Opinie o Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski w Blizne Jasińskiego

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Cateringi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski w Blizne Jasińskiego

Danuta Nowy wpis

Czy aktualnie ktoś może napisać jak z wypłatą w firmie, bo przy tej inflacji nie wyobrażam sobie nie dostać wypłaty na czas.

Xxx Nowy wpis
@Danuta

Nie polecam tam nawet przychodzić na dzień próbny. Pensja wypłacana w 2 częściach często z 2- tygodniowym opóźnieniem lub więcej

Teresa Nowy wpis

Faktycznie zdarzało się, że mieli problemy z rozliczeniem się z klientami? Pytam, bo ktoś to sygnalizował kiedyś i zastanawiam się jak to wygląda wobec samych pracowników. Czy wypłaty aktualnie są na czas? Jakiej wysokości?

R Nowy wpis

Nie płacą za towar który pobrali. Totalne chamstwo i brak profesjonalizmu. Nie polecam tej firmy.

Paula

dla mnie super, ciesze sie ze trafilam wlasnie na smakusia ;) pracujemy na wysokiej jakosci produktach, a sama atmosfera w pracy - rewelacja

@Paula

Ha...ha...ha ile ci zapłacili za te bzdury....

Agata

a czemu uważasz że ktoś miałby płacić? z tego co widzę trochę pozytywnych opini tutaj jest, ty masz inną?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kierowca

Czekam do lipca na pieniążki za 10 dni pracy i nic . Może się w końcu sie rozliczycie...

Adrian
@Kierowca

Jakie są ich wytłumaczenia w tej sprawie? I ile jeszcze masz zamiar czekać?

@Adrian

Do skutku

Kinga szukam właściciela
@.

Witam, zechciałbyś Kierowco się ze mną skontaktować? jako dostawca szukam informacji o Eryku i potrzebuje trochę pomocy od byłych pracowników. Pozdrawiam.

Maria
@Kinga szukam właściciela

A czy coś się stało? Czy rozważasz zatrudnienie tutaj ?

Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich? Jak wygląda teraz praca w firmie Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski w mieście Blizne Jasińskiego? Czekamy na nowe info odnośnie ofert pracy oraz atmosfery!

Miki

Witam, miałam przyjemność pracować w firmie Smakuś, to co jest pisane w opiniach to wszystko nie prawda, piszą to znajomi matki właściciela. Firma zarządza p. Renata matka właściciela na papierze. Praca ciężka, atmosfera tragedia , Pani albo zatrudnia ludzi bez umowy albo na minimalna krajowa. W firmie brud, smród dziwie się ze jest tam zamawiane jedzenie dla dzieci nie trzeba być znawca żeby widzieć jaki sprzedają chłam .

@Miki

Prawda trzy lata mojej pracy i nie do końca rozliczona.potwierdzam wszystko

Kostek

Taki spokój zapanował na forum ale mamy dobrą pracę i zarobki więc nie ma chętnych do pisania.

Ireneusz

Porządnie i cudownie będzie :D

Renata

Jestem kucharką zawodowo 30 lat, szukam pracy w dobrym cateringu gdzie mozna znalezc kontakt do firmy Smakus?

Byłam kucharką w Smakusiu, miło wspominam tam pracę, tęsknie za tamtymi czasami :))

Mimi

Jakość jedzenia oraz usługi na wysokim poziomie. Lubiłam tam pracować natomiast musiałam się przenieść. Firma profesjonalna. :)

Mimi929
@Mimi

Bardzo dobra firma, jeżeli chodzi o atmosferę. Uwielbiałam tam pracować. Polecam

Adi

Świetna firma. Polecam :)

Gigi299
@Adi

Zgadzam się! Daje 5 gwiazdek, super

Firma bardzo porządna. Realizacja zamówień profesjonalna i bez problemów

Anonimek33
@Anonim

Jestem pracownikiem firmy od paru miesięcy i nigdy nie miałem z szefem żadnych problemów czy niedogodności co do wypłat. Wszystko jest jak powinno. No i mamy super zespoół, który serdecznie pozdrawiam :)

Cieszę się, że jest tyle pozytywów. Powiecie coś więcej na temat pracy? Wynarodzenie? Zastanwiam się nad wysłaniem CV

Zostaw merytoryczną opinię o Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski - Blizne Jasińskiego

• Jak się pracuje w Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smakuś Katering Dla Dzieci Eryk Kwiatkowski
  • Józefa Ignacego Kraszewskiego 7