarobki podane w ogłoszeniu to od 7500 zł brutto. Orientuje się ktoś ile tak faktycznie wychodzi w skali miesiąca na tym stanowisku? Firma zapewnia jakiś socjal? Chociażby karta Multisport i?

Gierek Nowy wpis
@Olga

Tak dostaniesz wszystko ????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Evtrans Ewa Lipczyńska - Chełm

Firma Evtrans Ewa Lipczyńska prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• LAKIERNIK/BLACHARZ SAMOCHODOWY, Chełm - Kwiecień 2024
  • MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH (OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH), Chełm - Kwiecień 2024
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (TRASA KRAJOWA) CEMENTONACZEPA, Chełm - Kwiecień 2024
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (PRACA NA TERENIE POLSKI I UNII EUROPEJSKIEJ) - PLANDEKA, Chełm - Styczeń 2024
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (PRACA NA TERENIE POLSKI I UNII EUROPEJSKIEJ) - PLANDEKA, Chełm - Grudzień 2023
  • BLACHARZ SAMOCHODOWY, Chełm - Listopad 2023
  • MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, Chełm - Maj 2023
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (WYWROTKA) - TRASA KRAJOWA, Chełm - Grudzień 2022
  • LAKIERNIK SAMOCHODOWY, Chełm - Wrzesień 2022
  • KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (CEMENTONACZEPA) - TRASA KRAJOWA, Chełm - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Evtrans Ewa Lipczyńska lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Evtrans Ewa Lipczyńska
  • Rampa Brzeska 39