Opinie o Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi
Cateringi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski w Bydgoszcz

No bez umowy to ja się pracy nie podejmę, a ktoś tu napisał, że chyba jej nie było. czy to prawda? a nawet jeśli to na jakiej zasadzie zatrudniają się aktualne osoby? szukam pracy jako pomoc kuchenna u nas w Bydgoszczy, czy tu do cateringu na takie stanowiska przyjmują? Oferty mi się nie pokazały

Iryna

Ciągle szukają pracowników. Jakiś powód tego jest- niewypłacalność pensji na czas. Omijać szerokim łukiem...

Sylwia
@Iryna

Podkreślasz niewypłacalność pensji na czas? Z tym ze zawsze dochodzi do ostatecznego uregulowania należności? Tak? widzę po prostu wisząca od ponad dwóch tygodni ofertę na pomoc kuchenną, zastanawiałam się czy ktoś w końcu cos tu napisze. a co z atmosferą? Widzę w opisie podkreślenie pracy w zgranym zespole

Były pracownik Nowy wpis
@Sylwia

,,Praca w zgranym zespole"....haha dobre sobie, brzmi jak kiepski żart. Harówka za grosze, w wiecznym pędzie z potem na czole z wiecznie niezadowoloną ,,s z e f o w ą" za plecami...

Tez te ofertę na kuchnie właśnie widzę, niby w połowie października została dodana a dalej wygląda na dostępna. To ile osób na kuchni jest potrzebnych? Jak rozmowa na to stanowisko w ogóle teraz wygląda?

Magda Nowy wpis

Szkoda czasu na pracę w tym miejscu. Praca w zgranym zespole to kpina, atmosfera fatalna. I wiecznie naburmuszona (usunięte przez administratora),k która ma się za pępek świata. Umowy brak.

Na Szczęście Były Pracownik!

(usunięte przez administratora)Ktoś tu wspomniał w komentarzu o firmie sprzątającej,więc odpowiadam NIE MA.Wszystko robią pracownicy.Przy dużym ruchu w barze pot ci leci po plecach,(usunięte przez administratora)jesteś sama na zmianie musisz ugotować ziemniaki, wszystko mieć podokładane,smażyć kotlety i pierogi na życzenie klienta w tym samym czasie nakładać obiady,kasować sprzątać stoliki,pilnować czystości tak samo za ladą jak i na sali i w toalecie,a wszystko to w pojedynkę!(usunięte przez administratora)

Byly
@Na Szczęście Były Pracownik!

Cała prawda co tutaj napisane.. potwierdzam i tak samo wygląda na Fordońskiej na produkcji.

Andżela
@Na Szczęście Były Pracownik!

Ojeju, brzmi jak praca na 150%. Jaką stawkę oferują na rękę za tyle obowiązków? Tną koszta na etatach, czy nie pchają się tu ludzie do pracy?

GABI

Nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora), stawka z kosmosu. Atmosfera fatalna,(usunięte przez administratora)- ja wytrzymałam 3 dni.(usunięte przez administratora)

Tosia
@GABI

Te 17 zł to stawka na rękę już? 3 dni to faktycznie mało, a już przez ten czas tak słabo oceniasz atmosferę. To co tam się takiego działo? I czemu miałaś sprzątać, przecież to firma cateringowa. Nie zatrudniają zewnętrznej firmy do tego?

Firma Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Sprzedawca. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Ricky i Marty

(usunięte przez administratora) i okropna atmosfera,praca bez umowy i jeszcze płacą marne grosze,nie ma chwili oddechu,zaraz po skończeniu zadania masz kolejne.Szef i "szefowa"wiecznie kłócą się przy pracownikach,o wszystko nawet wywlekają prywatne sprawy,brak słow.Odeszłam jakiś czas temu,bo nie doczekałam umowy.Nie szanują pracowników,pani A ...potrafi powiedzieć do pracownika,żeby sobie to wsadził w (usunięte przez administratora).Nie polecam pracy.Wiecznie szukają pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Cateringowa Pankowski Bogusław Pankowski
  • Fordońska 430