Opinie o Jolly-Heap Svitlana Sapunova w Wysoka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jolly-Heap Svitlana Sapunova. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jolly-Heap Svitlana Sapunova na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jolly-Heap Svitlana Sapunova w Wysoka

UE

Bardzo słabe warunki pracy, brak szacunku do swoich pracowników, praca za minimalną pensję na umowach śmieciowych. Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca. Ciągła inwigilacja oraz kontrola pracowników, porównywanie do pracowników z Ukrainy że niby lepsi etc... Zupełnie nie polecam!!! Praca w domu Wielkiego brata wszędzie kamery oraz podsłuchiwanie pracowników. Totalna przesada!!!

HR
@UE

W naszej firmie nie praktykujemy żadnego podglądania, ani podsłuchiwania pracowników, co uważamy za nieetyczne i bezcelowe. Konstruowanie teorii spiskowych na podstawie 2 kamer, które istnieją tylko w celach zabezpieczenia budynku przed kradzieżą jest bardzo dużym nadwyrężeniem. Proszę uwierzyć, że nagrania z kamer są na tyle nieatrakcyjne, że można by je stosować co najwyżej jako lek na bezsenność. Pensja jest uzależniona od efektywności pracy, a normy są obliczone tak, aby każdy mógł je wyrobić w normalnym trybie pracy - przy odrobinie zaangażowania można zarobić dużo więcej niż wynoszą rynkowe standardy. W naszym zespole posiadamy wspaniałych ludzi o różnych narodowościach i każdy jest najlepszy, nikogo nie wystawiamy na piedestał, ani nikomu nie umniejszamy. Przykro nam, że takie miał/a Pan/i odczucia, ale dziękujemy za szczerą opinię. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na rynku pracy! :)

jolly heap to rodzina, pracuję tu już dłuższy czas, warunki pracy są bardzo komfortowe, relacje w zespole są doskonałe, kierownictwo miłe, zawsze pomogą i doradzą, praca akordowa, ale w tym samym czasie norma jest wykonalna jeśli pracujesz i nie jesteś rozproszony przez dłuższy czas. ❤

HR
@Alex

Atmosfera w zespole jest bardzo pozytywna, a można się o tym przekonać już po przekroczeniu progu firmy. Nasz zespół składa się ze niezmiennej ilości osób, 90% z nich to stała ekipa. Poprzedni rok był rokiem, w którym firma chciała zwiększyć możliwości produkcyjne, więc rekrutacja była dosyć intensywna - część osób się po prostu nie czuła w takiej formie pracy (praca jest siedząca, wymaga skupienia i pewnych zdolności manualnych), więc po okresie próbnym nie zdecydowała się jej podjąć. Przykro nam słuchać o "przemiale" i "dużej rotacji", bo poświęcamy dużo uwagi na to, aby tworzyć kolektyw i zgrany zespół, a Pańskie słowa wydają się mocno zniekształcać rzeczywistość. Każdy ma prawo do opinii, chcielibyśmy tylko, aby te opinie były obiektywne. Posługiwanie się stwierdzeniami "za jakiś czas będziecie szukać nowej pracy" w żaden sposób nie wpisuje się w realia i standardy naszej firmy, dla której "przemiał" nie jest korzystny ani przez pryzmat naszych wartości, ani z punktu biznesowego, czy wizerunkowego.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Jolly-Heap Svitlana Sapunova?

HR Nowy wpis

Na okres próbny (1-3 miesiące) zawierana jest umowa zlecenie, a po tym czasie Umowa o Pracę z pakietem medycznym oraz dofinansowaniem do kosztów paliwa. W przypadku pracy biurowej możliwa jest również umowa na warunkach B2B.

Alex
@.

Jaka rodzina??? Rodzina zarabia na ale ty jej częścią nie jesteś... Puknij się w głowę. Relacje w zespole?? Chyba byłych pracowników bo przemiał jest ogromny... Ile osób było na produkcji a już nie jest od początku tego roku 5-10 osób??? Jakby warunki były takie świetne to by tam ludzie pracowali... A tak to ciągłe rekrutacje. Nawet już w ogloszeniach nie piszą jaka firma szuka ludzi bo już opinia poszła w świat. No cóż nie odradzam ale szkoda czasu bo za jakiś czas będziecie szukać nowej pracy.

Alex

Nie polecam. Szkoda czasu pracowałem kilka tygodni. Praca na akord przerzucanie z miejsca na miejsce żeby nie zarobić więcej. Jak to mówią obiecanki cacanki a zarobisz może minimalną krajową.

