Opinie o Elektra Plus Maciej Połczyński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elektra Plus Maciej Połczyński. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektra Plus Maciej Połczyński o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektra Plus Maciej Połczyński w Poznań

Witam wszystkich klientów firmy Elektra Plus. Chciałem podzielić się opinią na temat produktów i współpracy z firmą Elektra Plus. W ubiegłym roku tj. 2021 zepsuł mi się elektromagnetyczny zaczep w furtce wejściowej na posesję, który kiedyś założony został przez firmę, która montowała przęsła, bramę ogólnie rzecz biorąc ogrodzenie, więc nawet nie miałem pojęcia co tak naprawdę się zepsuło jakiej to firmy było itd. Dzięki nadrukowi danych kontaktowych (na zaczepie) i logo firmy skontaktowałem się z firmą elektra plus aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie, jaki powinienem kupić następny, może po tylu latach są już inne dostępne rozwiązania ( np zamek z tzw. Pamięcią), i tu pierwsze miłe zaskoczenie, że Pani która rozmawiała ze mną starała się wszystko wytłumaczyć jakie obecnie w ich ofercie są elektrozaczepy, które spasowały by mi do mojej furtki. Na koniec rozmowy Pani zaproponowała mi aby przesłać ten uszkodzony elektrozaczep i albo mi go naprawią a może nawet wyślą nowy, mimo że nie posiadałem paragonu a nawet nie wiedziałem ile lat już on u mnie funkcjonował. I to jest profesjonalne podejście do klienta i do swoich produktów. Kolejny elektromagnetyczny zaczep zakupiłem również z tej samej firmy tj. Elekrty Plus, mimo że poprzedni się zepsuł właśnie tej firmy. Obecnie zakupiłem elktromagnetyczny zaczep z tzw. "Pamięcią", który sprawnie działa i ma właśnie świetną dodatkową funkcję mianowicie "Pamięć", która przydaje się, gdy wyprowadzamy gościa z posesji, to nie musimy otwierać kluczem furtki a wystarczy zwolnić elektrozaczep w domofonie i zamek ten jest otwarty, aż do pierwszego otwarcia furtki, i możemy spokojnie gościa odprowadzać. Bardzo dobra funkcja zaczepu polecam. Później również miałem kontakt z pracownikami tej firmy a jak wiadomo to właśnie pracownicy tworzą wizerunek firmy i znowu się nie zawiodłem, mogłem liczyć na pomoc i fachowe doradztwo, tym osobom po prostu zależało na kliencie i na swoim, kiedyś tam dawno sprzedanym produkcie, brawo dla załogi Elektra Plus. Pozdrawiam Adam

Zostaw merytoryczną opinię o Elektra Plus Maciej Połczyński - Poznań

Elektra Plus Maciej Połczyński