Opinie o Firma Handlowa Gorczyca Izabela w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowa Gorczyca Izabela. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowa Gorczyca Izabela o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Gorczyca Izabela w Białystok

Ewka Nowy wpis

Nie dziwie sie ze nikt nie odpowiedział na tamto zapytanie o atmosferę jeśli klienci mieli takie słabe podejście do samej firmy… do teraz już sie coś poprawiło jeśli nikt nie narzeka? chłopak ze spokojem może pytać o pracę i na niczym sie nie przejedzie?

Nick. Nowy wpis

Reklamacja trwała 6 tygodni. Przez ten czas zero kontaktu z jej strony. Telefonów nie odbiera, a jak już łaskawie odbierze to bezczelnie rozłącza w połowie zdania. Bo cyt. "nie mam ochoty z Panią rozmawiać". Poziom kultury zerowy. Dopiero po emailu do Rzecznika Praw Konsumentów odzyskałam towar. Wcześniej babsko nie raczyło poinformować, że jest już do odbioru. 6 tygodni trwała wymiana przewodu zasilającego. Tak jak wszyscy piszą - omijać z daleka, bo szkoda czasu i nerwów. P.S. Towar sprzedany bez paragonu, brak protokołu reklamacyjnego. Towar bubel, użyty kilka razy. Ale czego się spodziewać, jaka Pani prezes taki i towar.

ANIKA 76 Nowy wpis

Nie polecam tej firmy ,kupiliśmy pompę okazało się że jest wadliwa odesłaliśmy na gwarancji po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielką paczkę nadaliśmy na adres z faktury po czym paczka wróciła.Po telefonie do firmy pani stwierdziła że nie ten adres podała nam nowy adres i paczka po raz kolejny wróciła bo pani odmówiła odebrania .Po kolejnej rozmowie telefonicznej pani jest arogancka i powiedziała żeby kontaktować się e-meilowo

Magda Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam! Towar niezgodny z opisem. Brak kontaktu ze strony Sprzedającego oraz duży problem ze zwrotem środków!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowa Gorczyca Izabela? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Process Manager
Katowice
Bonprix Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Firma Handlowa Gorczyca Izabela?

Sylwek

Zakupiłem opryskiwacz na akumulator że względu na dotarcie 4 maja 2023 bo jest mi potrzebny pisze do pani Izabeli 5 mają rano. Pani twierdzi że zostanie wysłany 5 mają. Po czym wieczorem tego samego dnia przesyłka ma status dalej w przygotowaniu ....

Jantar
@Sylwek

Witam. Ja miałem mieć dostarczony opryskiwacz ręczny 4- 5 maja, jest dziewiąty i dalej go nie widzę. Zapewniano mnie, że będzie w sobotę 6.05 Teraz nie odbierają telefonów, nie oddzwonili nie wysłali smsa. Kupowałem przez early, ale już nigdy więcej nie kupię przez tą firmą, a z tej firmy to już absolutnie.

Krzysztof

Polecam firmę! Wszystko w jak najlepszym porządku!

Halina
@Krzysztof

Pracujesz tam? Można wiedzieć coś więcej o stawkach itp? Skoro już tu jesteś to warto byłoby coś napisać

Jantar
@Krzysztof

Swoją opinię wyraża na podstawie własnych doświadczeń z tą firmą nie dotrzymywanie terminów, brak możliwości kontaktu, a jeśli już został nawiązany i to usłyszysz jedynie stek kłamstw i wymówek nie polecam tej firmy negatyw do entej.

Dmj

Zakupiona wiertnica . Sprzedawca nie dotrzymał terminu naprawy i nie zamierza oddać pieniędzy.

Tomekkk

Polecam w 100%!

Sylwester lichwa

Kupiłem pompę 3" po zassaniu wody dławi się i gaśnie szarpak rozruchowy się rozlecial, pieniędzy nie chcą oddać.omijac wielkim łukiem ,zwykle (usunięte przez administratora)

Honorata
@Sylwester lichwa

Dlaczego nie chcą oddać pieniędzy? Reklamację chociaż przyjęli? Naprawia Ci to?

kierowca

Telefonicznie obiecała ,że prostownik odesłać z powrotem na adres Firmy. Pani "Prezes" paczki nie odebrała i staciłem pieniądze i jeszcze nerwy. Nie polecam zakupów w tej psudo Firmie. Omijać z daleka.

Aleksander
@kierowca

Dlaczego prostownik nie został odebrany? Kontaktowałeś się po tym zajściu bezpośrednio z siedzibą firmy, aby całą sytuację po prostu wyjaśnić? Coś mi się wydaje, że był na pewno jakiś powód tego, że nie odebrali wysłanej przez Ciebie rzeczy. Przypuszczasz może, co mogło na to ogólnie wpłynąć?

