Opinie o Autocars Bartosz Hołderny w Kicin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Autocars Bartosz Hołderny. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Autocars Bartosz Hołderny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autocars Bartosz Hołderny w Kicin

Stas

Zostawiłem auto na wymianę oleju i filtrów , zapłaciłem 2.500 złotych . Późnej zaczął sprawdzać NIC nie zrobili . Nie odpowiada na telefony nie odpisuje na SMS i wystawił fałszywą fakturę . Zgłosiłem sprawę na Policję .

Prawy i Sprawiedliwy
@Stas

Nie pierwszy zglaszasz sprawe na policje, to ze wystawia falszywe faktury i nimi handluje wiadomo nie od dzisiaj. Przeciwko Holdernemu toczy sie sprawa karna w Wolsztynie, o wystawianie falszywych faktur.

moc
@Prawy i Sprawiedliwy

możemy sie skontaktować mnie też (usunięte przez administratora) ichcę oddać sprawę do sądu toldihome@interia.pl

Stas
@moc

Proszę o kontakt migrant_info@wp.pl

Dorian Nowy wpis
@Stas

Potwierdzam opinię. Zawieźliśmy auta do tego (usunięte przez administratora) wraz ze znajomym uwaga: na myjnie na ul. Malwowej bo rzekomo miał remont na swoim warsztacie. Jego "pracownik" zabierał auta do niby znajomego na warsztat, finalnie typ nic nie zrobił przy aucie a kasował za wymiane oleju w skrzyni wraz z filtrem!!!!! Oczywiście telefonów nie odbiera

Fani Nowy wpis
@Dorian

Czy to jest myjnia ta samoobsługowa ehle ?

Czy w Autocars Bartosz Hołderny poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Matylda

Tak, jeśli jedtes kobieta to musisz uważać , ponieważ właściciel może Tobie dosypać coś do herbaty, a wtedy.... musisz miec się na baczności .

Julietta
@Matylda

To jest nic, on się teraz buja z taka kobieta krora promuje w Poznaniu Ligę Kobiet Sukcesu, Patrycja, razem okradają i szantażują ludzi.. to jest szok żeby kobieta promująca w jej mniemaniu jakiś poziom spotykała się z tym oszustem.

Michał Nowy wpis
@Julietta

Na prawdę? To bardzo przykre…ona ma małe dzieci.. i promuje takie zachowania? To nie jest kobieta ani matka. To jakaś kurtyzana udająca kogoś innego.

Pion Nowy wpis
@Matylda

Proszę o kontakt

Klient

A jakie auto Pan robił?

Bernard klient z Niemiec

Naprawiał mi skrzynie do BMW, zapłaciłem 5000 bez faktury pod stołem bo unika vatu i jak się okazało odpowiedzialności za partactwo też. A skrzynia po zamontowaniu była zupełnie nienaprawiona. (usunięte przez administratora)

@Bernard klient z Niemiec

Proszę o kontakt meilowy w celu dyskusji na temat tego "warsztatu" stoposzustom112@gmail.com

Julia
@Bernard klient z Niemiec

Witam ! Proszę o kontakt 578355517 Julia

Klient
@Tak nie może być

A jakie auto Pan robił?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Autocars Bartosz Hołderny? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Klientka

Byłam w tej pseudo firmie wymieniać opony w swoim aucie, nie dość że koła w aucie same się odkręciły to jeszcze wcale nie wyważone !!! Jeżeli chcecie jechać na poprawkę nawet po wymianie opon zapraszam do nich!

Czy często w firmie Autocars Bartosz Hołderny zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Czarny

Firma skrzat. Wierzycieli i ludzi poszkodowanych mnóstwo zadowolonych hmmm chyba sam właściciel.

Jolanta

Czy w Autocars Bartosz Hołderny potrzebują nowego pracownika? Nie wiem czy jest sens podsyłać swoje CV do firmy więc dajcie znać czy jest możliwość zatrudnienia w tym miejscu. Z góry dziękuję.

@Jolanta

Nieeee. To (usunięte przez administratora) partacz i kretacz

Xxx

Masakra jakaś a nie warsztat, skrzynia nie naprawiona a samochód w gorszym stanie niż oddany, odbiór samochodu to istny cyrk, sami nie wiedzieli gdzie jest, 3h czekałem aż ktoś łaskawie go odstawi. Kpina. Samochód oddany z uszkodzonym wspomaganiem, połamanymi plastikami, z popsuta elektronika. Odradzam w 1000 procentach

Julia
@Xxx

Witam! Proszę o kontakt 578355517 Julia

Wojciech

Najgorszy warsztat w Poznaniu naprawiajacy skrzynie biegow. Prosze o nie wplacanie zaliczek na czesci, poniewaz nigdy naprawa nie bedzie skonczona, a pieniadze przepadna. Ciezko odzyskac swoje auto,(usunięte przez administratora)

@Wojciech

Sworks
@Wojciech

Masakra nie warsztat, zero kontaktu z szefem, nie odbiera tel, nie oddzwania, nie odpisuje na SMS. Rzadko bywa w warsztacie, a mechanicy to cwaniaczki ze słoma w butach. Pseudo warsztat, jak chcesz się (usunięte przez administratora) zostaw tam auto...na bank Cie nie zawiodą. Na 1000‰ odradzam

Darek

(usunięte przez administratora) Oddałem auto do naprawy skrzyni odebrałem po paru dniach i wtedy się zaczęło. Komunikaty usterka silnika, usterka skrzyni oddałem na reklamacje. Po miesiącu pojechałem odebrać auto bo właściciel nie odbierał tel(nie ma czystego sumienia) i niestety po przejechaniu paru km sytuacja z komunikatami się powtórzyła ale tym razem już auto nie chce odpalać.(usunięte przez administratora)

@Darek

Kamil R

Jestem po naprawie reduktora w jeep , wszytko działa prawidłowo, koszty naprawy zmieściły się w przedziale cenowym o którym byłem poinformowany. Jestem zadowolony z wykonanej usługi.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Autocars Bartosz Hołderny?

Czarny

Napewno mieć wrodzony dar przekonywania aby wpłacać wcześniej pieniądze później zaś napewno dobrze kręcić klientów.A sam koniec zaś byc"wysadzonym w kosmos"czyli swoim autem odebranym z "naprawy" Nie przejechać kilometra ponieważ samochód był nigdy nie tkniety

Mikołaj

Bardzo miła obsługa szybko i solidnie. Samochód odebrany z autostrady w bardzo korzystnej cenie, skrzynia naprawiona w tydzień . Mój szwagier był również na wymianie oleju w skrzyni wrócił zadowolony.

Damian

Robie u Pana Bartka skrzynie od lat i zawsze byłem zadowolony

Igor

Jakieś informacje o atmosferze w pracy i o zarobkach mógłby ktoś napisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Autocars Bartosz Hołderny - Kicin

• Jak się pracuje w Autocars Bartosz Hołderny?

Zobacz opinie na temat firmy Autocars Bartosz Hołderny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autocars Bartosz Hołderny?

Autocars Bartosz Hołderny

Autocars Bartosz Hołderny