Opinie o Borowicz Robert Construct Team w Mosina

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Borowicz Robert Construct Team. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Borowicz Robert Construct Team o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Borowicz Robert Construct Team w Mosina

zawiedziony klient Nowy wpis

Pragnę wszystkich ostrzec przed korzystaniem z usług Roberta Borowicza. 24.07.2021 r. zawarłem z nim umowę słowną na wykonanie szafy do przedpokoju. Zrobił pomiary, wycenił i zażądał zaliczki w wysokości 1600 zł na poczet usługi. Pieniądze przelałem na konto, które mi podał - na Agnieszka Borowicz. Krótko po tym przestał odbierać ode mnie telefony. Odpisywał tylko sms -ami. Tłumaczył, że na razie nie może robić tej roboty bo jest w delegacji, po jakimś czasie, że termin przesuwa, bo ma dużo zleceń. Zażądałem zwrotu zaliczki. Pieniędzy mi nie zwraca, tłumacząc że wyjechał za granicę. Zupełnie mnie ignoruję, robi uniki itp. Stwierdzam, że jest to człowiek mocno nieuczciwy, nie godzien najmniejszego zaufania, (usunięte przez administratora)

Ireneusz Nowy wpis

A jak firma radziła sobie w czasie kiedy branża była niemal całkowicie zamknięta?

Janek Nowy wpis

Witam współpracuje z Panem Robertem od jakiegoś czasu i nie mam żadnego problemu klienci z którymi współpracujemy także są zadowoleni z naszych usług wiec Może osoba która wypisuje te brednie poprostu nie lubi Roberta a może ta sprawa ma drugie (usunięte przez administratora) a może osoba ta waliła w szyję w pracy i musiał ponieść konsekwencje!!! Robert wtajemniczył mnie w sprawę i wiem jak to wyglądało z jego ekipie i lepiej jest wysłuchać drugiej że stron a później skazywać na pożarcie! Pozdrawia Janek

Zenon

PROSZĘ omijać tą firmę szerokim łukiem nie polecam

Łucja Nowy wpis
@Zenon

Radzisz trzymać się z dala od firmy Construct. Opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdybyś napisał, czemu. Dlaczego nie polecasz? Co nie odpowiada Ci w firmie?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Borowicz Robert Construct Team kandydat na stanowisko Cieśla konstrukcyjny ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Zuzia

@zenon ale dlaczego? Napisz coś więcej !

Jak wygląda ścieżka awansu w Borowicz Robert Construct Team?

Zenon

PROSZĘ omijać tą firmę szerokim łukiem

Traczyk

Jaka firma to imitacja firmy jeszcze większą labą jest niby szef

Traczyk

Proszę omijać tą niby firmę i niby szefa to zwykły ķłamca i (usunięte przez administratora)

Mały

Sam zaczął obawiać się własnego cienia ale cuż ciężko sobie na to zapracował

Kumpel
@Mały

Nie zbyt inteligentny typowy PGR

To ja
@Kumpel

Sam się skończył kłamca i (usunięte przez administratora) a inteligencja jaka ? to ptasi mórzdzek

To ja

Neandertalczyk z tego gościa i tyle

Admin

(usunięte przez administratora) do szczania

Zostaw merytoryczną opinię o Borowicz Robert Construct Team - Mosina

• Jak się pracuje w Borowicz Robert Construct Team?

Zobacz opinie na temat firmy Borowicz Robert Construct Team tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Borowicz Robert Construct Team?

Borowicz Robert Construct Team
  • Skrzynecka 2