Pracownik produkcji
@Alex

Panie Alexie, Praca na produkcji często jest pracą akordową co niesie ze sobą korzyści dla obu stron. Nasz obecny team ma świetną energię i zapał do pracy, konsekwentnie wyrabiają założone normy, co przekłada się dla nich na ponadprzeciętne w tym sektorze zarobki. Przykro nam, że nie udało się Panu dopasować się do zespołu. Z kolei każdej zainteresowanej pracą osobie polecamy przyjść i zobaczyć jaka atmosfera panuje wśród zespołu :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jolly-Heap Svitlana Sapunova, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży eksportowej? Podziel się swoimi wrażeniami!
blondwłosa

Mój czas w Jolly Heap jako księgowa był koszmarem. Cały proces rekrutacyjny był chaotyczny, a atmosfera w firmie to czysta toksyna. Zarządzanie jest bezużyteczne, zwłaszcza ta blondwłosa pani z zarządu, która zdaje się nie mieć pojęcia, co robi. Jej decyzje tylko pogarszają sytuację. Rada dla Zarządu: Pilna potrzeba zmiany w podejściu do zarządzania i rekrutacji. Nie polecam Jolly Heap nikomu.

Pracownik HR
@blondwłosa

Bardzo przykro nam słyszeć taką opinię, jednak księgowość zlecamy firmie zewnętrznej i nigdy nie zatrudnialiśmy, ani nie zatrudniamy obecnie osób na tym stanowisku, więc ciężko nam się odnieść do Pani wypowiedzi.

roman

Niskie Wynagrodzenie Pogłębia Niedogodności w Doświadczeniu z Jolly Heap Jako osoba pochodząca z Ukrainy, mieszkająca w Polsce od piętnastu lat i absolwentka ukraińskiego uniwersytetu, moje doświadczenia z Jolly Heap były zniechęcające ze względu na nieadekwatną ofertę finansową i nieprofesjonalną rozmowę kwalifikacyjną. Miałem głębokie obawy co do profesjonalizmu firmy po rozmowie kwalifikacyjnej. Pytania dotyczące życia osobistego były nie tylko niemoralne, ale naruszały również standardy etyczne. To wydarzenie skłoniło mnie do przemyślenia zasad Jolly Heap i jej podejścia do ochrony prywatności kandydatów. Ponadto proponowane wynagrodzenie było nie tylko niskie, ale wręcz bardzo niskie, co było główną przyczyną mojej decyzji o rezygnacji z pracy. Oferta finansowa była zdecydowanie niewystarczająca, gdy chodzi o utrzymanie dzieci, odpowiedzialność za rodzinę. Moje uzasadnione obawy wynikają z moich doświadczeń z nieodpowiednimi pytaniami podczas rozmowy kwalifikacyjnej i niskim wynagrodzeniem. Mam nadzieję, że ta opinia posłuży Jolly Heap jako konstruktywna krytyka, zachęcając firmę do przemyślenia polityki wynagrodzeń i praktyk rekrutacyjnych oraz tworząc bardziej przyjazny i szanujący klimat dla przyszłych kandydatów.

Pracownik HR
@roman

Zawsze staramy się podchodzić do krytyki, jako zjawiska, które ma nas czynić mądrzejszymi, ale nie zgadzamy się z pisaniem złośliwych, zniesławiających nas i totalnie fikcyjnych opinii. Pani/a wypowiedź wygląda na taką. Dlatego chcieliśmy wskazać pare nieścisłości - Raz w wypowiedzi pojawia się forma żeńska - "absolwentka", a potem męska - "Miałem", więc ciężko nam zrozumieć kto jest po drugiej stronie, - Niestety, ale nikt o opisanym profilu nie aplikował do nas w ostatnim czasie, - Na rozmowach kwalifikacyjnych nigdy nie pytamy o prywatne sprawy. Jedyne pytanie, które się czasem pojawia to "czy posiadasz dzieci", bo produkt skierowany jest do dzieci, a na pytanie oczywiście można odmówić odpowiedzi - nie mordujemy za to ;). - Proponowane wynagrodzenie jest zawsze kalkulowane na podstawie norm występujących na rynku i porównując oferty pracy bardzo szybko można dojść do wniosku, że jako firma płacimy naszym pracownikom rynkowe stawki, a każdego staramy się ponadto indywidualnie doceniać za wykonaną pracę. - Cała Pani/a wypowiedź wygląda na wygenerowaną przez sztuczną inteligencję, co jeszcze bardziej przekonuje nas w tym, że opinia jest najzwyczajniej fikcyjna. Mamy jednak nadzieję, że znajdzie Pan/ Pani swoją wymarzoną pracę w najbliższym czasie i życzymy wszystkiego co najlepsze.

JollyHeap to miejsca dla ludzi, którzy chcą pracować i traktują pracę jako drogę do rozwoju i realizacji celów. Negatywne komentarze zapewne wystawiane są przez osoby, które oczekiwały scrollowania facebooka przez cały dzień. Jeśli się chce i potrafi to firma daje dużo możliwości - od zarobków, przez miłą atmosferę po szansę wyjazdu na targi międzynarodowe kilka razy do roku. Prawda jest taka, że dzień zaczynamy od wspólnej kawy i pogawędki. Praca ze względu na specyfikę branży jest mega przyjemna, bo produkt kierowany jest do dzieci, więc nie ma nudy, szczególnie na targach. Atmosfera w biurze jest luźna, nie ma żadnego podsłuchiwania na kamerach, (usunięte przez administratora) jak niektórzy twierdzą. Metodologia pracy jest nieważna dopóki robisz swoje i to działa, nikt nie stoi nad Twoją głową i nie suszy Ci co masz robić. Po prostu najnormalniejsze miejsce pracy, gdzie są szanse, ale także oczekiwania - niestety tej drugiej części zbyt wiele osób nie rozumie.

