Opinie o Auto Naprawa Piotr Woch w Konopnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Auto Naprawa Piotr Woch. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Auto Naprawa Piotr Woch o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Naprawa Piotr Woch w Konopnica

123 Nowy wpis

esz otrzymywać powiadomienie o nowych opiniach na maila? Dziękuję wpisz nazwę pracodawcy wpisz nazwę miejscowości Lokalizacja Szukaj Auto Naprawa Piotr Woch Auto Naprawa Piotr Woch Adres: 277, 21-030 Konopnica NIP: 7123019710 REGON: 369640759 0 2 Opinie Oferty pracy Rozmowy kwalifikacyjne Wywiad Jesteś tutaj: Opinie o pracodawcachAuto Naprawa Piotr WochOpinie o Auto Naprawa Piotr Woch Udostępnij Opinie o Auto Naprawa Piotr Woch Filtruj opinie po kryteriach: UWAGA 07.05.2019 10:43 (usunięte przez administratora) To jak auto zostało naprawione to istne druciarstwo. A pieniądze z kosmosu za robotę. Omijać szerokim łukiem jeżeli chcecie żyć! Bo u gościa chyba jest takie przekonanie, że skoro czegoś nie widać na pierwszy rzut oka to nie trzeba robić. A jak belki pod spodem "nie da" się przykrecic na wszystkie śruby, to złapie na trytytki. "kobieta nie zauważy i i tak się nie zna". Za to co człowieku zrobiłeś to powinieneś siedzieć, bo naraziłeś na niebezpieczeństwo i utratę życia bliskiej mi osoby. Mam nadzieję, że pójdziesz zamiatac drogi, a nie będziesz udawał że coś potrafisz. Takiego partactwa w życiu wcześniej nie widziałem! I ciesz się że nie wymieniłem wszystkich elementów które zostały przez Ciebie rzekomo naprawione. Ręce opadają na takich pseudo mechaników.

UWAGA

(usunięte przez administratora) To jak auto zostało naprawione to istne druciarstwo. A pieniądze z kosmosu za robotę. Omijać szerokim łukiem jeżeli chcecie żyć! Bo u gościa chyba jest takie przekonanie, że skoro czegoś nie widać na pierwszy rzut oka to nie trzeba robić. A jak belki pod spodem "nie da" się przykrecic na wszystkie śruby, to złapie na trytytki. "kobieta nie zauważy i i tak się nie zna". Za to co człowieku zrobiłeś to powinieneś siedzieć, bo naraziłeś na niebezpieczeństwo i utratę życia bliskiej mi osoby. Mam nadzieję, że pójdziesz zamiatac drogi, a nie będziesz udawał że coś potrafisz. Takiego partactwa w życiu wcześniej nie widziałem! I ciesz się że nie wymieniłem wszystkich elementów które zostały przez Ciebie rzekomo naprawione. Ręce opadają na takich pseudo mechaników. Nie pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Naprawa Piotr Woch - Konopnica

Auto Naprawa Piotr Woch