@Aleksander

Z kim miałem rozmawiać jak nikt nie odbiera telefonów. Poprostu udam sie na Rzecznika Praw Konsumentów i poproszę o zainteresowanie sie moją sprawą - zrobię skany zdjęć prostownika, przesyłki nie odebranej przez Państwa Firmę którego nie zamawiałem napewno tego tak nie zostawię. Prosze podać dokładny adres na który mam wysłać ten prostownik wysłany do mnie za pobraniem przez pomyłke. Pozdrawiam

silnik
@kierowca

podobnie sytuacja ma sie u nas. Mąż odesłał silnik i do dzis nie ma 350 zl zwrotu za niego.

MArcin
@kierowca

nan tak samo i drwią sobie jeszcze z ciebie ,że coś chcsz

Leszek
@MArcin

No co ty? Przecież brak zwrotu pieniędzy można zgłosić do odpowiednich organów. Tym bardziej jak więcej osób zostało poszkodowanych. Ja na twoim miejscu bym tak zrobił.

MArcin

Firma to porażka - proszę unikać - czekasz na towar w nieskończonośc - obracają twoją kasa a towaru i tak nie dostaniesz

Danuta
@MArcin

w każdej firmie zdarzają się jakieś problemy... Wytłumaczyli Ci czemu sytuacja tak wygląda?

klient

A już miałem dokonać zakupu agregatu, cena dobra jest blisko. Problem to szereg opinii, prawie wszystkie negatywne. Trudno skorzysta konkurencja. Wolę zapłacić więcej ale mieć możliwość zareklamowania w przypadku potrzeby.

Maciej

Zakupiłem u tej pani motopompę. Jednak obudowa uległa uszkodzeniu w związku z czym złożyłem reklamację po upływie 30 dni zadzwoniłem do firmy a pani oświadczyła, że mam złożyć jeszcze raz reklamację, bo ona tamtej nie dostała gdy przeczytałem pani kiedy jej ją wysłałem i że mam potwierdzenie że do niej dotarła i że przepisy jasno i wyraźnie mówią, że jeżeli reklamacją została bez odpowiedzi w terminie 30dni to wówczas uznaje się za rozpatrzoną na co uzyskałem odpowiedź "to rób se pan co chcesz" po czym kobieta się rozłączyła, efektem tego cwaniactwa, było zgłoszenie sprawy do allegro i skorzystanie z programu ochrony kupujących. A pani sprzedawczyni nie polecam bo o ile sprzedać potrafi i zarobić na tym pieniążki to w przypadku uszkodzenia sprzętu to ma to w poważaniu i nie liczy się dla niej klient i problem z jakim pozostał.

P

Nie polecam, sprzęty wadliwe po prawie miesiącu od zwrotu towaru brak zwrotu pieniędzy, Zgłaszam sprawę do UOKiK i na policję

kierowca

Zamawiałem szafkę narzędziową w paczce otrzymałem prostownik za 495 złotych za który zapłaciłem za pobranie w dniu odbioru, następnie po telefonie Pani z Firmy kazała odesłać ten prostownik i obiecała że przyśle szafkę - nadałem przesyłkę mam dowód nadania z poczty niestety przesyłki ode mnie nie odebrała za ok. 7 dni po nadaniu paczka wróciła do mnie - poniosłem dodatkowe koszty. Ponadto telefonów odemnie nie odbiera. Straciłem ponad 500 złotych i mam siedzieć cicho i czekać na co? - takie zachowanie firmy to jawne (usunięte przez administratora) trzeba to nagłośnić by przestrzec inne osoby korzystające z usług tej firmy.

Kupujący

Wielokrotnie dokonywałem zakupów w firmie Handlowej Gorczyca Izabela. Jestem zawsze dobrze obsłużony, pełen profesjonalizm. Sprzedawczyni zawsze miła. Produkty ok jak za taką cenę. Na chwilę obecną nic nie mogę zarzucić tej firmie. POLECAM!!!

Ryszard

kupić tak ale reklamacja nie -gwaraNCJA TO FIKCJA -BABA LICZY TYLKO NA DOCHÓD A KLIJENTA MA W 4 LITERACH

Angelika

NIE POLECAM TEJ FIRMY!!! Kupiony agregat działał zaledwie 2 godziny. Serwis proponował zeby samemu rozkręcić i zobaczyć. Po odeslaniu agregatu do firmy z reklamacja zero odzewu po miesiącu czasu! Dzwoniłam 2 razy i za każdym razem pani z obsługi mówiła ze oddzwoni i na tym się konczylo. ŻENADA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Gorczyca Izabela - Białystok

• Jak się pracuje w Firma Handlowa Gorczyca Izabela?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowa Gorczyca Izabela tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowa Gorczyca Izabela?

Firma Handlowa Gorczyca Izabela
  • Zachodnia 3 lok. 53