KK

Witam, byłem zainteresowany ogłoszeniem o pracę w Państwa Firmie ale po przeczytaniu opini widać że coś tam ewidentnie jest nie tak, podziękuję i odpuszczę. Pozdrawiam, Dobry pracownik ????

bartek
@KK

Dzięki za szczere komentarze dotyczące firmy. Po przejrzeniu wielu negatywnych opinii, mam jednak obawy co do dołączenia do waszej ekipy. Dla mnie ważne jest, żeby praca odbywała się w pozytywnym i przyjaznym środowisku. Zależy mi na otwartości i zadowoleniu pracowników, a niestety te negatywne recenzje budzą we mnie pewne wątpliwości. Myślę, że dla obu stron lepiej będzie, jeśli poszukam opcji bardziej zgodnych z moimi wartościami i celami zawodowymi. Dziękuję za zrozumienie

BP

Nie polecam, te pozytywne opinie wystawiają albo obecni pracownicy(czyt.lizusy) albo szefostwo. Jedyna normalna osoba z całego szefostwa jest Aleksander, który normalnie rozmawia z ludźmi i ich nie atakuje. Za to Szefowa i Kierowniczka jak coś się nie podoba atakują we dwie, ciągle spiskują za plecami. Wszystkiego się czepiają, normy zrobione tak żeby pracownicy za dużo nie zarabiali. Tam by się przydała wizyta Państwowej Inspekcji Pracy, i wtedy może by się skończyło szantażowanie ludzi i podsłuchiwanie ich za pomocą kamer. Radzę omijać, byłem na kilku dniach próbnych ale zdążyłem poznać te osoby bardzo dobrze.

Ktos
@BP

Pracuje w Jolly już jakiś czas i nie przypominam sobie żebyś u nas pracował ( a) Podejrzewam że te wszystkie negatywne opinie wstawia jedna osoba która opuściła nasz team w lipcu. Podszywa się pod różne postacie, które sama wymysla.

Firma Jolly-Heap Svitlana Sapunova prowadzi obecnie rekrutację w mieście Rzeplin. Ile płacą na stanowisku Pracownik Produkcji?

UE

Jeżeli chodzi o zarobki to Podstawa :/ słaba atmosfera w pracy. Bardzo "Wschodnio europejskie" ;) do pracownika. Można próbować ale po co tracić czas ;)

@UE

Moim zdaniem jest to firma, w której pracownik ma pracować za 4 osoby najlepiej za najniższą krajową. Niestety szefostwo próbuje pracowników zastraszać krzykiem, manipulacja i obiecywaniem wyższej wypłaty. Wiecznie porównywanie że na Ukrainie robią więcej, lepiej i nie narzekają. Tutaj jak się upomnisz o swoje jesteś atakowany przez Właścicielkę firmy i PANIĄ kierowniczkę, które twierdzą że atutami tej pracy jest (ciepło, światło i woda ). Nie ma stałych pracowników z wyjątkiem jednego chłopaka, który jeszcze dziękuje za to że mu zapłacą jego wynagrodzenie... Gdzie sam buntuje nowych pracowników że mają nie robić norm, a później biega co chwilę na skargę i się podlizuje. Jest to rodzina Ukraińska firma w której pracuje cała rodzina i nie mają poszanowania do drugiego człowieka. Wszędzie są kamery z podsłuchami,zakazywanie rozmów, wstawania od stanowiska pracy chyba że na przerwę 15min i 10 na toaletę. Polecam omijać szerokim łukiem. Były 4 opinie została jedna, firma płaci za usuwanie opinii.

Pracownik 1

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd... Praca w tej firmie to praca jak każda inna... Co prawda, niektórzy ludzie chyba nie rozumieją do końca co to znaczy PRACA i przychodząc do firmy, czują się jak by siedzieli w kafejce internetowej, Jest to praca akordowa i trzeba zrobić swoje, ale normy są ustalone tak, że jest to jak najbardziej do zrobienia. Z szefostwem zawsze można się dogadać i jak pracownik ma jakiś problem to zawsze starają się pomóc. Atmosfera wśród pracowników jest genialna, każdy sobie pomaga. Podejrzewam że negatywny komentarz wystawiła była pracownica, która tą pracę traktowała właśnie jak kafejkę, wiecznie telefon w ręce.

Praca w miłej spokojnej atmosferze ,ni jest stresujaca..Wspolpraca przebiega bardzo dobrze.Praca jednozmianowa w godzinach 8-16bez sobót i niedziel.Polecam:)

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Jolly-Heap Svitlana Sapunova?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Jolly-Heap Svitlana Sapunova? Na Pracuj.pl jest 2 sierpnia kilka ogłoszeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Jolly-Heap Svitlana Sapunova - Wysoka

• Jak się pracuje w Jolly-Heap Svitlana Sapunova?

Zobacz opinie na temat firmy Jolly-Heap Svitlana Sapunova tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jolly-Heap Svitlana Sapunova?

Jolly-Heap Svitlana Sapunova