Opinie o Usługi Transportowe Ewelina Obsowska w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Usługi Transportowe Ewelina Obsowska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Usługi Transportowe Ewelina Obsowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Transportowe Ewelina Obsowska w Żyrardów

Kamil Nowy wpis

Pracowalem w firmie pol roku jako kierowca, pozniej moja zona zaszla w ciaze i musialem zmienic prace. Ewelina i Krystian traktuja kierowcow z szacunkiem, zawsze po dostawach mialem zarezerwowany hotel ze sniadaniem, pensja za cztery wyjazdy w ciagu miesiaca 7tys zl plus napiwki od klientow za zaladunek rozladunek. Nikt nie goni, jak chce sie przerwy to jest przerwa i nikt nie dzwoni ze mam nie spac bo klient czeka na dostawe. Fajne kursy, przewaznie do Anglii, ale tez Wlochy, Szwajcaria, Francja. Ogolnie polecam.

Zuzanna Nowy wpis
@Kamil

No pół toku to nie aż tak dużo ale spoko, że po tylu krajach udało Ci się pojeździć. Ciekawi mnie ten hotel, bo to tak pewnie jest, że to oni za niego płacą. Wiadomo ile? Bo zastanawiam się czy ktoś mógł wybrać noc w aucie i dostać równowartość z tej kasy za nocleg?

Kamil Nowy wpis
@Zuzanna

Hotel miałem zawsze opłacony z góry. Mnie nie interesowało ile płaca, ważne ze miałem zapewnione łóżko, prysznic i rano śniadanie. Spanie w aucie nie jest warte kilku groszy, tymbardziej ze firma płacila mi dobrą pensje. Dbają o wizerunek firmy przed klientami także raczej nie zgodzą się by ktoś spał w aucie, i przyjeżdżał na załadunek niewyspany i brudny. Jeśli szukasz pracy, zadzwoń, może rekrutują i ci odpowiedzą na wszystkie pytania.

Łukasz

Zdarzyło mi się już trzy razy korzystać z usług tej firmy. Właścicielka bardzo miła i szybko odpowiada na maile. Kierowca pomocny i uprzejmy. Pracują tam sami świetni ludzie. O czym warto wspomnieć to firma jest terminowa, szybka i co najważniejsze dba o przewożony towar. Wszystko na miejsce docelowe zawsze dojeżdża kompletne i w stanie nienaruszonym.

@Łukasz

Dziękujemy bardzo za opinię. Pozdrawiamy Serdecznie!

Justyna Nowy wpis
@Łukasz

Właśnie widzę ze naprawdę dużo kierowców firmy jest zadowolonych. Powiem Ci szczerze ze to spanie w hotelu a nie w samochodzie zdecydowanie na plus! A zastanawiam się czy zdarzyło Ci się np spać dwie noce bo była obsuwa w rozładunku?

Artur

Jestem kierowcą od 6miesięcy, wypłaty regularne po każdym kursie. Dużo pracy, ale tez wtedy duże zarobki. Prywatne ubezpieczenie dla mnie i mojej rodziny. Pracodawca zapewnia hotel, nigdy nie nocuje w aucie podczas oczekiwania na ładunek powrotny. Dodatkowo rano w hotelu zawsze zamawiają mi opcjonalne śniadanie. Trzeba trzymać się określonych zasad ale zasady są w każdej normalnej firmie. Nie ma presji na czas jazdy, Ewelina zawsze ustala z klientami okna czasowe odbioru i dostawy, z dużym zapasem. Szanują kierowcę, a jak kierowca zadowolony to i dba o klientów pracodawcy.

Ewelina
@Artur

Polecasz serio? Właśnie mój braciak szuka pracy za kółko :) Powiedz, a te duże zarobki to bez przekraczania czasu, co? Bo w poprzedniej pracy trochę nim orali, a ja nie chcę żeby znów miał non stop pracę bo go zaorali.

Robert

Jestem kierowcą w tej firmie od 4lat. Bardzo mila, rodzinna firma, bioraca odpowiedzialność za kierowcę. Oprocz stałego wynagrodzenia za kurs, mam nocleg w hotelu i dietę, oraz dodatkowe prywatne ubezpieczenie dla całej rodziny. Nie ma gonitwy z czasem, nikt mi nie nakazuje jechać po kilkanaście godzin bez snu, wszystko idealnie zaplanowane. Szefostwu zależy by dowieźć towar w całości i dojechać tez całemu. W większości kursy do Anglii ale zdarzają się też wyjazdy do Hiszpanii i Włoch. Czasem trzeba spędzić 1-2 dni dłużej w trasie, ale za wszystko dodatkowo płacą.

@Robert

Robercie, serdeczne dzięki za miłe słowo, również jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Tobą ????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Usługi Transportowe Ewelina Obsowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Ewelina Obsowska

Witam, prosze rozwinąć swoja myśl, co spowodowało wystawienie przez Panią tak krzywdzącej opinii? Nie mamy konfliktów z klientami i pracownikami. Nasza firma od wielu lat wspomaga fundacje, schroniska dla bezdomnych zwierząt i bierzemy aktywny udział w akcjach pomocy dla potrzebujacych. W zwiazku z tym jeśli zaistniały jakieś przesłanki aby opisywać nas w tak przykry sposób w internecie, zachęcam do kontaktu telefonicznego/ mailowego z nasza firma. Z miłą chęcią porozmawiamy z Panią by wyjaśnić co spowodowało niezadowolenie z Pani strony.

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Transportowe Ewelina Obsowska - Żyrardów

• Jak się pracuje w Usługi Transportowe Ewelina Obsowska?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Transportowe Ewelina Obsowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Transportowe Ewelina Obsowska?

Usługi Transportowe Ewelina Obsowska
  • Pl. Plac Jana Pawła Ii 5 lok. 9