Opinie o Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda w Radoszewice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda w Radoszewice

Z Nowy wpis

Super wypieki - zwłaszcza na ziarnie.

Xxx Nowy wpis

Wlaściciel stary (usunięte przez administratora)krzyczy na swoich kontrachentów przyjeżdża do sklepu w którym pracują ludzie( którzy są nie winni bo ktoś kradł stare pieczywo) krzyczy na nich zrywa współpracę z byle powodu jak by tam kamery nie było to dostał by w (usunięte przez administratora)bo inaczej się tego nie da powiedzieć bardzo nie smaczne produkty nawet się nie sprzedawały a co kierowca to gorszy (usunięte przez administratora)

Tara Nowy wpis

Piekarni Jagodzie jeżdżą kierowcy same pijaki wszystko na czarno pracuje busy trzaskają bo wiecznie pijani jeżdżą a pracodawcy takie kierowcy pasują bo nie płacą ubezpieczenia Pozdrawiam pijaków

Xzx

Nie polecam przyjmować się do tej firmy.

Jum Nowy wpis
@Xzx

Znam Ta firmę i widzę że głupoty piszesz

Czy po rozmowie w Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak teraz jest w firmie Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda w mieście Radoszewice z pracą, bo nie ma info o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda teraz, pomożecie?

Bcb

Przekonasz się jak dłużej popracujesz ,ja tam pracowałem i nie polecam szkoda czasu na tą firmę, człowiek zamiast się rozwijaj to cofa się z rozumem. Mają swoje zasady do których musisz się dostosować , Tzn żądza swoimi prawami .

Zzz

Po prostu wyzysk nic się najlepiej nie odzywać robić tak oni chcą i zapisuj sobie urlopy bo jeśli chodzi o urlopy to oni sobie swoją listę prowadzą i wpisują tak jak chcą a później są niezgodności . Idziesz na urlop a istniejesz że pracujesz listę będziesz podpisywał to zobaczysz jak to w rzeczywistości wygląda.

Gjufh

A jeśli lubisz spożywać alkohol i do pracy przychodzić na bani to dobrze trafiłeś.. tolerują takie zachowania pracownicy co niektórzy albo zapija nie przychodzą a jak są pijani to po nich nawet pojadą :)

Edyta
@Gjufh

Czyli teoretycznie są tu ludzie, którym serio praca tutaj odpowiada. A Ty jaki masz stosunek do picia tak właściwie?

Gjufh
@Edyta

Jeśli chodzi o atmosferę między ludźmi to jest beznadziejna kobiety z krojenia pracowników wyzywają od jakich tylko każdy na siebie wyrczy o obojętnie co.. a obrabianie pracownikom tyłka to jest na Na co dzien zazniwszy od szefostwa a skończywszy na pracownikach .I szeptanie żeby nikt nie wiedział teoretycznie a praktycznie każdy każdemu powie ???? Ja picie na zakładzie alkoholu nie toleruje ani ludzi którzy przychodzą do pracy pijani ,jeśli komuś to odpowiada to pozazdrościć tej osobie. Pierwszy raz pracowałem w takiej firmie że się takie rzeczy dzieją , a najlepsze jest to że pracownicy jadą po szefostwu tyłek im obrabiają wyzywają na nich a siedzia i pracują normalnie cyrk ????????????

Edyta
@Gjufh

No ale co Ty się dziwisz w sumie? to jest właśnie "polska mentalność". Jak u nas z rządem jest, przecież podobnie każdy narzeka a potem albo głosują nagle za albo się wstrzymują "bo po co" i tu widzę jest podobnie. A zwłaszcza z tym piciem to co niektórzy wcale nie lepsi od tych na których tak narzekają. Ja to ciekawa teraz jestem drugiej strony medalu - ciekawe co kierownictwo myśli tak serio o pracownikach, dam sobie rękę uciąć, że dobrze wiedzą o tym całym ich stosunku do nich. Ogólnie to jak bardzo męczy Cię robota tutaj, ja to już bym dawno odpuściła.

X

Właściciel (usunięte przez administratora) przyjeżdża do sklepu i krzyczy na pracowników którzy są nie winni i zarywa współpracę

..,,

Nie wypłacają ekwiwalent za stary urlop jeśli ktoś nie wybierze. Gonitwa 5 os na zmianie 3500 tys chleba do przerobienia worki po 50 kg do dźwigania, brak niedzielę wolnych ciężko dostać urlop, urlop nie nie jest księgowany jak należy sami sobie rozpisują pracownika urlop. Szkoda czasu na tą firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda - Radoszewice

• Jak się pracuje w Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda?

Zobacz opinie na temat firmy Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda?

Podgórniak Lech Zakład Produkcyjno-Handlowy Piekarnia Jagoda
  • Niwa 38B