Opinie o Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień w Kalisz

Xyz Nowy wpis

Chcesz się tam zatrudnić? Nie trać czasu… nie wiem od czego zacząć -Wyjazdy po godzinie 10!( inne firmy maja wyjazd chwile po 8 max.) -Rozładunki tirów, za które nie masz płacone i jesteś wykorzystywany pod pretekstem zabrania Ci pieniędzy konkretnie 50 zł za to ze nie przyjdziesz na rozładunek, który leży w rękach magazynierów, a nie kuriera. -Masz potrącane pieniądze z wypłaty za terminal jeżeli nie wyrobisz normy procentowej! a) masz potrącane pieniądze za spalanie paliwa, nie ważne czy wyjeżdzasz 13 litrów na 100, czy w ogóle Cię nie było w pracy, prezesa tego burde*u to nie obchodzi, a jak chcesz się kłócić, to „odsyła Cię z kwitkiem” b) paczki są zostawiane na magazynie, nikt tego nie koryguje, jeżeli ktoś Ci ukradnie paczkę spod rampy, odpowiadasz za nią, czy byłeś na urlopie czy nie. c) tracisz również pieniądze za mnóstwo innych rzeczy które nie są w twoim obowiązku( az nie chce mi się rozpisywać) 3. Czy jesteś dla szefostwa i kierowników miły czy nie, nie ma to dla nich znaczenia, będą Cię wyzywali i krzyczeli na Ciebie, bo kim to oni nie są? 4. NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY JEŻELI ZWOLNISZ SIĘ WCZEŚNIEJ NIŻ PRZED 10 dniem kolejnego miesiąca!!! 5. Inspekcja pracy gdyby tam wpadła złapał by się za głowę w jakim stanie są auta, nie wspominając o tych łysych oponach na których jeździsz! 6. Chory system rozliczeń za paczki, jeżeli nie wyjeżdzasz ponad 1000 paczek rozwozu, w ciągu miesiąca nie masz za to zapłacone nic! Za każde rozwiezione 100 paczek po tysiącu masz płacone 100zl, jeżeli załóżmy będziesz miał wywóz 1195 paczek, masz zapłacone tylko 100 zł „premii”, a nie 195! 7. Lewe pieniądze, nie licz na uczciwa umowę. 8. Okradną Cię z każdego grosza, dla nich jesteś pasożytem, na biurku maja podobno stosy podań o prace, jeżeli zastanawiasz się nad zatrudnieniem w tej firmie DHL zastanów się dwa razy, zanim popełnisz błąd! Nie pozdrawiam, xyz

Xxx

Firma porażka, najniższa krajowa, reszta do łapy. W autach syf, obite z każdej strony, kary za awiza, za nie wyrobienie tzw. normy płatności kartą. Pierwsza firma w Polsce w której kurier u podwykonawcy musi płacić za "wynajem terminala". Późne wyjazdy, poza wakacjami jest to godzina 10, także jak na taką branżę bardzo późno. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień - Kalisz

• Jak się pracuje w Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień?

Zobacz opinie na temat firmy Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień?

Przesyłki Ekspresowe Servisco Longina Słopień
  • Obozowa 62A